cowboyka
01.10.11,16:51
Nakoľko túto tému uzavreli, tak som chcela v nej pokračovať.. Je tu niekto, kto stále študuje na tejto škole - nech si vieme dopĺňať nové informácie - ďakujem
beatam
02.10.11,07:30
dobrý nápad :) ja som v 3. ročníku v LC
cowboyka
03.10.11,13:25
super, ja som 2. roč. PO - vraj bol ťažký druhý, čo som počula???
beatam
03.10.11,13:45
...no letný vlani to bolo náročné. Hlavne tie dvojsemestrálne predmety - manažment a NHP. Ale informatika bola OK.
cowboyka
03.10.11,16:50
...no letný vlani to bolo náročné. Hlavne tie dvojsemestrálne predmety - manažment a NHP. Ale informatika bola OK.

tak tohto toku to vymysleli na skúšky aj v zime, aj v lete - tak necháme sa prekvapiť :-)) Ako sa Ti pozdáva táto škola?
brbloš
03.10.11,16:51
ja som v 4.
ormika
03.10.11,18:37
Ahojte :-) ja som v prvom :-) tak som zvedavá na vaše skúsenosti.
cowboyka
04.10.11,10:13
ktoré ste IKS??
MirkaST
04.10.11,14:22
Ahojte, ja prave nastupujem do 1. Mgr verejna sprava v IKS TN
brbloš
05.10.11,04:24
ja som v ZM
ormika
05.10.11,05:20
Dobré ránko, ja som IKS BA. Už ste sa aj učili niekto niečo? Teda my sme mali mikroekonomiu.
danculka
05.10.11,07:20
ja som z druheho rocnika Bc TN
MirkaST
05.10.11,16:28
Prosim Vas, kde najdem rozvrh pre IKS TN - externa forma, 1.Mgr. - verejna sprava a regionalny rozvoj. Neviem ci ja som tak sprosta ze ho tam nevidim alebo co ....
brbloš
05.10.11,19:09
je to na tom študentskom portáli, neviem či sa treba zaregistrovať ale chod na hlavnú stránku školy, tam je odkaz na ten portál, prihlásiš sa cez mail čo si zadala pri zápise, heslo je tvoje číslo študenta (je v zmluve) a tam by si to mala nájsť
cowboyka
13.10.11,14:31
neviete mi povedať, čo bolo v ZS na informatike v druhom ročníku??? Nevieme, či bude Access alebo Power Point??
beatam
13.10.11,17:02
neviete mi povedať, čo bolo v ZS na informatike v druhom ročníku??? Nevieme, či bude Access alebo Power Point??

V zime bola teoria z knihy - 8. kapitola Databázové spracovanie a trocha teorie okolo Accessu. Dalo sa to zvládnuť, podľa mňa oveľa ľahšie ako teoria v 1. ročníku. V lete sme robili prezentáciu v Power Pointe. Dostali sme tému a zoznam, aké prvky má prezentácia obsahovať.
cowboyka
13.10.11,18:37
dík za odpoveď ... veď to, to, že prvý ročník celá kniha okrem dvoch kapitol, to bolo ozaj zážitok :-)))
brbloš
15.10.11,17:05
neviete mi niekto povedať aké sú štátnicové predmety na Mgr. štátnice? mám ešte čas ale aby som vedela ktorým sa mám viac venovať a ktoré môžem "flákať"
exSTUDENTKA
27.10.11,09:49
Trošku mimo témy, ale mám na predaj skriptá, či už originál knihy, alebo prefotené, ak by mal niekto záujem
exSTUDENTKA
27.10.11,09:53
Toto mám ešte čerstvo v pamäti, keďže som štátnicovala zhruba pred mesiacom. Je tám zopár otázok zo správneho práva, právo EÚ, verejné rozpočty, regionálna politika, reg. a mestský marketing, financovanie VPS, ale najviac obsiahnutá bola myslím komunálna politika
cowboyka
30.10.11,09:52
chcem sa opýtať, neviete mi povedať, ako najlepšie písať seminárku - mám sa dodržiavať tej knižky, čo bola vydaná: "Ako písať záverečnú prácu?" - ešte som nepísala nikdy seminárku, preto sa pýtam - nemám s tým skúsenosti - pomôže každá rada - dííík
luja5
31.10.11,16:07
chcem sa opýtať, neviete mi povedať, ako najlepšie písať seminárku - mám sa dodržiavať tej knižky, čo bola vydaná: "Ako písať záverečnú prácu?" - ešte som nepísala nikdy seminárku, preto sa pýtam - nemám s tým skúsenosti - pomôže každá rada - dííík
Keďže do tejto témy už prispeli aj "starší" študenti a zatiaľ k Tvojej otázke nenapísali, môžem sa opýtať dcéry. Ona je druháčka a už v prvom ročníku písala dve alebo tri seminárky (neviem presne), asi preto, že je externistka :rolleyes:?
cowboyka
01.11.11,06:46
aj ja som externista aaaa ďakujem :)
luja5
01.11.11,15:59
Cowboyka, pýtala som sa. Dcéra pri písaní seminárnych prác postupovala (aj bude postupovať) podľa uvedenej príručky + podľa doplňujúceho usmernenia (aj k otázkam študentov) na prednáške k danému predmetu.
cowboyka
02.11.11,15:01
Cowboyka, pýtala som sa. Dcéra pri písaní seminárnych prác postupovala (aj bude postupovať) podľa uvedenej príručky + podľa doplňujúceho usmernenia (aj k otázkam študentov) na prednáške k danému predmetu.

