Letko
27.09.11,05:55
Ahojte,

prehľadal som Poradu, no nenašiel som zatiaľ odpoveď na svoju otázku "Ako lacno poslať balík z Číny?". Ide o cca 10 kilový balík šatstva, ktoré si tam niekto kúpil a preprava poštou vyjde na šialených 11 € za kilo.

Ďakujem :)
felix1
27.09.11,21:04
Ak mas kontakty, posli to po utecencoch z Ciny. Pockas si na nich za Ukrajinsko - Slovenskou hranicou :)
Ale teraz vazne. Je to kseft, a za kseft sa plati. Kazdy vie ze v cine sa dakupit kopie handier za babku. Ak chces dovazat lacnejsie ako trhovnicka mafia ( alebo osoba ako si ju pomenoval ,, Niekto,, ) asi na to nemas kontakty a najdi si normalnu pracu :)
Letko
28.09.11,03:28
Ty si aký spisovateľ :)
Vo všetkom, čo si napísal, sa mýliš. Nechcem prepraviť kópie handier, nechcem dovážať a mám normálnu prácu. Len tu potrebujem dopraviť balík a 11 € za kilo sa mi zdá veľa. Vôbec nejde o obchod, tobôž nie o zárobok. Ide len o ušetrenie súkromných peňazí.
lujza.j
28.09.11,14:23
mimotemy len pre porovnanie tvojich šialených 11e za kg.ja som včera posielala balím mužovi do DE, váha cca. 1 300g za 19e, ale ked musíš tak musíš:mad::mad: tak neviem kto má viac fňukať:mee:;)
BIZAL
03.10.11,15:02
Ahojte,

prehľadal som Poradu, no nenašiel som zatiaľ odpoveď na svoju otázku "Ako lacno poslať balík z Číny?". Ide o cca 10 kilový balík šatstva, ktoré si tam niekto kúpil a preprava poštou vyjde na šialených 11 € za kilo.

Ďakujem :)

ber to, je to dobra cena
veronikasad
21.05.16,12:59
Prestan spamovat, odpocedasna prispevky 5 rokov stare