sito
08.10.11,03:15
:---
Pikoška
08.10.11,05:16
Ahoj sitečko.:) Zabuchli dvere na téme, kde si sa znova narodil. Ale ja ani neviem, čo je prútkar. Ani to tu nejdem k....ť.:confused: Len som Ťa prišla srdečne pozdraviť. Tvoj humor a poézia Poradu určite presvetlia.;)
marjankaj
08.10.11,06:16
Ahoj sitečko.:) Zabuchli dvere na téme, kde si sa znova narodil. Ale ja ani neviem, čo je prútkar. Ani to tu nejdem k....ť.:confused: Len som Ťa prišla srdečne pozdraviť. Tvoj humor a poézia Poradu určite presvetlia.;)To bude asi kalk z češtiny. Proutník= kur..ník:rolleyes:
pepsikova
08.10.11,06:28
To bude asi kalk z češtiny. Proutník= kur..ník:rolleyes:..

..dúfam, že nemáš pravdu...lebo to sme ešte neboli...(a už sme boli všeličo)
Tweety
08.10.11,06:29
Prútkari, prútikarii sú tí, čo hľadajú vodu.
srska
08.10.11,06:33
alebo mútia
Tweety
08.10.11,06:34
Šak keĎ ju nájdu, tak môžu, či? Niektorí ani nenájdu ale zato mútiť vedia dokonale.
sito
08.10.11,06:49
Ahoj sitečko.:) Zabuchli dvere na téme, kde si sa znova narodil. Ale ja ani neviem, čo je prútkar. Ani to tu nejdem k....ť.:confused: Len som Ťa prišla srdečne pozdraviť. Tvoj humor a poézia Poradu určite presvetlia.;)


Ahoj, Pikošienka. Vieš, niektorí vedia čo sú to a na čo sú dvere, niektorí nie. Preto s nimi búchajú ako buchnutí. Počul som a asi niečo na tom bude, že raz na svet a raz zo sveta. Medzi tým je vraj život. Skurvený v globále. Žiaľ, nie je možné ho potrhať ako ľúbostný list a začať odznova, písať. A niektorým by to ani nepomohlo sa znova narodiť. Tiež som nevedel, raz mi to povedali, že to je taký človek, ktorý s prútkom, virgulov nájde miesto kde je treba kopať studňu. Skúsil som, je to sila, tá voda. Virgulu skrútilo, aj tam kopali studňu, aj vodu majú. Ale bol vraj nejaký Svätopluk, mal troch synov, keď sa mal skončil jeho život zavolal ich k sebe a dal každému prút nech ho zlomia, hravo. Dal každému tri a nemohli. Ale oni nedržali spolu. Vieš, tu je to obrátene s jedným prútkom, nič moc. Dajú tri dokopy a mlátia, trieskajú, búchajú. V jednote je sila, no rozum tam nekúpia, ale teraz ponúkajú um. Nie je to to isté. Možno prútik, s prútikom, prútikari, že by? Kašlať na nich. Aj skurviť sa dá len raz. Potom je to už možné stále, ale bez s. Ďakujem Ti za srdečnosť, tej je málo a na porade ako maku, nie! Ani za mak! Tiež Ti srdečne ďakujem. Humor a poézia môžu osvetliť, nie osvietiť. Je treba sa zbaviť temnoty, tmárstva a nie robiť, vykonávať zverstvá.

:mee::mee::mee: nám nepomôže, to ich len posíli, cítia sa potom ako gorili.

:confused: Možno by potrebovali prúd?
buchač
08.10.11,06:51
...zasa le JA budem za múdreho ????

...už ma to ale NEBAVÍ .....

V zmysle tohoto príspevku Sito naráža , naznačuje predsa spojenie bratov - synov Svätopluka ...




Podľa starej orientálnej povesti o troch prútoch, na smrteľnej posteli vyzýval svojich synov k svornosti, súdružnosti, spojenectve a vzájomnom pochopení, ktoré byzantský cisár Konštantín Porfyrogenet, považoval už v polovici 10. storočia za najväčší problém existencie stredodunajských Slovanov vytvoriť pevnú jednoliatu ríšu......
sito
08.10.11,07:35
Vidíš, Jurko, vidíš. Sú ako kedysi na toho tvojho menovca, keď im povedal pravdu.