ďakujem a mimochodom máme nejaké usmernenie - nevieš mi prosím zistiť, kde ho konkrétne nájdem - ešte raz ďakujem
leva11
02.01.12,19:42
Ahojte, ja som prváčka IKS DS, čakajú ma tá ešte 2 skúšky /angličtina a Základy verejnej správy/. Je tu niekto kto si pamätá nejaké otázky z predmetu ZVS - nemali sme prednášku ani konzultácie učiť sa máme z učebníc - jednu máme k dispozícii/PAPCUNOVÁ, V. – GECÍKOVÁ, I.: Základy verejnej správy/ ale druhá je ešte len "v edičnom pláne" podľa info získaných z knižnice školy. Neviem čo by mohlo byť z tej dostupnej učebnice dôležité - test máme 16.1.. Je veľmi pravdepodobné, že tú cvičebnicu dovtedy nevydajú. Takže veľa časumi nezostáva. Pomôžte prosím.
Ďakujem.
cowboyka
21.01.12,16:50
vie mi niekto poradiť nejaké knižky, časopisy,.... na tému sociálne bývanie a zdroje financovania???
fem
21.01.12,17:05
leva11, neskoro čítam tvoju správu, ale ak by si potrebovala ešte niečo na Základy verejnej správy, môžem ti poslať , čo sme mali mi v 1. ročníku, my sme to mali síce ústnu skúšku, ale priamo s Papcúnovou...tak daj vedieť...
leva11
21.01.12,20:48
Neviem este ci som spravila skusku takze keby si bola taka ochotna poslala a by si mi material co mas k dispozicii. Vopred dakujem. leva11@zoznam.sk
fem
22.01.12,12:04
leva11, pozri si mail.. veľa šťastia... :)
leva11
22.01.12,12:45
Ďakujem veľmi pekne. Ale dúfam, že som tú skušku spravila. Dnes sa máme dozvedieť výsledky.
fem
23.01.12,15:14
ozve sa nejaký bývalý druhák, čo mal skúšku z Komunikácie s verejnosťou, ako to na nej prebiehalo? Ďakujem...:rolleyes:
cowboyka
24.01.12,05:33
ahoj, my sme mali tento piatok skúšku formou testu - doc. Hudáková premietala otázky vo forme prezentácie, ale niektoré som ja osobne nestihla, iba tip, nakoľko to premietala pomerne rýchlo. Test trval cca 20 minút a údajne takto to prebiehalo aj v iných IKS. Známky zo seminárok sme nevideli doteraz, čo nás naštvalo, ale hlavné je, že nemusíme opakovať a skúška je za nami.
fem
24.01.12,07:12
a nepamätáš si nejaké? mohla by si mi napísať niečo bližšie? ja idem na skúšku dnes a mám trochu obavy...:rolleyes:
leva11
13.02.12,07:40
Dakujem fem za pomoc, skusku som spravila tiez na A. Chcem ta poprosit ci by si mi neposlala materil ktory mas k dispozicii v elektronickej podobe k dalsim predmetom /napr. postivnictvo, manazerstvo rizika - tieto predmety mame tiez distancne a zatial nemame ani ucebnicu, z ktorej sa mame ucit/. Prijmem akukolvek pomoc. Za ochotu vopred DAKUJEM.
timi.i
21.03.12,09:35
Ahojte, ja som v 4. roč. IKS BA

chcela by som zároveň poprosiť o pomoc, nemal niekto Finančný manažment vo verejnom sektore s Jánošovou?
Ďakujem
sonja1234
17.04.12,12:58
Predám:

