Simonab
23.01.06,08:38
Alebo akceptačná listina. Existuje ešte niečo takéto?
Ide o to, že ak sa zamestnanec zúčastní výberového konania na post riaditeľa firmy alebo iného zodpovedného vedúceho, konkurz vyhrá a dá v doterajšom zamestnaní výpoveď s tým, že by pracovný pomer skončil okamžite. Môže ho zamestnávateľ prinútiť dodržať dvojmesačnú výpovednú lehotu?
Budem vďačná za každý názor. Ďakujem.
GABAZ
23.01.06,07:48
Akceptačný list má byť akousi poistkou pre zamestnanca, že s ním nový zamestnávateľ ráta. Ukončenie predchádzajúceho pracovného pomeru je iná vec. Akceptačným listom argumentovať asi nepomôže. Treba sa pokúsiť o dohodu. Ja som odchádzala z predchádzajúcej firmy na základe dohody, keby som to riešila výpoveďou, trvalo by to dlhšie a nepočkali by na mňa v novej práci. Dohodla som sa s predchádzajúcim zamestnávateľom, že podľa potreby prídem ukázať nástupkyni všetko potrebné a dokončím všetky práce. Je to na dohode a ak je to možné, je dobré odísť v dobrom.
Simonab
23.01.06,08:00
Aha. Takže ak som správne pochopila, ten akceptačný list u doterajšieho zamestnávateľa veľmi nepomôže. Ide o to, že sa asi nebude dať dohodnúť. Dokonca sa zamestnávateľ vyhráža trojmesačnou výpovednou lehotou. Ale pokiaľ viem pre zamestnanca platí 2 mesiace ( aj keď pracovný pomer trval viac ako 5 rokov ). Alebo sa mýlim.?
Katka29
23.01.06,09:18
§ 62 ZP
(1)
Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby. Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je namenej dva mesiace. Ak je daná výpoveď zamestnancovi , ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace.
Simonab
23.01.06,09:31
Teraz neviem, či si mi potvrdila môj názor alebo ako. Tento § mám už viackrát prečítaný a aj názory právnikov naň. Ide o to, že každý je iný.
Výpoveď dáva zamestnanec. Ja si teda myslím, že výpovedná doba je 2 mesiace.
bepo
23.01.06,10:30
Ako sa môžu rôzniť názory na "Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je namenej dva mesiace.Ak je daná výpoveď zamestnancovi , ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace."?Ak si pracovala viac ako 5 rokov u toho zamestnávateľa tak výpovedná lehota je 3 mesiace,ak kratšie tak 2.
Simonab
23.01.06,12:58
Tiež som si to myslela. Ale bolo mi povedané, že výpovedná doba pre zamestnanca je vždy rovnaká a je 2 mesiace. Teraz som si ešte pre istotu prečítala vzory zmlúv a právnych konaní a naozaj je to tam. Bohužiaľ mám len CD, kde to nie je konkrétne rozobraté ale pamätám sa, že som vtedy mala v ruke príklady súdnych sporov a tie ma presvedčili.
erzet
24.08.07,12:55
Existuje akýsi vzor, ako vypadá, ako by mal vypadať, alebo čo obsahuje Akceptačný list? Ďakujem.
ZuzanaP
24.08.07,12:57
erzet
30.08.07,11:37
Ďakujem za kolegyňu:)
roman.slesar
15.02.09,15:06
bepo, podla mojho nazoru v pripade simonab ide naozaj iba o 2 mesacnu vypovednu dobu aj ked pracovala viac ako 5 rokov, pretoze vypoved dava zamestanec a nie zamestnavatel (v tom co si pisal ty je uvedene, ze ak je vypoved dana zamestnancovi)
willma
15.02.09,15:07
budíííček, tento problém sa rozoberal pred troma rokmi. Naozaj si treba všímať aj dátumy zadania problému a nie zbytočne vyťahovať na svetlo témy, ktoré sú už vyriešené. :)
Difon
25.11.09,16:17
Poprosila by som o Vás názor, terajší zamestnávateľ mi chce dať výpoveď dohodou (zmluvu mám na dobu neurčitú) stým že mi vystaví akceptačný list z prísľubom že ma zoberie naspäť o dva až tri mesiace (ústna dohoda), ale v akceptačnom liste nieje presne stanovený dátum opätovného nástupu do zamestnania ani či to bude opäť na dobu neurčitú a za akých platových podmienok.Nieje to zo strany zamestnávateľa iba úskok.Pripadá mi to ako precedens.Nemám radšej zobrať odstupné. Ďakujem.
Difon
25.11.09,17:41
Nikto neporadí
Difon
25.11.09,18:21
Nič nikto
Tweety
25.11.09,18:22
Poprosil by som o Vás názor, terajší zamestnávateľ mi chce dať výpoveď dohodou (zmluvu mám na dobu neurčitú) stým že mi vystaví akceptačný list z prísľubom že ma zoberie naspäť o dva až tri mesiace (ústna dohoda), ale v akceptačnom liste nieje presne stanovený dátum opätovného nástupu do zamestnania ani či to bude opäť na dobu neurčitú a za akých platových podmienok.Nie je to zo strany zamestnávateľa iba úskok.Pripadá mi to ako precedens.Nemám radšej zobrať odstupné. Ďakujem.
Jedna zásadná vec: ZP nepozná pojem výpoveď dohodou, PP je možné skončiť buď dohodou, alebo výpoveďou. Takže upresni. Pri skončení PP dohodou bez udania dôvodu nie je nárok na odstupné.
terezamaria
25.11.09,18:24
Poprosil by som o Vás názor, terajší zamestnávateľ mi chce dať výpoveď dohodou (zmluvu mám na dobu neurčitú) stým že mi vystaví akceptačný list z prísľubom že ma zoberie naspäť o dva až tri mesiace (ústna dohoda), ale v akceptačnom liste nieje presne stanovený dátum opätovného nástupu do zamestnania ani či to bude opäť na dobu neurčitú a za akých platových podmienok.Nie je to zo strany zamestnávateľa iba úskok.Pripadá mi to ako precedens.Nemám radšej zobrať odstupné. Ďakujem.