...zbíjal som ja sedem rôčkov v lete a vy, odkedy ten biedny ľud drete...

Vešať, by chceli, vešať. Kati!
korela
08.10.11,08:10
Prútkari, prútikarii sú tí, čo hľadajú vodu.
Nielen vodu.
korela
08.10.11,08:13
Dobre, ale nemám prútik. Mám virguľu. :-)
Kvaka
08.10.11,08:16
Sitečko zdraví tých, čo vždy traja svoj jeden prút spojili a buchli dvermi. Neviem a nerozumiem, prečo, témy boli v kaviarni a mohli sme sa dozvedieť viac, kde bol, čo bol a ako bolo so sitom.
pepsikova
08.10.11,08:46
Sitečko zdraví tých, čo vždy traja svoj jeden prút spojili a buchli dvermi. Neviem a nerozumiem, prečo, témy boli v kaviarni a mohli sme sa dozvedieť viac, kde bol, čo bol a ako bolo so sitom...

..a ja to už ani nechcem vedieť,ani ma to nezaujíma...a ani svatýpluk ma nezaujíma ani jeho prúty...mohol by byť rád celý sito, že tu niekomu chýbal a on nám ide hlavy mútiť bájkami..načo?..je tu a normálne mi to stačí, žije a hotovo...ale tuším fičí na inej strune ako my , čo sme ho hľadali...
sito
08.10.11,09:31
Sitečko zdraví tých, čo vždy traja svoj jeden prút spojili a buchli dvermi. Neviem a nerozumiem, prečo, témy boli v kaviarni a mohli sme sa dozvedieť viac, kde bol, čo bol a ako bolo so sitom.

Podstatné nie je to, čo je, ale to, čo bude. Podstatou toho, čo bude, je to, čo bolo a čo je. Do kolečka, dokola.
sito
08.10.11,09:33
:eek: A Ty, čo tu robíš???
sito
08.10.11,09:37
KATka - Maria27? Že by? Bi!!!
sito
08.10.11,13:53
PSKOV, zožeň tretieho. Až ťa nikto, chytro nevidí.
Pikoška
08.10.11,13:57
Sitečko, ja síce nie som múdra ako Sulík, nie som ani šarmantná ako naša pani premiérka, ale čosik som sa od nich naučila.:) Rýchlosťou blesku prevliekať kabát a v hodine H navliecť na seba hrošiu kožu. Dusí ma v nej na sviňu, je pritesná, mám z nej urtikáriu, ale aspoň viem, ako sa vlezie oknom, ak Ťa vytlačia zo dverí. Je to fuj a hnus, ale vieš s tým prežiť.:D Ako bolo na počiatku, tak je i vždycky i všade i na Porade - o nás bez nás. Nemať čo povedať, hlavne, ak zabuchnú dvere. A Tvoj názor si strč za klobúk, pichni motúz do pohára medu a až potom otvor ústa. Dám Ti chrústa.;) Istý druh cenzúry vyvolených a vyvolenejších, vykašli sa na to, nestoja Ti za to.
sito
08.10.11,15:14
No vieš, ja tiež. Akože šulík, šulín či ako ho volajú? A od priemerky a šarm. To kukám! Ono to akosi nie je možné naučiť sa bez od nikoho. Hovorí sa aj tak, len somár na vlastných chybách sa učí, ak nevadí mu, že niekto ho mučí. Ľud na chybách politikov, no nie je somár, stádo! Žee byy, blud? Ešte aj kabát menia a urológa si cenia? Okna, dvere, nepomôže ani ochranár, ak zlodej je kominár. Prežiť, prežiť, hnus, keď niekomu dajú h...o no no no a niekomu hus? Neviem, nie, potom? Bez nás, aj bez našich ... Môj názor za klobúk? Ani vlasy nemám, načo, kde by naň zobral, leda na pôžičku. Špagát plný madu, a národ, všetok od hladu. Neviem, skúsim modré zlato a ....... sa na to.

Keď prečítajú, hneď tretieho kata zháňajú.