zuzik311
06.10.11,13:07
ahojte. rozmýšľam o kúpe hrncov ZEPTER. máte s nimi niekto skúsenosti? ste spokojni? neľutujete tie peniaze? neviem či mám kúpiť priamo od spoločnosti zepter alebo od obchodného zástupcu. chcem si domov objednať prezentáciu. na čo si dať pozor pri kúpe? máte hrnce aj misky, strúhadlo atď? ja by som chcela prevažne hrnce.
Ďakujem za rady.
ja.nus.ka34
07.10.11,17:47
ja mám tieto hrnce už asi 6 rokov...zaiaľ som spokojná,ale sa priznám,že v nich varím len normálne a nie komínkovo...môžem povedať že som si minulý rok kúpila kuchtu a to by som nemenila...som s nou spokojná viac,ako s zepter hrncami...aj ked teraz možno má zepter zas nejaké novšie vychytávky...
Mila123
07.10.11,17:51
ja mám Zepter min. 10 rokov, varím v nich normálne.....som spokojná i keď som za ne dala majetok.....
durisovad
07.10.11,18:42
Dcera si kupila ceske hrnce, ktore vyzeraju ako Zepter, su antikorove, maju hrobe dna, priehladne pokrievky, su vsetky rovnakeho priemeru ale rozlicnej hlbky a obsahu. Da sa v nich varit aj tzv. kominkovo. Ma ich uz asi 7 rokov, je s nimi velmi spokojna a stali asi desatinu toho, co stoji Zepter.
zuzik311
07.10.11,19:12
ahojte takže asi si ich kúpim.. sú síce drahé ako sviňa ale tak keď vravíte že sa to oplatí tak to asi risknem..
alaya1
07.10.11,19:51
Ja mam tiez hrnce , muz mi ich kupil,asi 6,7 rokov dozadu, aj ked som ich vyslovene nechcela. Jedno pozitivum maju, ze sa v nich uvari rychlejsie. Ale ak by som ich mala kupovat ja sama, nekupim ich. Varim v nich normalne, ako v inych. Su aj ine kvalitne hrnce pomaly za tretinovu cenu. zu sa plati za znacku.
kopretinka
07.10.11,20:00
pokiaľ si potrpíš vyslovene na značku,tak si ich kúp.....podľa mňa aj tescoma je kvalitná a nestojí také nehorázne prachy.
betrix
08.10.11,08:11
Ja ich mám 15 rokov, tiež som chcela dokúpiť vrchnák , aby som mala tlakový hrniec, ale tá cena ma odradila. Som spokojná, i keď tiež varím zvyčajne klasicky. Podľa Zepter receptu, tak narýchlo, varím, ak idem napr. na kúpalisko. Hrniec ráno s potravinami-mäso, zelenina, ovocie-šupnem do kufra auta a na obed to máme pekne uvarené a teplé, vtedy to fakt využijeme.
Ľubomír
08.10.11,09:28
Čas a peniaze šetria obyčajné kukty. Zepter sú vyhodené peniaze za značku. V nerezových kuktách uvaríš obed za tretinový čas ako pri obyčajnim varení. U mňa sú jedničkami kukty.
helas
08.10.11,10:07
Aj ja mám hrnce Zepter, kúpili sme si ich dakedy v 92-93 roku stáli majland, ale neľutjem, ráno dám do hrnca všetku zeleninu na polievku zapnem, potom vypnem, potom to isté s masom, cestovinami, zemiakmi, ja som spokojná zvykla som si tak, že keď som prišla k naším, varila som zemiaky v obyčajnom hrnci a nenaliala sam tam vodu , prihoreli, ja som spokojnáhanba na ntu. Nedám na tie hrnce dopustiť, sú drahé, ale ja som spokojná
tetrisss
08.10.11,11:08
Ja mam tieto hrnce uz tiez cely vek, varim v nich a som spokojna, dokonca taku ryzu ani neviem v inom uvarit, ale...tak ako tu uz predo mnou niekto povedal, je otazne, ci na varenie potrebujeme az takuto kvalitu. Citala som na to vyjadrenie pracovnika statnej skusobne, ci je adekvatna cena na nich a na moje prekvapenie odpovedal, ze ano, pretoze pri ich vyrobe je pouzita technologia aj materialy naozaj vysokej kvality, ale kazdy by si mal uvedomit, ci tato super kvalita je na varenie potrebna. Takze, ak mas penazi vyse hlavy, smelo do toho, vsetky vyrobky Zepter su fakt vynikajuce, ale ak nie, tak je to na rozmyslenie. Inak mam ak vaksy system a tiez som spokojna.
