PomocAfrike
30.09.11,13:28
Dobry den,

chcem sa spytat ci niekto ma skusenosti s neziskovymi organizaciami. Ja som zalozila organizaciu Penda Kenya International pre pomoc pre Kenya www.pendainternational.org

Momentalne sa snazim vytazit nejake peniazky. Planujem urobit foto exhibiciu v bratislavkych galeriach kde by sa predavali moje fotografie vo forme obrazov a navstevnici by tak isto mohli prispiet s nejakou sumou..

Kontaktovala som tlaciarne a galerie na pomoc s financovanim.

Ale co sa znazim ziskat je jeden grant ktory mi pomoze s budovanim sirotinca a centra pre mladistvych. Niesom si ista ako na to na Slovensku ci existuju institucie ktore vedia poskytnut pomoc.

Za akekolvek informacie vopred dakujem.

Zuzana
durisovad
30.09.11,12:23
Nepochybujem, ze mas uprimnu snahu pomoce detom v Keni. Ale na druhej strane voci takymto projektom je dost velka averzia medzi ludmi. Keby sa do Afriky dostali vsetky peniaze, ktore uz boli vyzbierane, Afrika by bola najbohatsi svetadiel.
Docitala som sa, ze pomoc Afrike organizuje MUDr. Krcmery, skus sa s nim skontaktovat, mozno ti poradi a pomoze.
PomocAfrike
30.09.11,12:33
Nepochybujem, ze mas uprimnu snahu pomoce detom v Keni. Ale na druhej strane voci takymto projektom je dost velka averzia medzi ludmi. Keby sa do Afriky dostali vsetky peniaze, ktore uz boli vyzbierane, Afrika by bola najbohatsi svetadiel.
Docitala som sa, ze pomoc Afrike organizuje MUDr. Krcmery, skus sa s nim skontaktovat, mozno ti poradi a pomoze.

Dakujem..

Ano uvedomujem si to a aj viem ze ak sa peniaze dostanu do velkych organizacii tazko je to sledovat ci sa tie peniazky naozaj dostanu tam kde treba.. Preto si myslim ze ak sa rozhodne niekto pomoct a chce vidiet poriadne vysledky treba ich dat jednotlivcom ako som ja a vysledok bude viditelny..

Uz som kontaktovala pana Krmeryho.. prave cakam na odpoved..

Dakujem Zuzana
alaya1
30.09.11,12:36
http://www.porada.sk/t172603-ozelieme-jeden-mensi-nakup-mesacne.html
t (http://www.porada.sk/t172603-ozelieme-jeden-mensi-nakup-mesacne.html)oto je tema, prave ohladne projektu Prof. Krcmeryho- precitaj si, tu na porade pomoc malym detom v Afrike nehladaj.