Jaanka1983
13.10.11,20:19
:)
Katy a R
13.10.11,18:29
tuto máš čítanie k tejto téme (je tam v podstate všetko - aj o kontrolách) http://www.socpoist.sk/nemocenske/1292s?&lang=sk#kontrola-posudzovania-sposobilosti

SP môže pozastaviť vyplácanie dávky!
tictac7
13.10.11,18:31
...začnem odzadu. Takže potom by bolo, pozastavenie vyplácania nemocenských dávok. A len tak mimochodom, keď si chorá, čo chceš robiť na stavbe?! Takých ľudí by som ja osobne "pozabíjala", čo si cez PN-ky riešia stavby, dovolenky....

mimotemyVšetci nadávame na politikov, mňa nevynímajúc, ale, čo sú oni? Sú len odrazom nás všetkých, a tým, že sú na očiach, každý vidí ich prešľapy a prehmaty.

Takéto otázky ma strašne rozčuľujú :mad::mad::mad:
Jaanka1983
14.10.11,09:08
tak mi už pomaly tam bývame tak asi to tam robim.Ked Vás rozčuluju takéto otázky tak nemusite na ne reagovať
ivka70
14.10.11,09:15
tak mY už pomaly tam bývame tak asi to tam robim.Ked Vás rozčuluju takéto otázky tak nemusite na ne reagovať

Na PNke nie je podstatny trvaly ani prechodny pobyt, ale miesto, kde sa budes pocas PN vyskytovat, co nemusi byt ani jedno z toho. SP ta urcite nebude hladat najskor na mieste TP a ak ta nenajde, tak na mieste prech.pobytu.
Nemozes tam mat 2 rozne miesta vyskytu, len jedno.
Takze pre SP a pripadnu kontrolu je dolezite miesto, ktore mas napisane ako miesto, kde sa pocas PN zdrzujes.
to miesto moze byt aj adresa toho vasho domceka, SP sa nezaujima, ci ide o skolaudovanu alebo neskolaudovanu stavbu.
Jaanka1983
14.10.11,14:17
ďakujem Vám za odpoveď, ale ak nemáme ešte ani číslo domčeka a je to dedina tak potom aku adresu mam dať.