satanek01
26.09.11,22:25
krasny dnik,
chcem sa spýtat mam taký problém, moje vlasy su dlhe ale vzdy po umytí mi vlasy v spodnej casti sa akosi zauzluju na taky chumacik
:mee:a nejdu mi rozčesat az ked
ich musim nasilne hrebenom vytrhnut, prosím poradte co by mi pomohlo alebo na aký typ vlasu si mam kupovat sampon budem vam nesmierne vdacna lebo
už si myslím, ze tento problém mam jedina, dala som sa aj prestrihat a aj sa zastrihavam a stale mi to robi :mee:
arizona
26.09.11,20:45
satanek01
27.09.11,20:21
kondicioner používam ale pozrem na ten odkaz dakujem vam srdecne
lujza.j
27.09.11,20:28
inak vlasy sa mokré nemajú česať.pred umývaním si vlasy češeš?
zk24
27.09.11,20:31
inak vlasy na mokré nemajú česať.pred umývaním si vlasy češeš?

Nemaju, ale....

ja mam dlheeeeeeeeeeeee vlnite vlasy, miestami kucerave. Ked vlasy nerozcesem mokre, mozem sa potom zblaznit. Na sucho neni sanca, obcas sa mi v nich strati hreben. A ked kucerave suche vlasy rozcesavas, tak si ch trham a nejako podozrivo zvacsujem ich objem :D

Rozcesem jedine po kondicionery, a aj ten sa snazim nezmyt cely dole.
lujza.j
27.09.11,20:36
tak som to niekde čítala:)tak to aj robím, no ale zase ja nie som až taká "hrivová" a Ty:)
satanek01
29.09.11,11:31
noo, česem ale uplne riedkym hrebenom ale ja už ked si zmývam šampónom a kondicionerom vlasy tak už citim ked prechadzam rukou, ze to mam v koncekoch vlasov zauzlene a tiež som citala ze sa nemá nasilím vyčesavat ten uzol že sa poskodí cela struktura vlasov lenze ja to inak neprecesem a ostava mi vytrhnut.A vlasy sa mi nezdaju poškodené hmm :-(
babi2
29.09.11,11:37
noo, česem ale uplne riedkym hrebenom ale ja už ked si zmývam šampónom a kondicionerom vlasy tak už citim ked prechadzam rukou, ze to mam v koncekoch vlasov zauzlene a tiež som citala ze sa nemá nasilím vyčesavat ten uzol že sa poskodí cela struktura vlasov lenze ja to inak neprecesem a ostava mi vytrhnut.A vlasy sa mi nezdaju poškodené hmm :-( Skús si vlasy rozčesať po nanesení kondicionéra, neopláchnuté
zk24
29.09.11,11:37
noo, česem ale uplne riedkym hrebenom ale ja už ked si zmývam šampónom a kondicionerom vlasy tak už citim ked prechadzam rukou, ze to mam v koncekoch vlasov zauzlene a tiež som citala ze sa nemá nasilím vyčesavat ten uzol že sa poskodí cela struktura vlasov lenze ja to inak neprecesem a ostava mi vytrhnut.A vlasy sa mi nezdaju poškodené hmm :-(

Nemas tie konceky velmi znicene? Vysusene? Neoplatilo by sa ostrihat ich?

Ja mam zasa rozstiepene konceky a vsetci aj kadernicka radia podstrihnut. Lenze ked sa podstrihnem, tak o par dni mam rozstiepene konceky tam. Nic to nepomaha, ziadne podstrihovanie, proste konce su vzdy rozstiepene. Mala by som ich take, aj keby som odstrihla 30cm dole.

ked sa mi uzluju tie konce, snazim sa ich oddelit uz v sprche. Ked su cele od kondicionera a pekne klzu, tak ich rukami oddelujem od seba - nijako nasilne, ale proste snazim sa co najviac ich oddelit, a rozuzlit. Lebo ked zmyjem, uz je to ovela horsie. A ked su suche, tak je to nemozne.
lujza.j
29.09.11,19:42
satanek01
30.09.11,12:37
tabak ďakujem Vám všetkým za pomoc a rady z kazdeho jedneho z Vás som si vybrala, čo by mi tak sedelo, ehm takze som skúsila pred zmývaním sa prečesat, potom som si zmyla vlasy samponom a ked som si naniesla kondicioner tak som si pred uplným zmytím precesala vlasy riedkym hrebenom (ked pekne boli hladke vdaka nanesenemu kondicioneru)a az potom zmyla,zabalila hlavu do uteraka nechala volne vysusit bez cesania a vysledok zatial SUPER!!!!!:):):)
uvidim nasledujuce dni ako budu pokracovat.Ďakujeeem.
lujza.j
30.09.11,16:45
a končeky vlasov si si kedy dávala podstrihnúť?