zabo85
14.10.11,08:03
Zdravím kolegovia,

chcem sa spýtať, či je možné nejakou kombináciou klávesových skratiek, príp. "mouse click" na určitú bunku zistiť, ktoré iné bunky sa odvolávajú na našu skúmanú bunku, takým spôsobom, že napr. Ctrl+Shift+Left Click na "A1" mi farebne označí všetky iné bunky, v ktorých vzorcoch sa využíva "A1"

Ďakujem.

S pozdravom Milan
zk24
14.10.11,06:19
Zdravím kolegovia,

chcem sa spýtať, či je možné nejakou kombináciou klávesových skratiek, príp. "mouse click" na určitú bunku zistiť, ktoré iné bunky sa odvolávajú na našu skúmanú bunku, takým spôsobom, že napr. Ctrl+Shift+Left Click na "A1" mi farebne označí všetky iné bunky, v ktorých vzorcoch sa využíva "A1"

Ďakujem.

S pozdravom Milan

Neviem, či chápem, ale keď dvakrát klikneš na bunku, v ktorej máš vzorec (jednoduchý dvojklik) tak sa ti bunka "premení" na farebný vzorec a farebne sa zároveň vysvietia bunky, ktoré sú natiahnuté do tohto vzorca....
KEJKA
14.10.11,06:19
neviem, či som dobre pochopila otázku, ale ak mám v bunke vzorec a kliknem na nej F2, tak sa mi zobrazí vzorec a farebne sa vyznačia všetky bunky vo vzorci uvedené.
zk24
14.10.11,06:21
Či presne opačne to myslíš? nie najsť bunky ktoré idu do vzorca, ale nájsť vzorce ktoré obsahujú konkrétnu bunku?
zabo85
14.10.11,06:24
Už mi to bolo poradené, Office 2007: Nástroje/Závislosti vzorcov/Nasledovníci-Predchodcovia
2010: Vzorce/Nasledovníci-Predchodcovia