Hanka B
29.09.11,06:30
Dobry den,

nakolko som sa tu nikde nedocitala o mzdovom programe HUMAN, mozno mi viete poradit. Momentalne sa rozhodujem, ci prejst na nový mzdovy program. Moj sucasny system mi uz dlhsiu dobu prestava vyhovovat, navyse naroky mojich klientov(nie vsetkych) su stale vyssie a moj sucasny program ich prestava zvladat. Pozvala som si preto niekolko firiem, aby mi odprezentovali ich mzdove systemy. Najviac z nich sa mi pacil system HUMAN, ktory podla toho co hovorili a ukazovali zvlada aj narocne vypocty, navyse mali dobre referencie.

Prosim ak niekto z vas system HUMAN pozna, poradte mi, ako sa vam s nim pracuje.

dakujem :)

Hanka
Golds
15.12.11,07:38
Ahoj, nepoznam ho , no tiez uvazujem o Humane
XemeX
15.12.11,08:45
Ahoj Hanka.

Videla si prezentáciu Magmy?
Popis programu vyzerá dobre.
http://www.versity.sk/produkty/softwarove-riesenia/magma/magma-hcm/

Ak áno, daj pls vedieť.
paťuška
15.12.11,09:04
Neviem akí sú teraz, ale pred asi 4 rokmi sme od nich s radosťou odišli. Program bol otrasný... aj mzdy aj účtovníctvo.
Golds
15.12.11,10:33
Teraz koho mysliš Paťuška , magma bola otrasná?
paťuška
15.12.11,11:54
HUMAN
mimosin
15.12.11,12:21
Môžem porovnať systémy Softip, Olymp, NAVISION a HUMAN - personalistika, mzdy.
HUMAN mi vyhovuje najviac, operatívna spolupráca s konzultantami a nová legislatíva dodaná včas.
Moja skúsenosť - 80 % úspechu je vždy na komunikácii kokrétnych ľudí zo strany odberateľa a dodávateľa.
Golds
15.12.11,13:40
No zúčastnila som sa prezentácie Humanu a pripadalo mi to fajn, nepostrehla som, že riešia aj účtovnictvo ako tvrdí Paťuška prostredníctvom samotného Humanu, takže skôr verím tým pozitívnym ohlasom...