Knihy pre VŠEMvs - originál:

Stanislav Filip, Ladislav Šimák – Manažérstvo rizík a krízových situácií vo VS (r.2006)
Mojmír Kokles, Michal Grell – Informačné systémy regiónov a VS (r.2008)
Jana Péliová, Zuzana Vincúrová – Základy teórie verejných financií (r.2008)
Štefan Volner – Politológia 1. (r.2009)
Štefan Volner – Bezpečnosť v 21. storočí (r.2009)
Elena Beňová, Viera Cibáová, Peter Plavčan – Úvod do teórie verejného sektora (r.2006)
Viera Cibáková, Valéria Nináčová – Základy ekonomiky verejného sektora (r.2006)
Elena Beňová, Erika Neubauerová – Ekonomika verejného sektora (r.2007)
Anna Schultzová a kol. – Daňovníctvo (r.2009)
Zákonník práce (platný od 12. júna 2008) + Novelizovaný ZP (marec 2009)
Kristína Viestová a kol. – Lexikón logistiky (r.2007)

!!!Knihy sú ako nové, nepoškodené.
Cena 5Eur/kus, prípadne dohodou.

Knihy pre VŠEMvs – skenované, vytlačené a zviazané:

Štefan Volner – Bezpečnosť ľudstva (r.2009-2010)
P. Vincúr – Teória a prax hospodárskej politiky (r.2007)
Nora Štangová, Eva Hajduchová – Účtovníctvo (r.2010)
Marta Hamalová – Teóri, riadnie a organizácia VS – 1. a 2. časť (r.2007,2008)

Cena 3Eur/kus, prípadne dohodou.

Skriptá pre VŠEMvs – vytlačené a zviazané:

Viera Sysáková, Valéria Nináčová – Úvod do teórie financií a meny (r.2007)
Gizela Lénartová – Daňovníctvo (r.2010)
Zákonník práce – 311/2001
Magdaléna Přivarová, Marta Martincová – Všeobecná ekonomická teória (r.?)
Anna Belajová - Regionálna ekonomika a politika (r.2011)

Cena 2Eur/kus, prípadne dohodou.

Vypracované štátnicové otázky pre VŠEMvs – Bc.:

Základy manažmentu
Personálny manažment
Financie a mena
Marketing
Všeobecná ekonomická teória
Verejná správa

Cena 5Eur, prípadne dohodou.

Knihy na písanie záverečných prác na tému: Hypotekárna (finančná) svetová kríza!

Herman Simon – Jak na krizi, 33 okamžitých opatření pro vaši firmu (r.2009)
Vladimír Strýček a kol. – Chcete prežiť? Bankrot. (r.2009)
Michal Nalevanko a kol. – Nevpustite krízu do svojej peňaženky (r.2009)
George Soros – Nové paradigma pro finanční trhy (r.2009)
Paul Krugman – Návrat ekonomické krize (r.2009)
Emil Burák – Kríza ako výzva, šanca a príležitosť (r.2009)
Emil Burák – Peniaze – Protikrízové desatoro (r.2009)
John Bellamy Foster – Fred Magdoff – Velká finanční krize, príčiny a následky (r.2009)
Pavel Kohout – Finance po krizi (r.2009)
Charles R. Morris – Ztracené bilióny dolarú (r.2009)
Peter D. Schiff, John Downes – Crash proof – Krizi navzdory (r.2009)
Ľudovít Ódor – Krízonómia z nadhľadu alebo trochu recesie v časoch recesie (r.2009)

!!!Knihy sú ako nové, nepoškodené.
Cena 5Eur/kus, prípadne dohodou.

