re88ne
12.10.11,13:01
Dobry deň

Našiel som na nete inzerat, že jeden pán vymení mobil za notebook, napísal som mu a dohodli sme. Problem je, že on je z BA a ja z Michaloviec.
Chcel by som to vyriešit tak, že napíšem nejaku zmluvu kde zahrniem moje a jeho meno, adresu ... popisanie mojho aj jeho tovaru a poslem mu ju na podpis, on mi ju nasledne s jeho aj mojim podpisom posle spat a potom mozeme poslat svoje veci ... a vsak stale tu je nejaka nedovera, co ked mi on neposle tovar, alebo tam zabali nieco ine :( mozem potom s tou zmluvou nieco dokazat? asi ano, že ?
a tiez ci nahodou niesu nejake kurierske sluzby, ze on mi posle tovar, ktory ja pri prebrati vymenim za ten moj ... dakujem za kazdu radu
mattto
12.10.11,11:26
čo keď do zmluvy napíše vymyslené meno? moc to komplikuješ, stretnite sa v Žiline a tam si vymeňte veci z "rúčky do rúčky", urobíš si výlet :)
re88ne
12.10.11,11:30
tak davame do zmluvy aj oskenovany obciansky preukaz :)
mattto
12.10.11,12:12
čo keď bude kamarátov? čo keď nascanuje vlastný OP, ale dá podpísať zmluvu niekomu inému? :)
arizona
12.10.11,16:31
tak davame do zmluvy aj oskenovany obciansky preukaz :)

Dnes ti falosny sken urobi hocikto, kto ma doma kopirku, takze ani na to sa nespoliehaj.

Taketo ksefty na dialku su vzdy riziko,posty aj kurieri su zodpovedny iba za odovzdanie balika, nie za jeho obsah...

Bud si date rande osobne niekde na pol ceste,alebo musis risknut...

Nepoznas nikoho, kto chodi do BA, ze by si ho poprosil o sluzbu?
misoft
12.10.11,16:45
Našiel som na nete inzerat, že jeden pán vymení mobil za notebook, napísal som mu a dohodli sme. Ľahkovážne, nepremyslené.
.........Chcel by som to vyriešit tak, že napíšem nejaku zmluvu kde zahrniem moje a jeho meno, adresu ... popisanie mojho aj jeho tovaru a poslem mu ju na podpis, on mi ju nasledne s jeho aj mojim podpisom posle spat a potom mozeme poslat svoje veci bla-bla-bla napíšeš čo chceš, vymyslíš nevymysliteľné ... a vsak stale tu je nejaka nedovera nie nejaká - riadna, co ked mi on neposle tovar, alebo tam zabali nieco ine :( mozem potom s tou zmluvou nieco dokazat? prd dokážeš, ak on napíše vymyslené meno



.........tak davame do zmluvy aj oskenovany obciansky preukaz najlepšia cesta, ako zmeniť identitu


mattto ti dal nápad - a dobrý. Trochu si pocestuješ (ale čím skôr, tým lepšie - cestovné ide hore), uvidíš, vyskúšaš, ak to bude OK, vymeníš. Ak nie, uvidíš Žliinu a vrátiš sa späť.