KatarinaNR
01.10.11,19:15
Budem si pravdepodobne aj ja robiť svoj interný prieskum trhu. Ale chcela by som z praxe o vás ostatných vedieť,ktorý je v súčasnosti najvýhodnejší podnikateľský účet? Ďakujem za rady,prípadne iné postrehy. :)
zk24
01.10.11,17:20
Neviem ktory je najvyhodnejsi, ale ked som si zakladala ja (5/2010 - podnikatelsky pre pravnicke osoby), najlepsie mi vychadzala Tatrabanka s fixnym poplatkom 5 €. Zatial som ho neprekrocila. Vyberala som aj podla obchodnych partnerov, a podla internet bankingu a vedlajsich sluzieb.
Atomer.sk
01.10.11,19:14
Skusenosti mam s viacerymi bankami. A najvyhodnejsie vychadza podnikatelsky ucet od FIO banky (www.fio.sk). Vedenie uctu zadarmo, vsetky prichodzie a odchodzie pohyby zadarmo. Za VISA Elctron sa plati okolo 5 Eur na rok.
Dubak2000
01.10.11,19:34
diskusii o uctoch je tu viac ale na polozenu otazku nie je jednoznacna odpoved. Zalezi ako sa bude ucet pouzivat, kolko platieb, odkial, kam, potreba pobocky, zahranicnych prevodov atd....Pre mna su podstatne aj funkcie internetbankingu kde trebars FIO niektore drobne veci nema ale mne by velmi chybali takze mam ucet aj v TB. Atd.... Proste clovek si musi zvazit na co ucet potrebuje a podla toho vybrat.