luckkka
13.10.11,11:32
Dobry den,

chcela by som Vas vsetkych poziadat o pomoc pri pisani diplomovej prace, mam temu "Financny plan ako nastroj financneho riadenia." Chcela by som sa opytat, ci nemate niekto podobny typ diplomovky doma. Velmi by mi to pomohlo. Potrebujem si vypracovat osnovu a neviem co by tam konkretne malo byt. Profesorka, ktora mi stym pomaha, totiz nema cas na konzultaciu.Som v koncoch.
Dakujem velmi pekne
ivka70
13.10.11,09:40
mimotemy To je uzasna profesorka.
Ked nema cas, nemala vypisovat temu na diplomovku ....

Prave kvoli takym ludom radim, vyberat si temu diplomovky podla konzultanta.
luckkka
13.10.11,09:44
No ver mi, ze keby som to bola vedela tak si ju urcite nevyberiem. Ale co uz teraz stym uz nic nespravim. Preto hladam nejake rady ako zacat a co by tam asi malo byt, bojim sa aby som sa neodklonila velmi od temy. Neviem ci mam zacat rozoberat to financne planovanie, alebo sa mam zamerat na financne riadenie opisat delenie, nastroje, fukncie a co ja viem co a potom sa od tych nastrojov zamerat v dalsej kapitole uz len tomu financnemu planovaniu. Vobec neviem, mam z toho v hlave zmatok..
tweedle
13.10.11,09:50
mimotemy To je uzasna profesorka.
Ked nema cas, nemala vypisovat temu na diplomovku ....

Prave kvoli takym ludom radim, vyberat si temu diplomovky podla konzultanta.

nie na každej škole sa to dá, ja som dostala zoznam 200 tém o konzultantoch tam nebolo nič,,,a tiež bola potom veľmi sklamaná z prístupu toho svojho,,,
tweedle
13.10.11,09:52
ja by som začala tým riadením, kedže tam je podkapitola nástroje tak potom by som sa zamerala na to plánovanie, takže presne tak ako si povedala :)
luckkka
13.10.11,09:59
ja by som začala tým riadením, kedže tam je podkapitola nástroje tak potom by som sa zamerala na to plánovanie, takže presne tak ako si povedala :)

Lenze tam nie je planovanie, ale financny plan ako nastroj riadenia.
luckkka
13.10.11,10:01
a este doplnim ze financny plan je uz vysledkom financneho planovania, takze si myslim ze to by bolo uz odklonenie od temy, kedze ja mam vychadzat z financneho planu, takze to planovanie ma uz nemusi zaujimat. nie?
tweedle
13.10.11,10:08
finančný plán je výsledkom finančného plánovania, tak by podľa mna bolo vhodné aspoň stručne popísať čo to je to plánovanie
luckkka
13.10.11,10:12
finančný plán je výsledkom finančného plánovania, tak by podľa mna bolo vhodné aspoň stručne popísať čo to je to plánovanie

najtazsie je vytvorit osnovu diplomovky, potom sa uz lahko pise :) dakujem za radu, ale bude to makacka rozpisat to financne riadenie na 60 stran.
tweedle
13.10.11,10:15
treba veľa tabuliek, obrázkov a grafov ( to majú komisie radi ) neboj ked sa rozbehneš ešte aj mazať budeš :)
Zužu
13.10.11,10:30
skús pozrieť : http://www.spsest.sk/soc/2004_sk/ekoweb/3rocnik/fin_plan.htm
je to tak v skratke, ale možno aspoň predstava o osnove. Viem, že najhoršie je začať. Ja som písala diplomovku vlani. Ja som si vyberala podľa vedúcej, na tému som nepozerala a potom som mala čo robiť aby som to nejako zvládla. Dvakárt mi to vrátila, ale nakoniec som to zvládla, aj štátnice dobre dopadli a kameň odpadol. Najhoršie bolo u mňa s literatúrou - všetko väčšinou česká. Ešte rada - dobre by bolo dať si spraviť rešerš - veľmi to pomôže.
dixac
22.12.12,08:56
Dobrý deň,

Prosím Vás nemá niekto náhodou vypracovaný finančný plán metódou percentuálneho podielu na tržbách? Ďakujem.