gaudinka
04.10.11,23:54
Len sa ešte neviem rozhodnúť nad značkou...Rozmýšľala som nad značkou Guess ( určite poznáte) lenže neviem zistiť kto je distribútor tejto značky na Slovensku...Alebo by som chcela tovar objednávať z USA, lenže ani tam neviem ako to chodi....nemám jednoducho žiadny kontakt ani nič...Nevedeli by ste mi poradiť??? Ďakujem pekne za rady.... Podotýkam, že som zo Zvolena..
pepsikova
05.10.11,03:33
http://www.guess.com/worldofguess/

..no na googli je o guesse dosť moc,určite nájdeš aj adresu obchodného zástupcu pre firmu...potom už len napísať a ide to...chcelo by to trochu samostatnosti,keď chceš byť podnikateľkou so značkovým tovarom..
gaudinka
11.10.11,21:10
DAkujem za radu , ale bohuzial nenasla som ziadneho obchodneho zastupcu... Google som volila ako prvu moznost predtym ako som sem napisala...
pepsikova
12.10.11,04:05
DAkujem za radu , ale bohuzial nenasla som ziadneho obchodneho zastupcu... Google som volila ako prvu moznost predtym ako som sem napisala.....

..ešte by si mohla skúsiť skontaktovať sa s nejakým predajcom Guessu, a zistiť, ako to tam funguje...sú aj kamenné obchody, ktoré predávajú túto značku...alebo či nemajú v BA centrálny sklad..
seamaster
28.10.11,12:26
Je velmi zlozite ziskat zastupenie znackovych tovarov, oni sa tomu velmi brania, musis splnat vela podmienok a aj minimalne objednavkove mnozstva su vysoke.

Mam nejake skusenosti z Fashion biznisu a aj nejake kontakty, tak by som mozno vedel pomoct s inymi znackami, ma mozes kontaktovat cez SS.