quacatko
30.09.11,15:37
Ahojte :),
chcela by som Vas poprosit o radu, objednali sme si na jednom nemenovanom internetovom portali fotak, kupovali sme ho na firmu. Ide o fotak s navigaciou a LifeTime Mapami, potrebovali sme ho k vykonu nasej prace.
Standardne doslo k objednavke aj k prevzatiu tovaru, no ked sme ho v terene chceli pouzit, tak funkcia kvoli, ktorej sme ho kupili nefungovala, skusali sme rozne sposoby spojazdnenia, ale nefungoval. Kolega ma taky isty fotak s tou istou funkciou a jemu vsetko fungovalo a nam nie a nie nacitat GPS signal.

Dali sme fotak na 1. reklamaciu - fotak nam vratili, s tym, ze sa im chyba neprejavila - fotak sme prevzali, vyskusali a opat nefungoval.:confused:
Dali sme fotak na 2. reklamaciu - fotak nam vratili, s tym, ze sa im chyba neprejavila - fotak sme prevzali, vyskusali a opat nefungoval, ba dokonca sme si az doma vsimli, ze nam nepribalili kablik na nabijanie fotaka a USD karta, ktora predtym fungovala, fotak nechcel nacitat.:mad:
Povedali nam , ze pokial to nebude opat fungovat, ze mame urobit o tom video-zaznam a priamo sa obratit na autorizovany servis - co mi pride dost cudne.:(

Uz teraz viem, ako reklamacia dopadne, ked ho pojdem opat reklamovat, preto vas chcem poprosit o radu ako z tejto kaluze von? Fotak urgentne potrebujeme na vykon prace a kupit si novyto si nemozme dovolit:-(.

Dakujem.
bubkoch
30.09.11,14:36
v prvom rade napis meno obchodu kde takto vybavuju reklamaciu ...
v druhom rade na nich pošli SOI-ku :)
je pravda, ze ta mozu poslat s reklamaciou priamo do zmluvneho autorizovaneho servisu, je to rychlejsie ako ked to preberu a poslu do servisu oni .. ale ked to raz prevezmu na reklamaciu oni, tak to musia vybavit
camozzi
30.09.11,18:27
Ako mozes vediet co ti na to povie autorizovany servis? Ja som takto posielal moj ntb do ciech vyziadanou prepravou kurierskej spolocnosti. Viac ako servisu som sa bal ci dopravca neznici ntb pocas prepravy. K ntb som pribalil aj list, v ktorom som podrobne vysvetlil situaciu a poziadal aj otestovanie a vratenie poskodenych casti. Vsetko dopadlo na vybornu. Odporucam zavolat/napisat do daneho autorizovaneho servisu a poziadat o vyjadrenie. Pri najhorsom posles fotak im.
quacatko
03.10.11,07:20
camozzi:


lenze tu idem o to, ze 2x to v autorizovanom servise bolo cez Alzu, kde som bola fotak reklamovat.
cize ako postupovat v tomto pripade, ked fotak nefunguje a servis tvrdi, ze chyba sa neprejavila. Nemam problem s tym, ze tam zajdem a fotak dam reklamovat, len chcem byt pripravena na to, ze ked ma odbiju 3krat s tym, ze sa hyba neprejavila ...

Dik.
quacatko
03.10.11,07:21
fota som kupovala cez Alzu.
lenze tu idem o to, ze 2x to v autorizovanom servise bolo cez Alzu, kde som bola fotak reklamovat.
cize ako postupovat v tomto pripade, ked fotak nefunguje a servis tvrdi, ze chyba sa neprejavila. Nemam problem s tym, ze tam zajdem a fotak dam reklamovat, len chcem byt pripravena na to, ze ked ma odbiju 3krat s tym, ze sa hyba neprejavila ...

Dik.