Kontakt: striebornas@azet.sk
cowboyka
18.04.12,04:52
je tu niekto, kto mal marketing turizmu???
je tu niekto, kto mal tohto roku NHP?
cowboyka
18.04.12,04:54
prevažnú časť kníh máme v elektronickej podobe, ale tieto sú za celkom prijateľnú cenu :)
fem
18.04.12,15:36
čo by si chcela vedieť o NHP? a nemala si už náhodou Personálny manažment? ;)
cowboyka
19.04.12,04:32
NHP sme mali s Ing. Burákom, či si nepamätáš znenie otázok a mali sme Personálny manažment s doc.Kachaňákovou a dopadlo to úplne úžasne - bolo to celkom ľahké nato, čo sme sa báli.
fem
19.04.12,09:53
máš nejaký meil?... radšej napísať na ten ako takto verejne...;)
cowboyka
20.04.12,04:48
mirka.vaskova@gmail.com - dííík :)
sonja1234
22.04.12,10:02
Ahojte,
najde sa tu niekto z IKS ZM - 4.rocnik???
Je to surne!!!
brbloš
02.05.12,16:44
ja, čo treba? ak je to teda ešte aktuálne
picture
06.05.12,20:55
Ahojte, nema niekto vypracovane otazky z LOGISTIKY? 4.rocnik (prof. K.Viestova)
ydi@pobox.sk
leva11
07.05.12,07:30
je tu niekto z IKS Cadca alebo Presov. 1. rocnik??? Potrebovala by som nieco na marketing. Dakujem.
cowboyka
18.05.12,04:25
ahoj z IKS Čadca nie, ale IKS PO, ale 2 ročník, čo by si potrebovala, ak to už nie je neskoro?
leva11
18.05.12,06:22
Ja by som potrebovala nejakeho prvaka bud z IKS Cadca alebo Presov, ktory mal marketing s Brezaniovou. Neposkytla nam nic, len nam hovorila, iba sme sa ucili zo vsetkeho mozneho len nie z ucebnice co mame na e/skriptach. V pondelok mame skusku a neviem ako na to. Mozno im nieco hovorila a dala im nieco,???? A podla mojho vedomia mali uz aj skusku. Tak keby sa nasla nejaka dobra dusa.
Ddakujem
cowboyka
19.05.12,14:39
fuuuha, to neviem, ale napíš mail - môžem ti poslať skripta z minulého roku ... mirka.vaskova@gmail.com
Moničulienka
31.07.12,17:47
Ahojte ... nemá niekto poznámky pre odbor manažmant ...1. ročník NZ....ďakujem :)
cowboyka
23.08.12,06:28
nestretol sa niekto s témou bc práce: Sociálne bývanie a zdroje financovania? Ďakujem
leva11
01.10.12,08:15
Napis konkretne co potrebujes. A dopis kontakt na seba /mailovu adresu/.;-))
cowboyka
02.10.12,04:26
ahoj, nejakú dobrú odbornú literatúru, pretože je jej pomerne málo :-(
mirka.vaskova@gmail.com
a dík :)
Moničulienka
02.10.12,11:28
Ahojte nemá niekto poznamky z práva, marketingu a manažérstvo rizika? pre 1. ročník ... ďakujem ( moni.kova.81@gmail.com ) dakujem ešte raz :)
iva2711
07.10.12,20:38
chodím do 4.ročníka na Mgr do Blavy,ozvi sa ak chodíš do Prešova,NZ,Trenčina alebo do iného IKS.Mohli by sme si navzájom pomahať.Napís na esprit1111@azet.sk
brbloš
14.10.12,15:56
emá niekto na predaj Romančíková Ekonomia a životné prostredie? dakujem mail na n.holeckova@gmail.com
leva11
24.10.12,19:20
Je tu niekto II. rocnik IKS Zlate Moravce, Topolcany, Presov, Lucenec, Cadca????
Mona Lisa
01.11.12,16:28
Je tu niekto II. rocnik IKS Zlate Moravce, Topolcany, Presov, Lucenec, Cadca????

Ja by som sa zas chcela spytat ci je tu niekto kto mal z marketingu skusku - 1.roc. BC. Nemam predstavu ako to asi bude a ci je naozaj potrebne zvladnut celu knizku "Zaklady marketingu", keby sa tu niekto nasiel a vedel ake boli otazky v predchádzajucom roku.....
Vdaka. Je to prva skuska co ma caka a nemam predstavu.
leva11
01.11.12,18:37
A kto vas uci
cowboyka
02.11.12,04:53
Ahoj, aj mňa by zaujímalo, kto vás učí. Tento predmet si treba aj tak dobre pozreiť, lebo je to štátnicový predmet. My sme mali na skúške 4 otvorené otázky, teda museli sme rozpisovať - myslím, že sme mali Definovať pojem marketing, jeho cieľ a podstata, Maticu BCG + jej znázornenie, Maslowova hierarchia (ten trojuholník), distribučný kanál - popísať. produkt, tovar , životný cyklus produktu, ...., marketingový mix - ostatné si moc nepamätám - vieš, to boli dva roky dozadu
nicolasko4
02.11.12,16:20
Ahojte, je tu niekto , kto studuje externe 1.ročnik na Mgr stupni verejnu spravu? Ďakujem :-)
Mona Lisa
03.11.12,18:29
Ing.Flovarčíková nás uci.
Mona Lisa
03.11.12,18:32
Ahoj, aj mňa by zaujímalo, kto vás učí. Tento predmet si treba aj tak dobre pozreiť, lebo je to štátnicový predmet. My sme mali na skúške 4 otvorené otázky, teda museli sme rozpisovať - myslím, že sme mali Definovať pojem marketing, jeho cieľ a podstata, Maticu BCG + jej znázornenie, Maslowova hierarchia (ten trojuholník), distribučný kanál - popísať. produkt, tovar , životný cyklus produktu, ...., marketingový mix - ostatné si moc nepamätám - vieš, to boli dva roky dozadu

