zuzana
06.09.04,13:47
Prosím Vás účtuje niekto v MRP pod Windows?Potom by ste mi mohli poradiť prečo pri stromovej štrukrúre -Súvaha nie sú jednotlivé položky uvedené po novom, ešte stále tam je hmotný investičný majetok ,dohadné položky a.t.ď.To mám poprepisovať a pozadávať nové účty?Mohli by ste mi niekto poradiť??? :(
Katty
06.09.04,12:03
a stiahol si si posledný upgrade?
zuzana
06.09.04,12:13
Jasné, že to mám až po posledný upgrade, preto sa čudujem, že je to po starom.
Katty
06.09.04,13:52
zuzi neviem ti to teraz kuknúť MRP mám doma tak sa pozriem či to tam mám aj ja po starom
zuzana
07.09.04,06:08
Pre Katty:
Katty, prosím ťa nepozrela si sa doma na tú stromovú štruktúru v MRP-éčku?
Katty
07.09.04,06:13
Zuziii veru nie, nejak mi to vypadlo z hlavy...prepááááč. A volala si už do MRPčka? Skús tam zavolať číslo nájdeš na ich webe oni by Ti s tým mali pomôcť...
zuzana
07.09.04,06:25
No Katty už nemusím ani volať.Včera som im písala mail, a teraz mi prišla odpoveď, že sa ospravedlňujú, ale stromová štruktúra nie je aktualizovaná a dávajú to ako pripomienku tvorcovi programu.To sú celý MRP-áci!!!!!
Prosím ťa Katty, ty tú stromovú štruktúru nedávaš do závierky na konci roku?
Nepoužívaš ten výstup?Dávaš iba súvahu a výkaz ziskov a strát?Alebo aj tú stromovú štruktúru?
Katty
07.09.04,06:33
no paráda dobre vedieť že zas zaspali... Ja som začala robiť v MRP v januári takže koniec roka ešte nemám v MRP vyskúšaný. Ak som Ťa dobre pochopila tak je problém v názvoch a nie v číslovaní, takže ak to máš správne prepísané v tlačive súvahy a výkaze ziskov a strát tak nie je problém ak si priložíš aj tú stromovú štruktúru ale nemusíš si ju ani tlačiť, nič sa nestane ak ju v závierke nebudeš mať.