Simkasimka
13.10.11,21:30
Je tento mejkap naozaj taký účinný ako sa o ňom píše??
Chcela by som nejaký dobrý mejkap na akne, tento stojí podľa mňa dosť nato aby som si ho kúpila a potom len tak vyhodila, lebo bude zlý...
dakujem za každý príspevok :)
video1983
13.10.11,19:43
Simkasimka
07.02.12,15:55
ešte niekto má skúsenosti s týmto mejkapom?????
lujza.j
08.02.12,19:54
ja by som si v predajni požiadala o próbu.
Estetic
08.02.12,20:07
Cudzie skúsenosti s make upom Ti nepomôžu.Aj tá najužasnejšia,najkvalitnejšia a najdrahšia značka na svete má 2% ľudí,ktorým nevyhovuje a nikdy nevieš,či to práve nie si ty.Jediná cesta zistiť či Ti sedí je vyskušať ju na pár dní.
Simkasimka
01.12.12,17:01
Neporadi mi niekto nejake dobrý mejkap na problematicku pleť s akne???? Viem, že je toho všade vela popisane, lenže mejkap, ktorý som doteraz používala už nepredávajú a neviem či vôbec budu... mejkap s čajovníkom mi pleť ešte viac zhoršuje a dráždi.. rozmýšlala som nad Vichy, lenže v nom je taka chemia, že mi určite nepomože... naozaj neviem si vybrať, skušala som vzorku mejkapu Soft, ale maju len jeden odtien a ten je dost tmavy... :( :(
lujza.j
01.12.12,17:09
Neporadi mi niekto nejake dobrý mejkap na problematicku pleť s akne???? Viem, že je toho všade vela popisane, lenže mejkap, ktorý som doteraz používala už nepredávajú a neviem či vôbec budu... mejkap s čajovníkom mi pleť ešte viac zhoršuje a dráždi.. rozmýšlala som nad Vichy, lenže v nom je taka chemia, že mi určite nepomože... naozaj neviem si vybrať, skušala som vzorku mejkapu Soft, ale maju len jeden odtien a ten je dost tmavy... :( :(
založila si túto tému....daný make up si vyskúšala...akné si ako liečiš?
Simkasimka
01.12.12,20:32
Používam čistiaci gel bioderma a krem AKN tiež bioderma, ale nedávno som si objednala kozmetiku s konopným olejom, len ešte čakam kedy príde... dúfam, že mi pomože viac ako ta Bioderma, ku kožnej som chodila, to mi pomahalo, ale moja pleť bola na tom doslova závisla a ked som zistila koľko je v tom chémie.....
Donedávna som používala mejkap Maybelline pure up, ale teraz ho už nepredávajú...
lujza.j
01.12.12,21:12
alaya1
01.12.12,21:39
Tato znacka je cela zalozena na baze liecebnej kozmetiky. Skus zajst do siete predajnu F...,. maju aj vzorky vyrobkov. Poziadaj o vzorku, snad budu mat a vyskusas si. kazdemu je dobre nieco ine. Moja dcera vyskusala uz vela znackovych a drahych pripravkov a teraz natrafila v sieti D. na zn. Derm.....ma novu celu radu na aknoznu plet- zabrala.
Simkasimka
29.12.12,18:12
Tak som si nakoniec kupila mejkap CLINIQUE anti-blemish solution, ale som sklamana. Na jednej strane je super, oretože dobre kryje, tvár je po nom taka jasnejšia a krajšia, dokonca to je asi jediny mejkap po ktorom su vyražky stiahnute a pleť hebka poodličení.. ALE roi strašne šupiny,vyzeram akoby som sa lupala ... takže vyhodila som zbytočne peniaze.... :mad:

reraz sa rozhodujem medzi mejkapom od La roche posay.. toleriane alebo unifiance fluid matt... je pravda, že ten druhy bude asi lepši, lebo zmatuje, ale zsa menej kryje... a možno nie je dobre pleť neustale zmatnovať, lebo bude ešte mastnejsia... naozaj si neviem vybrat mejkap:confused::confused:
lujza.j
29.12.12,18:19
Tak som si nakoniec kupila mejkap CLINIQUE anti-blemish solution, ale som sklamana. Na jednej strane je super, oretože dobre kryje, tvár je po nom taka jasnejšia a krajšia, dokonca to je asi jediny mejkap po ktorom su vyražky stiahnute a pleť hebka poodličení.. ALE roi strašne šupiny,vyzeram akoby som sa lupala ... takže vyhodila som zbytočne peniaze.... :mad:

reraz sa rozhodujem medzi mejkapom od La roche posay.. toleriane alebo unifiance fluid matt... je pravda, že ten druhy bude asi lepši, lebo zmatuje, ale zsa menej kryje... a možno nie je dobre pleť neustale zmatnovať, lebo bude ešte mastnejsia... naozaj si neviem vybrat mejkap:confused::confused:
krem pod mejkap používaš aký?
Simkasimka
29.12.12,18:25
používam krem Bioderma AKN,