betrix
08.10.11,15:22
A ešte som zabudla - ryža a zelenina sa v tom robí fakt perfektne, len sa nahreje hrniec, môžem to vypnúť a ísť si po svojom. A kto jedol tú ryžu, aj vravel, že je chutnejšia, toľko moje skúsenosti.
jozefIK
09.10.11,18:25
Nuž aj my máme riad od ZEPTER niekoľko rokov a manželka na nich nedopustí...je potrebné sa naučiť na nich variť a potom je to už super ...:) a nič iné mi neostáva len súhlasiť s betrix....
alaya1
09.10.11,19:41
Tak mne uvarena zelenina na pare nechuti, a zemiaky uvarene bez vody.....niet nad dobru zemiakovu kasu s miekom a maslom-) Ja v nich varim normalne.
jozka56
09.10.11,19:46
varím len v zepter...aj hrnce nadkladám...som veľmi spokojná:) ale to len konštatujem...každý má svoje svoje skúsenosti.
zuzik311
10.10.11,07:16
super ďakujem veľmi pekne. včera sme ich objednali tak by mali do 12 dní prísť :-) ale mali sme včera ich prezentáciu a vyzerali dobre :-) a aké máte skúsenosti s mixsy???
BIZAL
20.10.11,08:37
Mame doma, su vynikajuce, odporucam. A na co si treba davat pozor? Vacsinou vam ponuknu 20 hrncov za cenu 10. Ale...no.....hmm...
Kupte si tolko, kolko potrebujete, nedajte sa zlakat losom.
JANAKU
20.10.11,09:14
Ja mám hrnce už 17 rokov, stále ich používam. Sú stále ako nové. Varím v nich všetko a aj pečiem. Kúpila som si celú sadu, neskôr som si dokupovala ďalšie hrnce. Nemenila by som ich za iné.
rennka
20.10.11,09:40
Ja mam tieto hrnce tiez uz vyse 10 rokov. Ked ich moj muz priniesol a povedal co stali, myslela som ze dostanem infarkt. Ale dnes vravim ze to bola dobra kupa. Tlakova pokrievka je super, kominkove skladanie tiez, najcastejsie ho pouzivame na brokolicu. Ale keby som mala este raz kupovat, tak urcite nekupim celu sadu, ale vyberiem si len urcite kusy, podla potreby. Mame aj nejake kusy z tescomy, ale tam su uska, ktore sa pri vareni rozpalia a nehodia sa na ne ine pokryvky. Na zepter mozem pouzit aj sklenne pokryvky, ale na tecsomu nie, lebo ma uplne ine zakoncenie a ta pokryvka tam jednoduch nesedi. Samozrejme je dobre mat aj nejake obycajne hrnce bez hrubeho dna, ked treba nieco ohriat v hrnci. To je moja skusenost.
zuzik311
21.10.11,07:18
ahojte ďakujem ešte raz. hrnce sú objednané, dúfam, že budeme spokojní :-)
ešte sa chcem spýtať na MixSy, VacSY a biolampu. máte skúsenosti? Ďakujem
Antea
24.10.11,15:41
ahojte ďakujem ešte raz. hrnce sú objednané, dúfam, že budeme spokojní :-)
ešte sa chcem spýtať na MixSy, VacSY a biolampu. máte skúsenosti? Ďakujem
Mixík je úžasná vec, všetko na ňom melieme, cukor, mak,rôzne semiačka, mandle, vlašské orechy na pečenie nedoporučujem,na ručnom mlynčeku sú také akurátnejšie, na šľahanie velmi nepoužívam, ale inak je stále v prevádzke.
calawen
24.10.11,15:55
Súhlasím s Antea, používam takmer denne - či už na mletie, na mixovanie kaší, na miešanie nápojov, či na vymiešanie snehu do koláčov... úplná spokojnosť... Teraz síce pomaly odchádza súčiastka v prevodovke, takže plánujeme cestu do servisu...
Antea
26.10.11,12:52
Súhlasím s Antea, používam takmer denne - či už na mletie, na mixovanie kaší, na miešanie nápojov, či na vymiešanie snehu do koláčov... úplná spokojnosť... Teraz síce pomaly odchádza súčiastka v prevodovke, takže plánujeme cestu do servisu...
