ivana505
28.09.11,20:11
Dobrý den, chcela by som sa spyta, ze ci nemá niekto skusenosti s reklamáciou, resp, vrátením tovaru spolocnosti zepter. V lete, počas nasej dovolenky, bola nasa babka (70) zlákaná na domáci mixer. Dílerka jej povedala cenu 310 eur, a povedala jej, ze to môze platit v splátkach, samozrejme o navýšení nasu babku neinformovala. Zrazu prislo nasej babke 40 sekov po 11 eur. Mixér prisiel balíkom dňa 8. 8. 2011. Balík sme nemohli otvorit bez zastupcu spoločnosti Zepter, ktorý nas mal kontaktovat do 10 dni, od odoslania balika. Chceli sme ho kontaktovat cez zákaznícku linku, cislo bolo na krabicu, ale vzdy sme boli iba v poradovniku, niekedy aj 45 minut. Vybrali sme sa teda osobne do sidla spolocnosti, ktoré sme nasli na internetovej stránke, ale nikto tam o nich nepocul. Dnes 28. 09. 2011 prisla nejaká pani, otvorila krabicu a sla prec, nebola ochotna nam poskytnut ziadne informácie ohladom reklamácie. chceli by sme daný výrobok vrátit, ale nevieme ako, resp, ze ci to je mozné. Dakujem za odpoved
lujza.j
28.09.11,18:14
prečo ste do nevrátili tej pani čo prišla krabicu otvoriť?
ivana505
28.09.11,18:19
lebo tvrdila, ze na to nema opravnenie, ze to musime cez centrálu... mne je jedno tých penazi, lebo mi to babke zaplatime, nenechame ju trapit sa, lebo uz aj ona si uvedomila, ze co spravila a nemôze po nociach spavat,radsej peniaze ako babkine zdravie, len mi ide o princip, ako odžubujú starých ludí
lujza.j
28.09.11,18:23
no ja by som tú krabicu v tomto prípade už ani nedávala otvárať.zmluva nie je žiadna o tých splátkach o možnosti vrátenia tovaru?
ivana505
28.09.11,18:25
to nie je ani zmluva, to je len faktura, je tam suma a malými pismenkami napisane, ze to ide cez kreditnu spoločnosť, a v prípade akýchkolvek otázok kontaktujte uz spominanú zákaznícku linku, nevieme, ako sa z toho dostať von
lujza.j
28.09.11,18:31
ivana505
28.09.11,18:53
dakujem