liduska
21.01.06,06:23
Chcela by som sa spýtať ako sa mám zapojiť do porady. Viem sa do nej dostať , dolu mi oznamujú. že som do porady zapojená, ale to je všetko ďalej neviem. Som tu nováčik preto prosím o pomoc. Ďakujem.
Manual
21.01.06,05:54
Chcela by som sa spýtať ako sa mám zapojiť do porady. Viem sa do nej dostať , dolu mi oznamujú. že som do porady zapojená, ale to je všetko ďalej neviem. Som tu nováčik preto prosím o pomoc. Ďakujem.
ČO myslíš zapojiť sa do Porady ? Odpovedať na niečo ? Alebo sa niečo opýtať - zadať otázku ? Napíš čo konkrétne chceš robiť...
Pekné ránko prajem...:)
liduska
21.01.06,06:06
AHA, takže som to pochopila, celá porada je vlastne o otázkach a odpovediach priamo zadávaných.Myslela som si že to funguje ešte aj inak.
Tak to už trochu viem.Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň.
Manual
21.01.06,06:15
AHA, takže som to pochopila, celá porada je vlastne o otázkach a odpovediach priamo zadávaných.Myslela som si že to funguje ešte aj inak.
Tak to už trochu viem.Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň.
Presne tak, preto je to porada a by sa tu radilo. Len dáš otázku a kto vie odpovie, možno hneď alebo neskôr. Tak isto aj Ty môžeš poradiť ak vieš odpovedať. Ale ako prvé by si si mala prečítať tému Etiketa porady, to je taký kódex ako sa na Porade správať. A novinka je tu zavedená, ak Ti niekto dobre poradil a chceš sa mu nejak "odmeniť" pri tej zelenej bodke čo svieti pri Tvojom mene je ikonka dolára taká ružová a tá slúži na pridelovanie bodov. Klikneš na ňu a ďalej sa dozvieš. To len pre úplnosť odpovede.
ALDA
21.01.06,13:23
Chcela by som sa spýtať ako sa mám zapojiť do porady. Viem sa do nej dostať , dolu mi oznamujú. že som do porady zapojená, ale to je všetko ďalej neviem. Som tu nováčik preto prosím o pomoc. Ďakujem.

zlezaradil..táto téma patrí do :Po Porade a nie podvojné účtovn..,
ale na to prídeš. Vítaj a zapoj sa:)