kalerabbb
01.10.11,20:22
Dobrý deň. Láka ma založiť si bežný účet v mBank. Trochu som surfoval po internete a našiel som nejaké nevýhody, ale blogy boli staršie ako jeden rok a preto sa by som potreboval aktuálne odpovede.
- ako je to s vkladom v hotovosti?
- je naozaj problém s internet bankingom cez víkend?
marjankaj
01.10.11,18:46
Dobrý deň. Láka ma založiť si bežný účet v mBank. Trochu som surfoval po internete a našiel som nejaké nevýhody, ale blogy boli staršie ako jeden rok a preto sa by som potreboval aktuálne odpovede.
- ako je to s vkladom v hotovosti?
- je naozaj problém s internet bankingom cez víkend?

No to by asi išlo poštovou poukážkou na pošte. Teda vyplníš poštovú poukážku a uvedieš tam to tvoje číslo účtu.:cool:
Ice dive
01.10.11,18:50
na vklad v hotovosti zabudni, jedná sa o internetovú banku, ktorá nemá pobočky... možno by sa dal realizovať na pošte, že pošleš na účet peniaze šekom s príslušným poplatkom... (ale to nemám vyskúšané)

cez víkend majú odstávky, čo sa týka údržby, ale to je tak raz za tri štyri mesiace, t.j. dá sa to prežiť...

klientom Mbank som od roku 2008 vtedy som to zakladal, kvôli sporiacemu účtu s 3,7 % úrokom... teraz sa oplatí skôr ZUNO čo sa týka úrokov... mbank, mám v súčasnosti len kvôli bezplatnej kreditnej karte, a bezplatnému výberu hotovosti z bankomatu inak v podstate nemá žiaden význam tam účet mať (čo zuno ešte nemá...)

ak potrebuješ aj vkladať v hotovosti tak odporúčam skôr FIO banku, kde môžeš na pobočke vložiť v hotovosti, avšak musíš byť z konkrétneho mesta kde majú pobočku resp. cez pobočku ČSOB čo je spojené s poplatkom...
Stanislav 1975
01.10.11,18:59
U mňa je Mbank obýčajná lumpáreň, proste u mňa sú to vagabundi- na mňa kvoli ich chybe poslali vymáhačov, zberba...
marjankaj
01.10.11,19:16
U mňa je Mbank obýčajná lumpáreň, proste u mňa sú to vagabundi- na mňa kvoli ich chybe poslali vymáhačov, zberba...

Stano, toto tvoje tvrdenei vyzerá veľmi "dôveryhodne":rolleyes:
Stanislav 1975
01.10.11,19:23
Stano, toto tvoje tvrdenei vyzerá veľmi "dôveryhodne":rolleyes:
Janči , ale fakt-je to na dlhšie rozprávanie ale fakt to urobili tupečkovia a ja som si vždy myslel,že najhoršia banka je tatra banka, ale mbank je oveľa vačší omyl prírody... a navyše neuveritelne arogantný prístup- ruky preč od nich...
video1983
01.10.11,19:33
to je tak neobjektivne tvrdenie Stanley ako euroval :D
Stanislav 1975
01.10.11,19:34
to je tak neobjektivne tvrdenie Stanley ako euroval :D
Ok videjko-ako chceš- mbank je super, perfiš banka... :-)
marjankaj
01.10.11,19:36
Ok videjko-ako chceš- mbank je super, perfiš banka... :-)

No ak si doteraz presvedčil 50% poraďákov, tak teraz ich je presvedčených 100%.:---:rolleyes:
video1983
01.10.11,19:40
Stanko ja mbank neriesim len som komentoval tvoj koment, ja mam csob a som spokojny zatial,..
bubkoch
01.10.11,19:47
Janči , ale fakt-je to na dlhšie rozprávanie ale fakt to urobili tupečkovia a ja som si vždy myslel,že najhoršia banka je tatra banka, ale mbank je oveľa vačší omyl prírody... a navyše neuveritelne arogantný prístup- ruky preč od nich...

no vidis, a ja si neviem TB vynachvalit ... odkedy viem akym sposobom ostatne banky ojebabravaju vo vsetkom, v produktoch, v podmienkach, vypoctoch, atd, som spokojny s tym co mi ponuka TB a nemenil by som :)
bubkoch
01.10.11,19:49
U mňa je Mbank obýčajná lumpáreň, proste u mňa sú to vagabundi- na mňa kvoli ich chybe poslali vymáhačov, zberba...
urcite to bola ich chyba ... jasne ... :D
video1983
01.10.11,19:53
no ved to som chcel len povedat, ze kolko ludi tolko chuti , tak by som mBank tak nezaskatulkoval
kalerabbb
02.10.11,12:08
Ešte by som sa opýtal ako je to s tým sporiacim účtom emax plus. Tiež tam je všetko bez poplatkov? Je možné zriadiť internet banking a narábať s peniazmi bez obmedzenia? ďakujem za odpovede
Xanti
02.10.11,14:20
Kalerabb
čítaj stránky mbank, všetko sa tam dozvieš ale aby si nepovedal tak emax+ nie je to isté ako emax.
eMax+ zriadiš cez internetbanking, ale máš tam obmedzenie len 1 pohyb mesačne.

http://www.mbank.sk/individualni/msporenie/plus/index.html#tabs=5




c) Vykonanie prvého prevodného príkazu v mesiaci – vnútrobankový alebo medzibankový
0 €



d) Každý ďalší prevodný príkaz v mesiaci

5 €
Stefan2005
02.10.11,15:05
Stano, toto tvoje tvrdenei vyzerá veľmi "dôveryhodne":rolleyes:


urcite to bola ich chyba ... jasne ... :D

... ako vidím, chlapci, Stana ste nevyprovokovali :)
a nepovie nám, (aby sme sa poučili) a nedostali do rovnakej situácie...
marjankaj
02.10.11,15:21
... ako vidím, chlapci, Stana ste nevyprovokovali :)
a nepovie nám, (aby sme sa poučili) a nedostali do rovnakej situácie...

Asi ho zmohol ten burčiak.:---