admatkat
15.10.11,00:32
Chcem sa Vas opýtat čo mám robiť.Prosím poraďte mi.Odišla som od druha ktorý na mňa,len nadával,kričal,veľmi pil.Každodenne ma ponižoval,veľmi som sa od neho bála.Teda psych.týral.Mám od neho  2,5 roč.syna.A vychovávala som aj jeho dceru z prvého manželstva/matka ju nechala jemu zveril súd/.Problém je v tom,že chce zobrat odomna syna.Mali sme už raz súdne pojednávanie,a veľmi pekne zahral,že aký je starostlivý otec atď.Teraz moze príst za synom na 1 hod. bez prítomnosti matky kazdy týž..Ja žiadnom prípade mu nechcem dať do opatery,lebo viem aký je.Chce sa somnou vybabrať,to aj povedal.Má u seba aj tú "múdrú sestru",ktorá mu v tom pomáha.Nepravdivé veci dokazuje atď.Ako ďalej?
video1983
14.10.11,23:24
na jednej strane si ty , s tvojim tvrdenim a na druhej strane otec dietata, ktoreho nazor nepoznam. Myslis si , ze by ublizil vasmu synovi? Preco ho tak strasne chce? Osobne si myslim ,ze jedna hodina za tyzden, je pre otca dietata velmi velmi malo, ale pre teba je to samozrejme dlhy cas. Mozes byt rada, ze to je len hodina. Ver tomu , ze ziadny sud mu neda dieta do opatery aj ked poda dalsi navrh na zverejnie dietata do opatery.