Donedávna som bola spokojna, lebo som mala skinoren od kožnej, používala som k tomu biodermu a mejka Maybelline pure up a pleť som mala skvelu, lenže ku kožnej som prestala chodiť, pleť sa mi automaticky strašne zhoršila a ten mejkap už nepredávajú...
lujza.j
29.12.12,18:36
používam krem Bioderma AKN,

Donedávna som bola spokojna, lebo som mala skinoren od kožnej, používala som k tomu biodermu a mejka Maybelline pure up a pleť som mala skvelu, lenže ku kožnej som prestala chodiť, pleť sa mi automaticky strašne zhoršila a ten mejkap už nepredávajú...
no a keby si opat začala...ale je nejaký dôvod prečo nemôžeš?http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/skinoren-krem-24289.html...ved si ho môžeš kúpiť
Simkasimka
29.12.12,18:51
ku kožnej som prestala chodiť, lebo k nej chodim už od 14 rokov, teraz mam 19.. takže davať take svinstvo na pleť taku dlho, to asi neje dobre.. a tu poslednu dobu čo som použivala skinoren som mala pleť dosť podraždenu....

Objednala som si kozmetiku CANNADERM s konopným olejom,ale ešte som ju nezačala používať, povedala som si že až v novom roku, chcem skusiť niečo prirodne... len neviem či to budem môcť kombinovať so skinorenom, lebo ten krem s konope ma aj striebro.. neviem či to nieje zla kombinácia...
lujza.j
29.12.12,18:58
ku kožnej som prestala chodiť, lebo k nej chodim už od 14 rokov, teraz mam 19.. takže davať take svinstvo na pleť taku dlho, to asi neje dobre.. a tu poslednu dobu čo som použivala skinoren som mala pleť dosť podraždenu....

Objednala som si kozmetiku CANNADERM s konopným olejom,ale ešte som ju nezačala používať, povedala som si že až v novom roku, chcem skusiť niečo prirodne... len neviem či to budem môcť kombinovať so skinorenom, lebo ten krem s konope ma aj striebro.. neviem či to nieje zla kombinácia...
neviem od kedy si používala krém...... lebo je pri ňom napísané....

Vzhľadom na to, že prejavy akné začínajú obyčajne v období puberty, nie je používanie tohto lieku bežné v mladšom veku.

možno ten nový krém bude dobrá voľba...
Simkasimka
29.12.12,19:05
ja neviem presne či som vtedy používala už skinoren, ale ku kožnej som chodila a pamätam že som na 100 % mala zinerit aj nejaky priesvitny krem, ktorý smrdel ako lepidlo a ked som ho poriadne ovonala tak mi až slzili oči...

mejkap by som chcela nejaky bez parabenov takže najskôr asi la roche posay... hoci neverim, že ma take dokonale zloženie...
lujza.j
29.12.12,19:08
zinerit je antibiotikum...pokiaľ viem .....a myslím že s obmedzenou dobou používania....
Simkasimka
29.12.12,19:15
no ved hej.. po čase mi kožna chcela dať lieky ale nechcela som, videla som čo to robilo s mojou spolužiačkou..

diky :) aspon niekto sa mi ozval .. skusim používať tu kozmetiku, kupim si mejkap la roche a uvidim.. ked mi to nebude pomáhať, podjem ku kožnej a spýtam sa jej či kozmetiku canaderm možem kombinovať s tým čo mi dá ona.. ak ano budem rada, ak nie kupim si inu prirodnu... a tiež mejkap, ked nebude dobry, najdem iný.. :rolleyes:
Simkasimka
06.01.13,09:28
Pozna niekto nejaky dobrý mejkap na aknoznu pleť ale bez parabenov a a iných škodlivých látok ???? okrem la roche ...
lujza.j
06.01.13,10:31