BIZAL
10.10.11,19:55
Dobry den,

neviete poradit akou cestovkou sa dostat na zajazd do Albanska? Nemozem najst ziadnu, mozno mate skusenost....

Dakujem.
BIZAL
10.10.11,18:19
zk24
10.10.11,18:38
zk24
10.10.11,18:41
českých CK google nasiel viacero
Chobot
11.10.11,06:55
Dobry den,

neviete poradit akou cestovkou sa dostat na zajazd do Albanska? Nemozem najst ziadnu, mozno mate skusenost....

Dakujem.

mimotemy

Síce starší, ale stále dobrý...:

NA dverách cestovky je nápis: Príďte na dovolenku do Albánska. Vaše auto je už tu!
nej
12.10.11,07:34
mimotemy

Síce starší, ale stále dobrý...:

NA dverách cestovky je nápis: Príďte na dovolenku do Albánska. Vaše auto je už tu!

No je to starší vtip, lenže bol o Ukrajine :-) ale nevadí...
BIZAL
12.10.11,08:05
mimotemy

Síce starší, ale stále dobrý...:

NA dverách cestovky je nápis: Príďte na dovolenku do Albánska. Vaše auto je už tu!

Prave preto hladam zajazd a nechce sa mi ist autom:D
BIZAL
12.10.11,08:08
českých CK google nasiel viacero

ano..odjazd je teda z CR a ja som z PO...dakujem
Stefan2005
12.10.11,09:19
ano..odjazd je teda z CR a ja som z PO...dakujem

... však sa pripoj k zájazdu v Albánsku.
BIZAL
12.10.11,09:20
... však sa pripoj k zájazdu v Albánsku.

vlastnou dopravou....:D:D:D
zk24
12.10.11,09:27
ano..odjazd je teda z CR a ja som z PO...dakujem

Keby som velmi chcela ist do albanska, tak sa kludne pripojim v CR, alebo sa ich spytam kade idu, a ci ma nemozu nabrat niekde v bratislave alebo niekde...

Uz mas jedine moznost zalozit si vlastnu CK...
BIZAL
12.10.11,09:35
Keby som velmi chcela ist do albanska, tak sa kludne pripojim v CR, alebo sa ich spytam kade idu, a ci ma nemozu nabrat niekde v bratislave alebo niekde...

Uz mas jedine moznost zalozit si vlastnu CK...

ja chcem ist velmi ale zo Slovenska cez slovensku CK (CA)

Slovenskoooooooooooooooo:)

A CK nie je dobry biznis...teraz uz nie
sussan11
12.10.11,09:53
vyskúšaj:
kudrna.cz
invia.sk
BIZAL
12.10.11,10:02
vyskúšaj:
kudrna.cz
invia.sk

invia nema a kurdna je ceska a to my nechceme:) dakujem
buchač
12.10.11,10:14
Dobry den,

neviete poradit akou cestovkou sa dostat na zajazd do Albanska? Nemozem najst ziadnu, mozno mate skusenost....

Dakujem.

...amatérka ....:confused:..

Cestovka , necestovka ...len málo údajov je ....
Dátum odjazdu , dĺžka pobytu ...atď ....inak sa nedá hľadať ....:rolleyes:
BIZAL
12.10.11,10:21
...amatérka ....:confused:..

Cestovka , necestovka ...len málo údajov je ....
Dátum odjazdu , dĺžka pobytu ...atď ....inak sa nedá hľadať ....:rolleyes:

sak to si tu nenapisal nic nove, som si ista, ze mam viac precestovane ako ty....

skus mi zadat datumy, dopravu, hviezdicky, stravovanie......ak cestovka neponuka vobec Albansko...

amater
truch
12.10.11,10:29
Nechoď do Albánska, je to tam "nie dobré",ja som bola síce už dávnejšie, ale až tak sa to zmeniť nemohlo:(
BIZAL
12.10.11,10:32
Nechoď do Albánska, je to tam "nie dobré",ja som bola síce už dávnejšie, ale až tak sa to zmeniť nemohlo:(

ano? dakujem....som rada, ze mi odpovedal niekto kto ma vlastne skusenosti. ja som chcela ist hlavne kvoli korytnackam....v Albansku je to pre tento druh najidealnejsie. Ale zrejme nenajdem nic zo Slovenska, tak uvidime, ci pojdeme na vlastnu past....co tam bolo take zle?
buchač
12.10.11,10:36
sak to si tu nenapisal nic nove, som si ista, ze mam viac precestovane ako ty....

skus mi zadat datumy, dopravu, hviezdicky, stravovanie......ak cestovka neponuka vobec Albansko...

amater

...o tom som presvedčený ....šak ja nič ...ja len tak ,že pomôcť som chcel ........už nemusím , nechce sa mi , radšej idem na vzduch - horský , čerstvý a zdravý ....nadýcham sa poriadne ....

Ale nemôžem si pomôcť ...zarúbem , zatnem do živého ( možno ...) ....
Ide mi totiž o to , že poznám dosť ľudí , ktorí precestovali dosť veľa - skoro celý svet ...ešte aj pes si pred nimi sadne ,aby sa mu do zadku nevopchali .....