Ing. Flovarčíková nás učí. Učím sa z knihy "Základy marketingu" autor V.Cibákova, G.Bartáková. Mám pocit, že všetko z tej knihy je dôležité k naštudovaniu a čo je ešte zlé, že sa mi to začína vsetko pliesť do kopy.
Mona Lisa
03.11.12,19:05
A kto vas uci

Ing.Flovarčíková
cowboyka
04.11.12,06:25
ahaaa, no mňa učila RNDr. Brezaninová, tak neviem...
cowboyka
10.11.12,14:06
je tu niekto z Topoľčian alebo z Bratislavy - súrne - ozvite sa mi na mirka.vaskova@gmail.com
ďakujem
iva2711
18.11.12,18:14
Teraz si vo 4.ročníku?
cowboyka
21.11.12,17:15
3. ročník, ak sa pýtaš mňa :-)
cowboyka
09.12.12,17:46
mal niekto z tretieho ročníka predmet: organizačná kultúra a ekonómia životného prostredia. Potrebovala by som nejaké info...
AS_GROUP
09.12.12,18:25
Ahojte,
je tu niekto z IKS TN, ja som teraz v 1 ročníku a rád by som tu našiel niekoho z vyššieho ročník , kto by mi občas poradil.
Taktiež by som rád kúpil niektoré knihy, prípadne seminárky...

Ďakujem
leva11
06.01.13,19:49
co by si potreboval napis mail. leva11@zoznam.sk ja som druhacka. velmi rada pomozem ked viem.
leva11
06.01.13,19:52
Je tu nikto z druheho rocnika IKS Nove Zamky. a Bol na skuske z krizoveho manazmentu podniku. Alebo dobra dusa co ma nejake materialy pre druhy rocnik na Krizovy manazment podniku a Komunikaciu s verejnostou. Dakujem vopred za ochotu.
leva11
12.01.13,15:58
AHojte je tu niekto kto ma nejake materialy na predmet Komunikacia s verejnosťou, vzhľadom na to že komunikácia s vyučujucim zlyhala - vraj je to na študentskom port. ale tam nič nie je. Veľmi by ste nam pomohli. Ďakujem.
Suzanne78
16.01.13,06:47
Ahojte, som IKS BA 3 ročnik ext. ak mate zaujem, kludne piste, co mam vam poskytnem a rada poradim, uz mam co-to za sebou :-)
cowboyka
17.01.13,05:47
ja som IKS PO 3 ročník - super, môžeme si navzájom predávať informácie. môj mail mirka.vaskova@gmail.com
sonja1234
19.02.13,10:34
Ahojte, je tu niekto z IKS BA alebo IKS Zlate Moravce Mgr-2.rocnik, prosim ozvite sa. Dakujem.
cowboyka
25.02.13,18:18
ahoj - mám nejaké materiály 4 a 5 ročník, ak máš záujem, tak sa ozvi
cowboyka
25.02.13,18:19
nemá niekto testy z angličtiny 3. ročník -súrne
picture
25.02.13,18:34
Ahojte študenti VŠEMVS,

