VieraPopluharova
30.09.11,16:13
Prajem všetkým krásny deň,

najskôr sa chcem všetkým, ktorí na mňa mysleli po čas mojej neprítomnosti na porade mysleli, veľmi ma potešili Vaše obrázky a krásne odkazy, aj som si poplakala.
Môj dôvod neprítomnosti bola potreba oddýchnuť si a načerpať sily, tak na poslednú chvíľku som vyštartovala za slniečkom a teplou vodou.
Ešte raz všetkým veľká vďaka.

Vaša V.
Stanislav 1975
30.09.11,14:37
Prajem všetkým krásny deň,

najskôr sa chcem všetkým, ktorí na mňa mysleli po čas mojej neprítomnosti na porade mysleli, veľmi ma potešili Vaše obrázky a krásne odkazy, aj som si poplakala.
Môj dôvod neprítomnosti bola potreba oddýchnuť si a načerpať sily, tak na poslednú chvíľku som vyštartovala za slniečkom a teplou vodou.
Ešte raz všetkým veľká vďaka.

Vaša V.


No vidíš Vierka, aspoň vidíš,že si obľúbená poraďáčka ;)

Ja som si dal tiež 2 týždne pauzu a okrem srsku a pepsiny po mne ani pes neštekol...:D:D:D
Tweety
30.09.11,14:47
Prajem všetkým krásny deň,

najskôr sa chcem všetkým, ktorí na mňa mysleli po čas mojej neprítomnosti na porade mysleli, veľmi ma potešili Vaše obrázky a krásne odkazy, aj som si poplakala.
Môj dôvod neprítomnosti bola potreba oddýchnuť si a načerpať sily, tak na poslednú chvíľku som vyštartovala za slniečkom a teplou vodou.
Ešte raz všetkým veľká vďaka.

Vaša V.
Vierka, som rada, že si si užívala oddych, zbierala nové sily do ďalších dní, verím, že si si naozaj oddýchla a vrátila sa s novými silami, v lepšom zdraví, plná elánu a radosti zo života. Nech sa Ti darí v zdraví a šťastí v kruhu blízkych čím skôr zabudnúť na trápenia života. Želám Ti veľa energie a šťastia. Maja
buchač
30.09.11,17:20
No vidíš Vierka, aspoň vidíš,že si obľúbená poraďáčka ;)

Ja som si dal tiež 2 týždne pauzu a okrem srsku a pepsiny po mne ani pes neštekol...:D:D:D

......he .............aby Ti smutno nebolo.........;)

http://www.youtube.com/watch?v=EETcRPbhtyw&NR=1
pepsikova
30.09.11,17:24
cit:Ja som si dal tiež 2 týždne pauzu a okrem srsku a pepsiny po mne ani pes neštekol..

...Staník,vsak taká je pravda, že pepsina šteká po každom:)

...a môže ona za to, že má rada svoju bandu?..a každá absencia je "odmenená pátraním?..

...vitaj, Vieroč...
rodina1
30.09.11,17:45
Vieročka, sme radi, že si opäť medzi nami ...
http://img1.imagehousing.com/1/ed499ae9dad6d69e1813ac65a21c7083.jpg
Zvalik
30.09.11,18:39
Ahoj Vieročka:)! Aj ja som strašne rada, že Ťa znovu počujem! Verím, že Ti oddych prospel a nabrala si kopisko energie!;) Mimi
tictac7
30.09.11,19:27
...takže, Vierka, vitaj späť :) Vidím, že nie len mne si chýbala ;)
Valcake
30.09.11,22:30
VieraPopluharova
01.10.11,09:39
Ste zlatí, všetci, ešte raz Vám veľká vďaka a už revem opäť od šťastia, že mám takých priateľov.
Ste najcennejšie čo mám (samozrejme okrem rodiny) bez Vás by som nezvládala to čo všetko zvládam, Ste môj hnací motor.

Stanko nie je pravda, že po Tebe ani pes neštekol, hľadali sme Ťa.