Didia
06.10.11,09:27
Ahojte, dlho som tu uz nebola :)

Potrebujem poradit od vas, znovu som si zalozila zivnost a patram po internete uz par dni ako sa da ziskat "prispevok" na nakup techniky ktoru potrebujem na vykonavanie mojej zivnosti.
Prispevok od uradu prace to asi nemoze byt kedze som nebola predtym ako som si zalozila zivnost nezamestnana. Bola som na materskej dovolenke, neviem ci aj to sa pocita. :)

Aj ked som si tu vyhladala par veci, moc som sa nedozvedela. Dakujem za odpoved pripadne linky na prestudovanie.
veronikasad
06.10.11,07:33
Ahojte, dlho som tu uz nebola :)

Potrebujem poradit od vas, znovu som si zalozila zivnost a patram po internete uz par dni ako sa da ziskat "prispevok" na nakup techniky ktoru potrebujem na vykonavanie mojej zivnosti.
Prispevok od uradu prace to asi nemoze byt kedze som nebola predtym ako som si zalozila zivnost nezamestnana. Bola som na materskej dovolenke, neviem ci aj to sa pocita. :)

Aj ked som si tu vyhladala par veci, moc som sa nedozvedela. Dakujem za odpoved pripadne linky na prestudovanie.
Nárok na príspevok na samostatne zárobkovú činnosť z UP má nárok len uchádzač o zamestnanie, evidovaný na UP aspoň 3 mesiace
Dantess
06.10.11,08:02
tieto témy na peniaze zadarmo sa tu objavujú ako huby po daždi. Každý deň 1 takáto téma. Už to pochopte. Nič zadarmo nedostanete. Jedine je dotácia od UPSVAR, ale ako si sama písala, tak na to nemáš nárok. Nič iné neexistuje, kde by ti len tak dali peniaze
Didia
06.10.11,08:11
Sakra to je zivot :) Dik za info, budem musiet nieco ine vymysliet.
Danielle369
06.10.11,08:23
Keby si poriadne čítala poradu,tak by si nemusela znova túto otrepanú tému ani zakladať
Didia
06.10.11,11:42
Slusne som sa opytala. "Keby si poriadne citala poradu" ano citala som ju a dokonca aj vyhladavala, nechodim sem len tak a nezakladam temu ak by som nieco nasla. Ale myslim ze nabuduce si to radsej rozmyslim ci nieco vobec napisem. Ono vsetko je na internete ale nie vsetci na to mame bunky ze ano, preto asi vznikla porada, ci pre nieco ine? dolezitejsie? Ako dam si obed alebo veceru? A inak tento koment ste si kludne mohol usetrit a nevytahovat sa ze ste tu "cely den" a je to otravne to stale citat :) Prekny den vam praje uzivatel ktory to tu pre vase zdravie radsej zabali :) A prosim neurazajte sa a ak sa vam ulavi mozete ma zakopat aj po zem.