Stanislav 1975
13.10.11,08:01
Nooo, takže dnes mám 4 roky čo som vkročil na Poradu-oficiálne síce až o mesiac, ale prakticky dnes, pred 4 rokmi...

Pred 4 rokmi som sem prišiel, už ani nepamatám čo bolo vtedy, to bol som ešte mladý chlapec, na tvári vyrážky a na prdeli vredy...
4 roky sa už tu tlačím, viem, kto mi ostal verný, kto sa neotočil chrbtom a kto nieje zbytočne malicherný
Viem aj kto ma zradil a potom sa s úsmevom v komentoch na mojom smútku bavil,
ja však idem ďalej- už mám zahojené rany...
4 roky píšem a každý vie, že píšem dobre a nepíšem smeti pre deti,
ak sa ti nepáčim, uznávať Stanislava ťa netlačím, stačí len tlačítko neužitočné vpáčiť...
Veď tu nejsme v Ilave , nenútim ťa čítať moje príspevky- s 9-nou pri hlave
Za tie 4 roky viem, kto mi pomože vstať , keď budem ležať bezvládne na zemi,
a kto len prejde okolo mňa a opýta sa - " kto ste vy"?
Ignorujem ľudí, čo len ohovárajú, cez zaťaté zuby mi ruku podávajú,
tak nech sa potom nečudujú, že som ich prestal zdraviť...
Pamatám si všetko, aj keď som na nich milý...

Takže tým ktorí sú moji ozajstní priatelia a kamaráti -ďakujem veľmi pekne, mám Vás rád...:)
Nebudem Vás menovať- lebo vás mám velmi rád,
radšej žiadne meno nepovedať,
ako mená zabúdať
Mnohých som už osobne spoznal, niektorých ešte len spoznám,
niektorých spoznal, ale nepamatám
je vás celý zoznam...
KEJKA
13.10.11,06:18
nezvyknem reagovať, poznám ťa z Porady,
na takýto veršopríspevok poviem, oceňujem, bodíky dávam
pekné, pekné..........
buchač
13.10.11,06:23
Čas uteká ako voda , nezničil to , čo bolo treba ...
Vyrážky a vredy zostali , pribudol však
Oj ... údes , podiv , úžas zas
Predsa rozum , skúsenosti
Rany zhojil čas ...
Štyri roky písania , či to smeti pre deti ???
Oj , nie pravda ...opak niekdy zas ...
Tlačítko také , či onakvé ....???
Radšej deviny spúšť to stačí potiahnuť , no kto pôjde sedieť zas ?
Nelež , povstaň ...nalej radšej
Z borovičky , hrušky opiť sa na východe je už čas ...
Sám za seba , Ty dobre vieš , poviem na rovinu
Dočkaj času , prídem ....
Udriem , zadriem do živého ZAS ...;):---:D
GabiZ
13.10.11,06:40
Stanko, nedá mi reagovať, pretože vždy keď čítam príspevok "starších" členov porady (nemyslím vekom), tak vždy vo mne ožije nostalgia, aby porada bola taká, ako bola na začiatku. Som trošku starším členom porady, takže tvoj príchod sem si pamätám a tvoje príspevky boli vždy k veci, hoci názorov iných poraďákov bolo tiež neúrekom a nie vždy sa debata skončila bez zbytočných emócii. Tak či onak blahoželám Ti k výročiu, že si to tu vydržal, lebo mnohí z nás to vzdali, niektorí (ako ja) sa na čas odmlčali, ale som rada, že stále sa tu nájde množstvo tých, ktorí radi poradia a nepíšu "smeti" ako si sa ty vyjadril. Ako Kejka oceňujem spôsob príspevku a aj reakciu Buchača, chlapci.....hotoví básnici:D
Stanislav 1975
13.10.11,07:47
Stanko, nedá mi reagovať, pretože vždy keď čítam príspevok "starších" členov porady (nemyslím vekom), tak vždy vo mne ožije nostalgia, aby porada bola taká, ako bola na začiatku. Som trošku starším členom porady, takže tvoj príchod sem si pamätám a tvoje príspevky boli vždy k veci, hoci názorov iných poraďákov bolo tiež neúrekom a nie vždy sa debata skončila bez zbytočných emócii. Tak či onak blahoželám Ti k výročiu, že si to tu vydržal, lebo mnohí z nás to vzdali, niektorí (ako ja) sa na čas odmlčali, ale som rada, že stále sa tu nájde množstvo tých, ktorí radi poradia a nepíšu "smeti" ako si sa ty vyjadril. Ako Kejka oceňujem spôsob príspevku a aj reakciu Buchača, chlapci.....hotoví básnici:D

:)
Halli
13.10.11,08:07
Stando a ja ťa mám aj tak rada, aj keď sa niekedy hanrkujeme :D, ale aj to je spôsob a úprimnejší ako poza...nie? :D

takže pekne si to napísal, ale kukni na oblohu , zas po pár dňoch slniečko a to je najdôležitejšie . Pekný deň Ti prajem ;)http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/115.gif
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/111.gif
sito
13.10.11,08:12
Stanko, gratulujem, VYDRŽ!!! :);)

Aj teba šibú?!

:) :D:D:D ;)
Zitulda
13.10.11,09:49
Stanko, na vŕtačov, neprajníkov a aj tých čo šľahajú jazykom buď ich ignorovať, alebo takým istým spôsobom raegovať sa dááá, ale, potom sa Vabank hrá a to nie je dobré.
Hovoríš, že máš nás rád, tak ja ťa prosím (aj keď si nemenoval)nestrácaj chuť aj škriepiť sa...a nie že nám zmizneš, lebo poniektorým naozaj chýbať tu budeš. Aj u Teba je nutné vedieť sa nad Tvojími slovami zamyslieť a aj čítať medzi riadkami. Ostaň tu medzi nami, vydrž!:)
pepsikova
13.10.11,09:59
...Stanííík!!!...nošak si mi vyrazil dych!!...normál neviem, čo ti na toto povedať:)
..a tak posielam ti kúsok čokoládky
na pár ďalších rokov krásnych...

http://www.graphics18.com/wp-content/uploads/2010/04/happy-birthday-41.jpg
lenkak
13.10.11,10:49
nika.sum
18.10.11,16:17
Ahoj Stanko, aj ja gratulujem. Som rada, ze si na porade:)