pokiaľ by ste si našli trochu čas, dovolili by me si Vás požiadať o vyplnenie priloženého dotazníka. Vopred ďakujem
http://docs.google.com/forms/d/15wW0CtVoDVPZNdwf6CW0hAPhHafAnvvN2DTOk6lDOWs/viewform
Tally561
11.03.13,11:46
Ahojte, som tretiačka na VŠEMvs, IKS Prešov. Chcem sa spýtať vyšších ročníkov ako to bolo s predmetom TROVS, či bol niekto taký, kto nespravil a podobne, pretože ja som dva termíny zameškala a jeden som nespravila a teraz v letnom semestri je už zrejme posledný termín, samozrejme, že sa budem učiť, len by som chcela vedieť, či sa mám veľmi báť, že keď mi náhodou nesadne nejaká otázka tak, že vyletím zo skúšky a tým zahodím celé 3 roky, kvôli jednému predmetu, alebo či sa dokáže skúšajúca zľutovať a prižmúriť oči. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň :)
tarbea
01.04.13,15:59
Ahojte, práve som objavila túto tému o VŠEMvs. Som prváčka v BA - externe. Je tu niekto ochotný nasmerovať a poradiť prváčikovi:confused:
leva11
06.04.13,20:50
a v com ti mame poradit? Ja osobne nemam vestecku gulu? leva11@zoznam.sk
adrianss
14.04.13,12:12
ahoj, chcela by som sa opýtať, kde by som mohla nájsť zoznam IKS....a či sa náhodou niekto nechystá ísť študovať na VŠEMvs externe v KE ? :)
cowboyka
15.04.13,04:36
ahoj, chcela by som sa opýtať, kde by som mohla nájsť zoznam IKS....a či sa náhodou niekto nechystá ísť študovať na VŠEMvs externe v KE ? :)
ahoj, IKS sú myslím písané priamo na prihláškach na hlavnej webovej stránke školy, ale ak by si chcela - presne napísšem zoznam.
Čo sa týka štúdia externe v Košiciach, tak to závisí od počtu prihlásených, pretože napríklad ja som sa pred tromi rokmi hlásila do KE a pridelili nás do PO... Keby niečo, kľudne píš, síce som momentálne v štádiu pomaličkého odovzdávania baaklárky, ale v pohodke :-)
brbloš
21.04.13,21:04
ponukam knihy od 1. - 5. rocnik, n.holeckova@gmail.com

najde sa niekto kto by mi poskytol statnicove otazky na mgr. verejna sprava?
timi.i
19.09.13,17:01
Ja som skončila akurát v júny verejnú správu v BA externú formu.
cowboyka
20.09.13,04:31
Ja som skončila akurát v júny verejnú správu v BA externú formu.

nevieš mi povedať aký je druhý stupeň, či je ťažší ako prvý, ja som v júni skončila bc ver.správu...nevedela by si mi prosim poslať nejaké skriptá na mirka.vaskova@gmail.com veľmi mi to pomôže, ďakujem
timi.i
21.09.13,10:54
Ja som skončila akurát v júny verejnú správu v BA externú formu.

nevieš mi povedať aký je druhý stupeň, či je ťažší ako prvý, ja som v júni skončila bc ver.správu...nevedela by si mi prosim poslať nejaké skriptá na mirka.vaskova@gmail.com veľmi mi to pomôže, ďakujem

Jasne kľudne ti poposielam čo mám. Len sa neviem dostať zatiaľ do PC tak kuknem čo mám inde poukladané.
Myslím si, že by bola škoda neskúsiť to. Nezdalo sa mi to o moc ťažšie a štátnice sú v pohode neučíš sa toľko ako na bakalárske. Sú to len dva roky ubehne to ako voda.
cowboyka
22.09.13,08:07
Ja som skončila akurát v júny verejnú správu v BA externú formu.

nevieš mi povedať aký je druhý stupeň, či je ťažší ako prvý, ja som v júni skončila bc ver.správu...nevedela by si mi prosim poslať nejaké skriptá na mirka.vaskova@gmail.com veľmi mi to pomôže, ďakujem

Jasne kľudne ti poposielam čo mám. Len sa neviem dostať zatiaľ do PC tak kuknem čo mám inde poukladané.
Myslím si, že by bola škoda neskúsiť to. Nezdalo sa mi to o moc ťažšie a štátnice sú v pohode neučíš sa toľko ako na bakalárske. Sú to len dva roky ubehne to ako voda.


jeeeeej, super, ďakujem vopred. MŇa drží to, že to máme za dva roky a keďže tri už mám za sebou, tak by to bola vážne škoda nepokračovať a nedoraziť to...Kebyže si dám pauzu, tak už to mám za tri roky, nakoľko prešiel nový zákon, že bc je už štvorročné a mgr trojročné, tak uvidíme - skúsim...
leva11
24.09.13,10:08
aj ja by som mohla poprosit o zaslanie materialov pre II. stupen odbor VS? leva11@zoznam.sk
dakujem vopred
cowboyka
24.09.13,15:47
aj ja by som mohla poprosit o zaslanie materialov pre II. stupen odbor VS? leva11@zoznam.sk
dakujem vopred

z ktorého IKS si??
cowboyka
24.09.13,15:48
[QUOTE="timi.i"]Ja som skončila akurát v júny verejnú správu v BA externú formu.

