moninask
12.10.11,14:06
Dobrý deň poraďáci,
chcela by som sa spýtať ako sa nastaví výplatná páska v MRP tak, aby na nej bol zobrazený základ dane.

ĎAKUJEM
Tamila
13.10.11,18:09
Tlač položiek vo výplatnej páske sa upravuje cez parametre, kde si vyberieš mzdové položky, ktoré potrebuješ. Ale neviem zrovna teraz, či je tam uvedený aj základ dane (nemám tu mzdový program).
sito
13.10.11,20:57
Bolo, bolo. Je to biele a na konci je hovno? Čo to je? Výplatná páska! Bolo! Akurát, teraz, že na konci je hovna viac. Alebo menej do huby. Nerastie niečo, niekto ako huby? :);)
Tamila
14.10.11,10:31
Dobrý deň poraďáci,
chcela by som sa spýtať ako sa nastaví výplatná páska v MRP tak, aby na nej bol zobrazený základ dane.

ĎAKUJEM
Základ dane sa dá na páske zobraziť takto: vo výstupoch označíš riadok Výplatná paska na modro, klikneš na pravej strane parametre - Definícia užívateľských položiek - spodne okno Editácia položky, zadám názov - Základ dane , Sumarizácia - dala som sumarizovať vybrané položky a potom Položku pridať pod číslom - tam som dala číslo, ktoré je v mzdovom číselníku priradené k základu dane, ja mám 1100, potom fajka zaradiť položku do tlače a OK. Potom znova Parametre - výber mzdových položiek a označiť položku 1100. Malo by to takto fungovať.