Chrusťa
28.09.11,10:10
Dobrý deň poraďáci,
chcela by som sa s vami poradiť. Zamestnancovi končí PP uzavretý na dobu určitú 01.10.2011, avšak zamestnanec odkedy sa dozvedel, že PP s ním nebude predlžený prestal mi chodiť do práce. Vraj navštevuje lekárske zariadenia na čo mi vždy spätne, keď mu zatelefonujem prinesie doklad od lekára s poznámkou "platí celý deń" Doklad je však podpísaný obvodným detským lekárom. Moja otázka znie mám mu to uznávať ako ospravedlnenú neprítomnosť v práci, ak všetkým je známe, že je to zo strany zamestnanca len "robenie si dobrého dňa zo zamestnávateľa"? mohla by som ako argument v prípade neuznania takého "P" použiť to, že lekári pracujú do 12:00 a pod. a neprelatiť to tomu zamestnancovi? ZP jasne definuje podmienky za akých zamestnávateľ je povinný zamestnancovi poskytnúť pracovné voľno s náhradou mzdy.Za reakcie ďakujem určite máte takéto prípady aj vy so špekulantami
Ivula
28.09.11,08:24
Ak to lekár potvrdil, tak iné nebude tvrdiť ani pri telefonickom rozhovore. Pokiaľ zamestnanec nemá vyčerpané zákonom stanovených 7 dní, tak v tomto prípade si asi nič nezmôžeš. A pokiaľ už niečo vyčerpal, tak iba sledovať koľko, no a potom v konečnom dôsledku má nárok na dovolenku, ak si nevyčerpal všetku. Ak áno, tak v tom prípade sa dá dať absencia. Ak by priniesol PN, tak pracovná zmluva skončí aj tak a s tým zamestnávateľ už nič nemá
Chrusťa
28.09.11,08:41
Ako sa zdá v tomto smere je zamestnávateľ "bezmocný" a či chce al. nechce, musí to zamestnancovi "zhltnúť" a preplatiť mu to