Mne to pripadá, že zamestnávateľ chce jednoznačne s Tebou vybabrať. Akceptačný list musí mať náležitosti, ktoré sa uvádzajú aj do pracovnej zmluvy - teda dátum nástupu do zamestnania, zaradenie, platové podmienky, miesto výkonu práce, doba určitá - neurčitá .......

Nenechaj sa oklamať, keď si pre zamestnávateľa nadbytočný, nech postupuje podľa ZP, teda nech Ti dá Výpoveď z nadbytočnosti, podľa § 63, ods. 1, písm.b/ ZP, samozrejme trvaj na tom, že si odpracuješ výpovednú dobu a žiadaj zakomponovať aj klauzulu - zamestnávateľ vyplatí zamestnancovi dvojmesačné, resp. trojmesačné odstupné vo výške priemerného mesačného zárobku. Nepíšeš, koľko rokov robíš u zamestnávateľa. Do 5 rokov máš nárok na 2 mesačné, nad 5 rokov na 3 mesačné.
Difon
25.11.09,18:37
U zamestnávateľa pracujem 4,5 roka na výber máme (jedna sa o viacej zamestnancov) dve možnosti buď dohodou+akcept. list, alebo dvojmesačné odstupné.
terezamaria
25.11.09,19:01
U zamestnávateľa pracujem 4,5 roka na výber máme (jedna sa o viacej zamestnancov) dve možnosti buď dohodou+akcept. list, alebo dvojmesačné odstupné.

Ja by som v tomto prípade neverila žiadnemu akceptačnému listu. Keď Ťa bude chcieť zobrať späť, tak Ťa zoberie aj bez akceptačného listu. Rieš to, ako som Ti napísala, je to istejšie. Pokiaľ bude mať záujem, tak Ťa zavolá aj bez neho.Pre istotu nemiň celé odstupné, až by si musel časť vrátiť, lebo človek nikdy nevie, možno Ťa naozaj zavolá.
Tweety
25.11.09,19:17
U zamestnávateľa pracujem 4,5 roka na výber máme (jedna sa o viacej zamestnancov) dve možnosti buď dohodou+akcept. list, alebo dvojmesačné odstupné.
Jednoznačne brať výpoveď z organiz. dôvodov s dvojmesačným odstupným. Veď ak vás bude chcieť opäť zamestnať, môže vás aj po skončení PP výpoveďou. Ak nie, máte v ruke odstupné, a pri dohode nič, len akýsi sľub.
Abdul
25.11.09,19:45
Zákonník práce nepozná pojem akceptačný list, ktorý Ti v konečnom dôsledku nedáva žiadnu záruku, že zamestnávateľ opätovne s Tebou uzavrie pracovný pomer, ale ak zamestnávateľ naozaj ráta s Tebou, prečo pri podpisovaní dohody o rozviazaní pracovného pomeru súčasne neuzavriete rovno novú pracovnú zmluvu, v ktorej dohodnete presný dátum nástupu, mzdové podmienky a samozrejme ostatné povinné náležitosti pracovnej zmluvy, samozrejme bez skúšobnej doby. Ale ako sa rozhodneš je len na Tebe. Držím palce, aby si sa rozhodol správne.
Difon
25.11.09,19:59
Ďakujem za vyjadrené názory.Chcela by som sa ešte spýtať po akom dlhom časovom období po vyplatení odstupného môžem nastúpiť k tomu istému zamestnávateľovi.Niekde som počul, že je to po 6 mesiacoch.
Tweety
25.11.09,20:01
Ďakujem za vyjadrené názory.Chcel by som sa ešte spýtať po akom dlhom časovom období po vyplatení odstupného môžem nastúpiť k tomu istému zamesnávateľovy.Niekde som počul, že je to po 6 mesiacoch.
NASTúPIť môžeš teoreticky aj ihneď, ale budeš musieť vrátiť odstupné, alebo jeho časť. Ak nastúpiš napr. po 2 mesiacoch, odstupné vrátiť nemusíš.
Difon
25.11.09,20:13
Zamestnávateľovi ide o šetrenie nákladov vo firme (ekon.kríza) teraz je hluché obdobie (jedná sa z časti o sezónnu prácu)