Ešte som zabudla, v tej menšej nábobe meliem čerstvé rožky na strúhanku. Nič sa nedeje keď sem-tam zostanú väčšie kúsky, rezníky sú aj tak výborné, hlavne hydinové.
zuzik311
11.11.11,07:47
ahojte chcem sa spýtať čo som spravila zle - vyprážala som na panvici od zepteru rezne podľa návodu - namočené do oleja iba z jednej strany a po skončení vyprážania som nemohla panvicu dočistiť - čistila som ju asi "hodinu" prípravkom zeptop... rovnako aj volské oká - chcela som ich spraviť bez oleja ale prihoreli a nakoniec skončili v koši.. tiež sa to ťažko umývalo.. neviem čo robím zle mám plynový sporák hrnce som kúpila teraz.. poradíte mi? panvica bola rozohriatá pred začatím vyprážania a robenia volských ók...
alaya1
11.11.11,09:34
Ocistila si panvicu po tom, ako si ich kupila? Ja ked som kupovala Zepter, bolo v navode ich ocistit vhodnym pripravkom, nakolko bolo natrete nejakym konzervantom,uz si presne nepamatam.
zuzik311
11.11.11,10:05
ahoj ano ocistila tým prípravkom zeptop.. presne podla navodu co tam bol.. stalo sa to aj svokre kupila si ju tiez ako ja.. co s tym??? nestalo sa vam to?
alaya1
11.11.11,10:12
Skus to reklamovat. ja som u zepter reklamovala a uspela som. Alebo im napis list, co sa ti stalo, nech ti odpovedia.
zuzik311
11.11.11,10:17
ahoj a co presne si reklamovala? asi to nebude normalne ze to takto reaguje, ze?? teda nebol problem s reklamaciou alebo najskor ano a potom to vybavili?
alaya1
11.11.11,10:31
Ja som mala iny problem, mne odpadol spodok uska, ta spodna cast.- napisala som reklamaciu, prilozila fotky a dostala som odpoved, ze to opravia a ako nahradu som dostala zdarma aj sadu nozov.
zuzik311
11.11.11,11:08
Ja som mala iny problem, mne odpadol spodok uska, ta spodna cast.- napisala som reklamaciu, prilozila fotky a dostala som odpoved, ze to opravia a ako nahradu som dostala zdarma aj sadu nozov.

ahoj tak to je super...uvidím čo vybavím ja ale myslím že toto neni normálne aby som 15 min varila a hodinu drhla panvicu.. tá sada nožov ti prišla spoločne s opraveným hrncom? alebo zvlašť? ja som mala v dodávke poškodenú panvicu tak uvidím či budú neako kompenzovať - to je druhá tú sme reklamovali.
alaya1
11.11.11,12:33
Neviem, ako sa vysporiadaju s tvojou reklamaciou. Nasa vec je stara uz asi 6-7 rokov.
a.nuška
04.12.11,17:32
Chcela by som sa spýtať, či nemáte niekto príbory Zepter, ako ste s nimi spokojní, a aká je asi ich cena. Ďakujem
luja5
04.12.11,17:43
Chcela by som sa spýtať, či nemáte niekto príbory Zepter, ako ste s nimi spokojní, a aká je asi ich cena. Ďakujem
Nemám ich, ale asi pred troma týždňami som tri druhy príborov osobne pozerala u Zepter-reprezentantky, poznačila som si ceny, ktoré mi povedala a boli rovnaké, ako sú na stránke http://www.tulipp.sk/16-pribory.
mien
05.12.11,21:07
zdravím, zepter hrnce potrebujú len jednu jedinú vec - vedieť na nich variť SPRÁVNE variť. Inak ich máte ako ovyčané hrnce a nevyužívate ich jedinečné výhody, potom ich nebudete porovnávať s tescomou ani s titánovými hrncami. .. opakujem správne variť !!! Máme ich 15 rokov a dokupujeme dalšie - ...
Gina Er
05.12.11,21:36
Nemám ich, ale asi pred troma týždňami som tri druhy príborov osobne pozerala u Zepter-reprezentantky, poznačila som si ceny, ktoré mi povedala a boli rovnaké, ako sú na stránke http://www.tulipp.sk/16-pribory.
mimotemy :eek: príbor za 710,00 €.........OMG.....a vraj kríza.....