bancanka
15.10.11,16:14
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s cestovaním vlakom z Bratislavy do Milána. Neviete koľko to stojí a či sa to oplatí? Ďakujem pekne :-)
Dáša_
15.10.11,14:56
ja keď som posledne zisťovala, tak žiadne priame spojenie nie je - iba jeden, dva prestupy minimálne. Čas od 14 do 17 hodín. Cestovné si už napamätám, ale bolo to celkom dosť.
Hľadala som aj autobus, ale tiež som nič vyhovujúce nenašla.

Nakoniec som vždy skončila pri lietadle. Keď si vieš dopredu zvoliť dátum, tak niekedy sú tie letenky fakt za babku.
Rozalka
15.10.11,15:01
Súhlasím s Dáškou.
Hľadala som nedávno vlak do Florencie, spojenie Petržalka - Wien a Wien - Firenze boli v celku v pohode, takmer žiadne prestoje, ten istý vlak mal vozne do Milana, odchod vo večerných hodinách z W. príchod okolo 9 do F. Akurát sme si zrátali, že 2 osoby tam-späť v ležadlovom cca 480 €, no a to je teda riadne drahé.
Letenky za babku majú tú nevýhodu, že nemáš 100% istotu, že poletíš. A ak máš rezerváciu v hoteli, vo väčšine prípadov v deň nástupu zaplatíš stornopoplatky vo výške 100% ceny za jednu noc.
lujza.j
15.10.11,15:06
Vlak
Priame vlakové spojenia do väčšiny talianskych miest. Rýchle a pohodlné EC vlaky premávajú z Rakúska. Vo všetkých EuroCity vlakoch sú jedálenské vozne a bary.

Viac: http://www.skrz.sk/taliansko-doprava-a18-58-7-0-sk.htm#ixzz1arp5FNQk
KoxXxo
15.10.11,15:52