8janca8
03.10.11,11:17
chcem sa opytat - firma ked odvedie dane za pracu ktoru odviedla a nebolo za ne zaplatene a ta firma ktora ma zaplatit sa dostala do krachu cize nedostaneme tie peniaze uz asi nikdy tak ci danovy urad je ochotny vratit peniaze za dan ktoru sme odviedli...
evina
03.10.11,09:20
chcem sa opytat - firma ked odvedie dane za pracu ktoru odviedla a nebolo za ne zaplatene a ta firma ktora ma zaplatit sa dostala do krachu cize nedostaneme tie peniaze uz asi nikdy tak ci danovy urad je ochotny vratit peniaze za dan ktoru sme odviedli...

Daň Ti nevráti, ale pomocou lišty hľadaj si zadaj !odpis pohľadávky" a za určitých podmienok a času pohľadávku odpíšeš.
Tweety
03.10.11,09:20
chcem sa opytat - firma ked odvedie dane za pracu ktoru odviedla a nebolo za ne zaplatene a ta firma ktora ma zaplatit sa dostala do krachu cize nedostaneme tie peniaze uz asi nikdy tak ci danovy urad je ochotny vratit peniaze za dan ktoru sme odviedli...
Ide o dph?
Určite nie,nevráti, ak ste prácu urobili, boli ste povinný odviesť aj daň, to, že pohľ. neuhradili nemá nič spoločné s vrátením dph.