nevieš mi povedať aký je druhý stupeň, či je ťažší ako prvý, ja som v júni skončila bc ver.správu...nevedela by si mi prosim poslať nejaké skriptá na mirka.vaskova@gmail.com veľmi mi to pomôže, ďakujem


veľmi krásne ďakujem :-)
ZAL
22.10.13,09:32
Ja som teraz v 3.ročníku - ZM, nemáte niekto z minulého ročníka testy z AJ?
Dík
cowboyka
23.10.13,04:33
Ja som teraz v 3.ročníku - ZM, nemáte niekto z minulého ročníka testy z AJ?
Dík

Pošli mail, prepošlem ti alebo mi napíš na mirka.vaskova@gmail.com
Januľa Maťuchová
02.12.13,10:58
Ja som teraz 1. ročník - VS a potrebovala by som otázky na marketing ak by niekto náhodou mal budem veľmi vďačná ak mi ich pošle :) Ďakujem
kubaskyn
03.12.13,11:07
Čaute som v 2. ročníku na vsemvs IKS Čadca odbor VS potreboval by som nejaké testy a skúšky z tohto ročníka ak by bol niekto taký ochotný pošlite mi to prosím na kubaskyn@azet.sk. Za námahu vopred ďakujem
valika.ka
07.04.14,11:22
ahoj, chcela by som sa opýtať, kde by som mohla nájsť zoznam IKS....a či sa náhodou niekto nechystá ísť študovať na VŠEMvs externe v KE ? :)
Ahoj. Chcem sa opýtať na aký odbor chodíš?a majú aj det. Pracovisko v ke? Či nie ďakujem
valika.ka
07.04.14,11:31
aj ja by som mohla poprosit o zaslanie materialov pre II. stupen odbor VS? leva11@zoznam.sk
dakujem vopred
Ahoj máš nejaké materiáli pre II stupeň?vedela by si mi ich poslať? valika.ka@azet.sk ďakujem veľmi pekné ak by di niečo chcela tak nápis.
cowboyka
08.04.14,04:39
ahoj, chcela by som sa opýtať, kde by som mohla nájsť zoznam IKS....a či sa náhodou niekto nechystá ísť študovať na VŠEMvs externe v KE ? :)
Ahoj. Chcem sa opýtať na aký odbor chodíš?a majú aj det. Pracovisko v ke? Či nie ďakujem

ahoj, detašované pracovisko IKS v KE bolo zrušené cca pred dvoma rokmi- ja chodím preto do Prešova, tam je to najbližšie... Zoznam IKS by mal byť dostupný na stránke www.vsemvs.sk -aspoň dúfam, cez AIS to máme, tak hádam aj cez hlavnú stránku to bude. Ja som 4.ročník skupina VS
valika.ka
08.04.14,12:08
A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

ahoj, detašované pracovisko IKS v KE bolo zrušené cca pred dvoma rokmi- ja chodím preto do Prešova, tam je to najbližšie... Zoznam IKS by mal byť dostupný na stránke www.vsemvs.sk -aspoň dúfam, cez AIS to máme, tak hádam aj cez hlavnú stránku to bude. Ja som 4.ročník skupina VS[/QUOTE]
cowboyka
09.04.14,05:51
[QUOTE="valika.ka"]A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

áno, chodím na VS, pretože ja som nikdy nechcela školu, kde je matematika (http://www.porada.sk/matematika#__AUTOKW) - nevravím, že tu sme nemali nejaké počty, ale skôr založené na ekonomickej báze. Predmety máme z oblasti práva a ekonomiky napr. pracovné právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW), správne právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW), ústavné právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW), verejné rozpočty, informatika, cudzí jazyk, ...... - v podstate tieto veci si vieš pozrieť na našej webovej stránke, tam sú všetky predmety uvedené. Skupina manažment má skôr smer malého a stredného podnikania, takže k tomuto ti veľmi nepoviem, ale prvý stupeň, teda bc štúdium sme mali zhruba identické, teraz na druhom stupni sa to líši...
Učiť sa musíš, ale skúšky nie sú problém, veď ak nedáš na prvý krát, dáš na druhý krát...
valika.ka
09.04.14,17:59
A to aj cudzí jazyk je na 2 stupni? Ja mám hc. Odbor manažment a to je rovnaké číslo odboru vieš 3.3.15 lebo na vs by som musela robiť asi rozdielove skúšky :( .a ohľadom primaciekneviem lebo či beru bez prím.alebo treba ich robiť ja som mala priemer 2,02 ako pri bc. QUOTE="cowboyka"]
A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

