regain
11.10.11,16:15
Dobry den.
Chcem sa poradit ci mam narok na nejake kupele ak som po operacii.Konkretne ide o extrakciu osteosyntetickeho materialu (ide o 40cm dlhy klin vyberany zo stehennej kosti) V papieroch mam napisane Petrochanterova zlomenina, DG.suhrn: Z470. Je to uz niekolka operacia po polytraume z roku 2007. V kupeloch som bol uz tiez viackrat.Konkretne aj potom co sa mi v r.2009 klin v nohe zlomil aj so stehennou kostou a nahradili mi ho tym ktory mi teraz vyberali.Chcem len vediet ci mam narok aj po tejto extrakcii na nejake kupele,podla coho sa to urcuje... alebo ci je to iba podla toho ci mi to dany doktor odporuci,napise nejake papiere,alebo ako to vlastne je.


Dakujem za vsetky Vase rady a akekolvek postrehy.
buchač
11.10.11,15:03
Dobry den.
Chcem sa poradit ci mam narok na nejake kupele ak som po operacii.Konkretne ide o extrakciu osteosyntetickeho materialu (ide o 40cm dlhy klin vyberany zo stehennej kosti) V papieroch mam napisane Petrochanterova zlomenina, DG.suhrn: Z470. Je to uz niekolka operacia po polytraume z roku 2007. V kupeloch som bol uz tiez viackrat.Konkretne aj potom co sa mi v r.2009 klin v nohe zlomil aj so stehennou kostou a nahradili mi ho tym ktory mi teraz vyberali.Chcem len vediet ci mam narok aj po tejto extrakcii na nejake kupele,podla coho sa to urcuje... alebo ci je to iba podla toho ci mi to dany doktor odporuci,napise nejake papiere,alebo ako to vlastne je.

Dakujem za vsetky Vase rady a akekolvek postrehy.

...tak na túto otázku vie , vedia len Pán Boh a revízny lekár danej poisťovne ( neviem , kde si poistený ...) odpovedať ...
Tým chcem povedať , že môžeš mať nárok , ale nadostaneš ich z všeliakých príčin ...
No žiadosť by som rozhodne podal , začal by som od obvodného ( závodného ) lekára , ten vie čo a ako ....teda mal by vedieť ...

ALE

preštuduj

http://zdravie.pravda.sk/kupele-kto-ma-na-ne-narok-a-ako-dlho-sa-na-ne-caka-fqr-/sk-zpreven.asp?c=A100624_000314_sk-zpreven_p31

respektíve

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=márokna+kúpele&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=sk&client=opera&hs=I0K&rls=cs&channel=suggest&sa=X&ei=t2aUTvqrGdPc4QTmrbzqBw&ved=0CDIQvwUoAA&q=nárok+na+kúpele&spell=1&fp=1&biw=1366&bih=621&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&cad=b
ivka70
11.10.11,15:39
Ak by narok po vyberani klinu nebol (lebo tam skutocne nemus byt), mal by si mat narok na opakovanu kupelnu liecbu po 2 rokoch od prvej liecby pri zlomenine, akurat opakovana KL je o tyzden kratsia.
mareko
17.10.11,13:51
Ak by narok po vyberani klinu nebol (lebo tam skutocne nemus byt), mal by si mat narok na opakovanu kupelnu liecbu po 2 rokoch od prvej liecby pri zlomenine, akurat opakovana KL je o tyzden kratsia.

...a ak sa nemýlim, tak ešte aj oveľa drahšia, lebo to už nebude KL A, ale KL B, kde sa dopláca ubytovanie a strava