No na Slovensku sa stratia v prvej dedine ...ja nie ,pre zmenu .....ja nie , Slovensko a Čechy som pre zmenu dosť pobehal ...

...mám ale aj objektívne príčiny , kvôli ktorým republiku nejak nemôžem - nechcem vypadnúť ........ale peniaze to nie sú ....
zk24
12.10.11,10:37
Kvôli korytnačkám? Ako nejakym volne zijucim, alebo kvoli kupe, alebo.... ? Maju nieco specialne? Nikdy som nepocula asociaciu k Albansku - korytnačky... ma to prekvapilo
truch
12.10.11,10:38
Bola som tam pred 20 rokmi, bola tam veľká bieda, autá tam vtedy nejazdili a to sme boli v Tirane. Príroda tam bola krásna, len ktovie čo je tam teraz:(
BIZAL
12.10.11,10:41
...o tom som presvedčený ....šak ja nič ...ja len tak ,že pomôcť som chcel ........už nemusím , nechce sa mi , radšej idem na vzduch - horský , čerstvý a zdravý ....nadýcham sa poriadne ....

Ale nemôžem si pomôcť ...zarúbem , zatnem do živého ( možno ...) ....
Ide mi totiž o to , že poznám dosť ľudí , ktorí precestovali dosť veľa - skoro celý svet ...ešte aj pes si pred nimi sadne ,aby sa mu do zadku nevopchali .....

No na Slovensku sa stratia v prvej dedine ...ja nie ,pre zmenu .....ja nie , Slovensko a Čechy som pre zmenu dosť pobehal ...

...mám ale aj objektívne príčiny , kvôli ktorým republiku nejak nemôžem - nechcem vypadnúť ........ale peniaze to nie sú ....

na co to "tlmis"? a tak...hmmmmmm

ja mam taktiez precestovane Slovensko a nestratim sa ani v tvojom kraji...o CR som bohuzial nikdy zaujem nemala, cize gratulujem k vyhre

a co sa tyka tej pomoci...dakujem
zk24
12.10.11,10:42
Myslim, ze 20 rokov je velka doba na zmenu...
BIZAL
12.10.11,10:44
Kvôli korytnačkám? Ako nejakym volne zijucim, alebo kvoli kupe, alebo.... ? Maju nieco specialne? Nikdy som nepocula asociaciu k Albansku - korytnačky... ma to prekvapilo

Maju povod v Chorvatsku a Albansku (korytnacky zelenkaste). Volne zijuce..mozes byt medzi nimi, krmit ich...v Albansku je na ne vacsi predpoklad ako v Chorvatsku...A co maju specialne? Mala som 2...su velmi nachylne a zomreli. Nechcem uz korytnacku vlastnit, ide mi o zazitok kde ich bude vela roznych velkosti....
BIZAL
12.10.11,10:45
Bola som tam pred 20 rokmi, bola tam veľká bieda, autá tam vtedy nejazdili a to sme boli v Tirane. Príroda tam bola krásna, len ktovie čo je tam teraz:(

parada...to je to, co potrebujem:)
Macka
12.10.11,10:51
..iba toto som našla cez SK CK....poznávačka Kosovo Macedónsko Albánsko: http://www.paxtravel.sk/poznavacie-zajazdy/kosovo-macedonsko-albansko
..ale ani tú cestovku nepoznám :(
BIZAL
12.10.11,10:53
..iba toto som našla cez SK CK....poznávačka Kosovo Macedónsko Albánsko: http://www.paxtravel.sk/poznavacie-zajazdy/kosovo-macedonsko-albansko
..ale ani tú cestovku nepoznám :(

ano, vsimla som si, ze vacsinou su spojene s nejakymi inymi statmi ako poznavacie zajazdy....nevadi, nehladajte! dakujem...ja mozem aj sama dalej hladat, hlavne mi islo o to, ci niekto na takomto zajazde nebol osobne...
Macka
12.10.11,10:53
..a beriem späť...pre rok 2011 neponúkajú žiadny takýto zájazd...sorry, nevšimla som si
Macka
12.10.11,10:56
...ešte ja...aj tu som našla niečo: http://www.naturtours.sk/
globalpartner
12.10.11,12:58
Individuálne ubytovanie s letenkou cez www.pelikán.sk
lulu74
26.10.11,11:43
http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/278991/O-Albansku-a-krize.html

tu je niečo o súčasnom Albansku, a možno ked si to prečitaš, najdeš v sme.blog aj mail na autora článku a ten ti dá viac info. pá
BIZAL
26.10.11,14:35
http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/278991/O-Albansku-a-krize.html

tu je niečo o súčasnom Albansku, a možno ked si to prečitaš, najdeš v sme.blog aj mail na autora článku a ten ti dá viac info. pá

...humor mu nechyba:D
arizona
26.10.11,17:27
Ja som sice v Albansku nebola,ale brat bol minuly rok,takze nieco z jeho rozpravania a z toho, co som videla na kamere a na fotkach:

Krajina,priroda krasna,akoby nedotknuta. Koho zaujima historia,stare budovy,kostoly a pod. tak ma co obdivovat.
Ale nieco take ako sprievodca,prospekty,ci informacie tam nenajdete. Krajina si zije svoj, z nasho pohladu trochu zaostaly zivot, nieco take ako turizmus ju nezaujima...
Domaci su obcas ochotni pomoct, ci vysvetlit ,ale cudzie jazyky nevedia, takze tazko sa dohovorit...
Hotely,penziony sluzby pre cudzincov ? Najst takmer nemozne...

