klarkal
04.10.11,07:31
Dobrý deň,
Mali sme kopírku v prenájme (služby spojene s leasingom a prenájmom zariadení)
- Paušál 3000 výtlačkov – toner bol zadarmo a oprava tiež. Po 4 rokoch nám ho odpredali za zostatkovú cenu, ktorá činili 17 €. Ako to mám zaúčtovať. Prenájom som účtovala ako nájomné zariadenia. Bolo to správne? Ďakujem za odpoveď. Klarka.:)
Andrea5000
21.10.11,11:01
Dobrý deň,

mám tento istý problém, ale my sme len teraz zobrali do prenájmu kopírku na 36 mesiacov. Pri začiatku prenájmu kde ste účtovali na aký účet mesačné splátky? Nie je mi to jasné, lebo ja mám informácie, že by sme to mali zaradiť do majetku a normálne odpisovať.

ďakujem
zuzi
24.10.11,11:41
Jedná sa o operatívny prenájom. Doteraz ste to účtovali na 518 ako prenájom a teraz to dáte do drobného majetku. Toto nie je klasický leasing, ten sa účtuje na majetkových účtoch od začiatku a aj sa odpisuje na 551. Váš prípad je iný.
alex1
21.11.11,17:47
Neviem, či budem písať v správnej téme, tak ma omluvte, ale neviem nič podobné nájsť.
Firma A prenajíma firme B automobil ma základe najomnej zmluvy za odplatu. V nájme je len prenájom. Firma B je držiteľom osvedčenia auta na TP a chcela by si účtovať odpisy, opravy, poistenie a ostatné náklady k autu. a Firma A je vlastníkom auta na TP. Ako máme postupovať pri účtovaní vo firme B, nakoľko ho chceme mať v majetku a odpisoch.tejto firmy B.
alex1
22.11.11,19:56
Neviem, či budem písať v správnej téme, tak ma omluvte, ale neviem nič podobné nájsť.
Firma A prenajíma firme B automobil ma základe najomnej zmluvy za odplatu. V nájme je len prenájom. Firma B je držiteľom osvedčenia auta na TP a chcela by si účtovať odpisy, opravy, poistenie a ostatné náklady k autu. a Firma A je vlastníkom auta na TP. Ako máme postupovať pri účtovaní vo firme B, nakoľko ho chceme mať v majetku a odpisoch.tejto firmy B.


prosím skúste niekto