rems
20.01.06,15:01
Děkuji upřímně všem členům porady za to, že jste.... Zejména děkuji Richardovi za velkolepé dílo, které myslím v našich obou zemích nemá konkurenci. Přehledné, jasné, srozumitelné. Jsem opravdu mile překvapená, že v dnešním hektickém a komerčním světě existuje ještě tolik lidí, kteří jsou ochotní nezištně pomáhat druhým. Mě osobně tato porada pomohla hrozně moc, neboť se stále ještě prokousávám účetními, daňovými a obchodními složitostmi ve svém oboru. Obdivuji zdejší systém uspořádání a vyhledávání témat a jsem za něj nesmírně vděčná. Slovenská legislativa se začíná postupně hodně odlišovat od té naší-české (řekla bych, že je dokonce i srozumitelnější) a díky vám a vaší poradě moji milí poraďáci se tu začínám sebevědoměji orientovat. V Česku by se mi taky něco takového líbilo, ale zřejmě tu u nás nemáme takové oddané a nezištné lidské bytosti jako u vás. Ty jediné stránky, na které chodím s českými problémy jsou oproti vám jenom "slabý odvar", čímž nechci nijak nijak tyto tvůrce hanit. Taky se určitě snaží. Je to všechno v lidech. Děkuji, mám vás ráda!
Jozef Mihál
20.01.06,14:05
.- )
Zuzka
20.01.06,14:18
Richard sa pokúšal aj o českú verziu ale nejako to tam nenadchlo ľudí (pozri www.porada.cz).
Je tu naozaj veľké množstvo perfektných ľudí ochotných pomôcť a hľadať nejaké riešenie. Prajem Ti, aby si tu našla veľa dobrých informácií. :)
rems
20.01.06,15:06
Díky Zuzko, že je i česká porada, to jsem opravdu netušila. Hned jsem se tam zaregistrovala. Bude nás víc, nebudem se bát "vlka" nic!
Richard
21.01.06,12:17
Ďakujem za poděkování .-)

Myslím, že aj v Čechách by sa našlo dosť ľudí, ktorí by vedeli využívať Poradu. Nevýhoda však je, že o nej nevedia :-)

Rád by som urobil nejakú osvetu Porada.cz, ale akosi mi to časove nevychádza.
Tiež by som musel mať potom čas robiť priebežné veci, ktoré nestíham ani na Porada.sk
kaktusy
23.01.06,11:44
Klobúk dolu pred Richardom ako to tu všetko zaškatuľkoval, poukladal, sprehľadnil.
Je to super.
Všetko má hlavu a pätu. Zorientuješ sa raz-dva. Hlásim, že posielam velikánske


:) :) :) ĎAKUJEME:) :) :)

gabča
anto
23.01.06,12:05
Ešte raz ďakujeme
ALDA
24.01.06,22:49
Riško máš 16000 bodov:):):):):)

Gratulujem:)