áno, chodím na VS, pretože ja som nikdy nechcela školu, kde je matematika (http://www.porada.sk/matematika#__AUTOKW) - nevravím, že tu sme nemali nejaké počty, ale skôr založené na ekonomickej báze. Predmety máme z oblasti práva a ekonomiky napr. pracovné právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW), správne právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW), ústavné právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW), verejné rozpočty, informatika, cudzí jazyk, ...... - v podstate tieto veci si vieš pozrieť na našej webovej stránke, tam sú všetky predmety uvedené. Skupina manažment má skôr smer malého a stredného podnikania, takže k tomuto ti veľmi nepoviem, ale prvý stupeň, teda bc štúdium sme mali zhruba identické, teraz na druhom stupni sa to líši...
Učiť sa musíš, ale skúšky nie sú problém, veď ak nedáš na prvý krát, dáš na druhý krát...
cowboyka
10.04.14,14:31
[QUOTE="valika.ka"]A to aj cudzí jazyk je na 2 stupni? Ja mám hc. Odbor manažment a to je rovnaké číslo odboru vieš 3.3.15 lebo na vs by som musela robiť asi rozdielove skúšky :( .a ohľadom primaciekneviem lebo či beru bez prím.alebo treba ich robiť ja som mala priemer 2,02 ako pri bc. QUOTE="cowboyka"][QUOTE="valika.ka"]A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

na tejto mojej škole robíš diferenčky tak či tak, pokiaľ nepokračuješ z prvého do druhého stupňa, takže to máš jedno...cudzí jazyk na druhom stupni nie je. Prijímačky nie sú žiadne - bez prijímačok....všetko máš na www.vsemvs.sk
valika.ka
22.04.14,13:57
[QUOTE="valika.ka"]A to aj cudzí jazyk je na 2 stupni? Ja mám hc. Odbor manažment a to je rovnaké číslo odboru vieš 3.3.15 lebo na vs by som musela robiť asi rozdielove skúšky :( .a ohľadom primaciekneviem lebo či beru bez prím.alebo treba ich robiť ja som mala priemer 2,02 ako pri bc. QUOTE="cowboyka"][QUOTE="valika.ka"]A to chodis na verejnu spravu? ja by som chcela ist na manazment. len neviem ako sa to tam zvlada. Ako viem ze mi prof. neda acko za pekne oci ale niektori su taky ze ked nepovies presne to slovko co chcu pocut tak ahooj. A verejna sprava je ako? su tam predmety kde je matika alebo skor statistika? Dakujeem

na tejto mojej škole robíš diferenčky tak či tak, pokiaľ nepokračuješ z prvého do druhého stupňa, takže to máš jedno...cudzí jazyk na druhom stupni nie je. Prijímačky nie sú žiadne - bez prijímačok....všetko máš na www.vsemvs.sk
..
Dakujem nasla som dajake veci ale ja som skor chcela obsah jednotlivych predmetov..
cowboyka
23.04.14,09:43
..
Dakujem nasla som dajake veci ale ja som skor chcela obsah jednotlivych predmetov..[/QUOTE]

myslím, že toto nemá žiadna škola, toto sa dozvieš priamo na prednáške u prednášajúceho.
maca55
28.09.14,12:09
ahojte,ako pozerám tak je vás tu vela čo študuje na všemvs,ja rozmýšlam tiež o tejto škole,pretože teraz momentálne študujem vo zvolene podnik.manažment,ale tam sa mi to nepáči,tak by som chcela zmeniť školu len sa neviem rozhodnuť či odbor verejná správa alebo manažment maleho a stredného podnikania v regionoch..možte mi niekto povedať že či sú tažké tieto odbory???je tam všetko len teoria,alebo aj nejaké príklady k tým predmetom??a učtovnictvo je dake ťažké či zvadnutelné???poprosila by som viac info aj o obidvoch odboroch,pretože sa neviem rozhodnuť,ďakujem :)