Vylet do tejto krajiny je vhodny skor pre dobrodruhov,alebo cykloturistov,ktori su nenarocni a prespia hocikde pod sirakom...

Brat bol sice s rodinou,ale na druhom aute ich sprevadzal kamarat, Albanec, ktory robil prekladatela, sprievodcu,poznal zvyky,obycaje, kulturu krajiny, takze ich vedel upozornit a vysvetlit "co a ako"...predsa len , je to ina kultura,ina mentalita a zial,aj nezvyknuta na cudzincov a turistov,hlavne v odlahlejsich oblastiach,mimo vacsich miest.
wabi
29.10.11,18:16
Zaujímavá téma pre dobroduha.
Albáncov je na Slovensku vlastne celkom dosť. Len teda najisť nejakého dôverihodného to bude asi horšie. Ja poznám len jedného zmrzlinára ale ten je s Kosova to sa asi neráta. No a tí originálny o ktorých viem tých bližie vlastne ani poznať radšej nechcem.
Je to riadne dobrodružný nápad ísť do Albánska. To už ten Amazonsky prales je možno bezpečnejší!:)
Možno by som zvážil tie chorvátske civilizovanejšie koritnačky. Alebo aj na Slovensku je údajne voľne žijúca koritnačka močiarna a bolo by iste dobrodružné ju vypátrať.
Je pre mňa nepochopiteľná predpojatosť voči Českej cestovke. Česko je civilizovaná krajina a žije tam veľa Slovákov. Albánsko je najodlišnejšia krajina s pomedzi všetkých krajín v europe. Ich reč sa nepodobá na žiadny europsky jazyk a geneticky sú úplne iný...
Možno informácia na veľvislanectve ak je nejaké vôbec...
BIZAL
29.10.11,18:45
Ide o istý druh korytnaciek, nie len o korytnačky rôzne...a cez cesku cestovku som nechcela len z toho dôvodu, ze je nelogické sa "vraciat" do CR a este si aj za to priplatiť 100 eur. Nevadí, vec vyriešená, nie je taký zájazd, pôjdem inde.
arizona
29.10.11,18:58
len si zisti podmienky vyvozu z danej krajiny,lebo z vacsiny krajin je ZAKAZ dovazat zive,ci chranene zvierata. Aby si nemala problem z priekupnictva...
BIZAL
29.10.11,19:03
len si zisti podmienky vyvozu z danej krajiny,lebo z vacsiny krajin je ZAKAZ dovazat zive,ci chranene zvierata. Aby si nemala problem z priekupnictva...
:D, ze priekupnicka. Nechcem ich loviť, brať, jesť...sranda
arizona
29.10.11,19:34
len si zisti podmienky vyvozu z danej krajiny,lebo z vacsiny krajin je ZAKAZ dovazat zive,ci chranene zvierata. Aby si nemala problem z priekupnictva...


:D, ze priekupnicka. Nechcem ich loviť, brať, jesť...sranda
Samozrejme,ak si ich chces iba pozriet,je to ine...
Ja som mala ny mysli vyvoz cez hranicee
lulu74
10.11.11,11:58
Bizal,
dnes zverejnila CK TipTour info na Facebooku že v sezone 2012 zaraďujú do ponuky aj Albansko.. pozri si www.tiptour.sk (http://www.tiptour.sk) kontakty a zavolaj im..na webe to ešte nemajú, ale ak to už zverejnili na FB tak Ti o tom telefonicky budu vedieť povedať. pá
samuelovic
11.08.18,18:33
odpuručam cestu do grecka do solunu . aj Cyryl a meto tadial šli a potom dialnica smer igoumenitsa a odtial sarande. cesta upne v pohode. len pozor v noci je colnica zatvorená
pláže na ksamil sú super a v sarande ubytovanei , reštaurácie dobré a lacné
boli sme a pojdeme zase.
samuelovic
11.08.18,18:34
odpuručam cestu do grecka do solunu . aj Cyryl a meto tadial šli a potom dialnica smer igoumenitsa a odtial sarande. cesta upne v pohode. len pozor v noci je colnica zatvorená
pláže na ksamil sú super a v sarande ubytovanei , reštaurácie dobré a lacné
boli sme a pojdeme zase. a cestovku by som nehladal,,
misoft
11.08.18,19:07
mimotemy
@samuelovic - prečo dupľuješ odpovede?
21:33 a 21:34
Sú viditeľné obe - takže to nemôže byť chyba stránky, ale tvoja chyba.
alaya1
11.08.18,19:11
Zadaj do googla dovolenka Albansko a mas:)