fedor
21.01.06,12:37
Ahojte Poraďáci,

program OLYMP mám len pár týždňov a už mi prišla poštou pozvánka na nejaké školenie k nemu a hlavne k legislatíve, ktoré sa koná po 1. 2. 2006 vo viacerých slovenských mestách. Chcel by som sa Vás opýtať, či poznáte takéto školenia od fy KROS a či sa na ne oplatí ísť?

A ešte jedna otázka, je tá cena 1290 Sk primeraná? Neviem, čo za to môžem očakávať?

Ďakujem za vaše odpovede.
sway
21.01.06,11:43
Ahojte Poraďáci,

program OLYMP mám len pár týždňov a už mi prišla poštou pozvánka na nejaké školenie k nemu a hlavne k legislatíve, ktoré sa koná po 1. 2. 2006 vo viacerých slovenských mestách. Chcel by som sa Vás opýtať, či poznáte takéto školenia od fy KROS a či sa na ne oplatí ísť?

A ešte jedna otázka, je tá cena 1290 Sk primeraná? Neviem, čo za to môžem očakávať?

Ďakujem za vaše odpovede.

Školenie odporúčam - Krosácke školenia sú ozaj dobré, majú úroveň - a hlavne ak začínaš v SW je dobré ísť. Ja chodím hoci ho mám roky , ale len ak stíham....;) Cena je vrátane fajnovej stravy a pohostenia - nič si nenos...:p
Manual
21.01.06,11:48
Ahojte Poraďáci,

program OLYMP mám len pár týždňov a už mi prišla poštou pozvánka na nejaké školenie k nemu a hlavne k legislatíve, ktoré sa koná po 1. 2. 2006 vo viacerých slovenských mestách. Chcel by som sa Vás opýtať, či poznáte takéto školenia od fy KROS a či sa na ne oplatí ísť?

A ešte jedna otázka, je tá cena 1290 Sk primeraná? Neviem, čo za to môžem očakávať?

Ďakujem za vaše odpovede.
Podľa môjho názoru školenia robia na úrobni. Podstatné je, či už vieš robiť s Olympom. Pretože na tomto školení sa asi budú vysvetlovať veci, ktoré budú vyžadovať znalosť programu. Na takéto školenia chodím, sú dobré, zodpovedajú ti tam aj tvoj konkrtétny problém čo ťa trápi. A cena ? No je asi trošku vysoká ale aj servis KROSU je tiež na šlušnej úrovni. Takže ono je to na každom aby sa sám rozhodol. Myslím že ak vyskúšaš raz, budeš mať možnosť zhodnotiť či ti školenie niečo dalo...:)
Pekný deň želám...
vladan
21.01.06,22:08
Ahojte Poraďáci, program OLYMP mám len pár týždňov a už mi prišla poštou pozvánka na nejaké školenie k nemu a hlavne k legislatíve, ktoré sa koná po 1. 2. 2006 vo viacerých slovenských mestách. Chcel by som sa Vás opýtať, či poznáte takéto školenia od fy KROS a či sa na ne oplatí ísť?

školenia od firmy KROS sú veľmi fajn, ale ak si iba začiatočníčka neviem-neviem, či budeš stíhať sledovať dej, lebo budú konkrétne v programe ukazovať čo všetko bolo zmenené od poslednej verzie, preto si netrúfam, ti konkrétne toto školenie odporučiť, ani ti ho vyhovoriť ;)
Heleč
24.01.06,16:37
Ja môžem len odporučiť
liba2
24.01.06,17:26
Ahojte Poraďáci,

program OLYMP mám len pár týždňov a už mi prišla poštou pozvánka na nejaké školenie k nemu a hlavne k legislatíve, ktoré sa koná po 1. 2. 2006 vo viacerých slovenských mestách. Chcel by som sa Vás opýtať, či poznáte takéto školenia od fy KROS a či sa na ne oplatí ísť?

A ešte jedna otázka, je tá cena 1290 Sk primeraná? Neviem, čo za to môžem očakávať?

Ďakujem za vaše odpovede.Školenie v každom prípade odporúčam, ale nie toto na ktoré držíš pozvánku v ruke. Jednak je to za peniaze a jednak pre užívateľov čo Olymp už trochu poznajú.
Po zakúpení programu Olymp máš nárok do 3 mesiacov absolvovať školenie (1-2) zadarmo pre začínajúcich užívateľov. Treba sa informovať o termíne na ich prevádzke, ktorá je ti najbližšia, dohodnúť termín a ide sa.