marleau
16.10.11,09:05
Už sa na to nemôžem pozerať!
pepsikova
16.10.11,07:30
...ale , marlo, však to je jednoduché...spíš všetko, čo chceš, aby tvoja strana robila-taký program, vieš?..a potom ho hoď medzi národ...ak budú s tebou súhlasiť, podpíšu ten tvoj program a ak bude tých podpisov dosť a ty budeš stále veriť, že si dal to najlepšie, čo chceš pre ľudí, môžeš tú stranu zaregistrovať...
...ale v dnešnej dobe by si musel mať taký program, aký tu ešte nebol...najlepší...a vyberať si takých ľudí, ktorí sú schopní ho s tebou aj dokončiť-teda prejsť všetky cesty k úspešnému koncu...a vymyslieť v našom bordelíku niečo nové-ti nevim...ale držím palce, ak si sa rozhodol...
marleau
16.10.11,07:40
Taký program,aký tu ešte nebol?No veď to je jednoduché:nastaviť systém tak,aby slúžil národu a nie národ systému a na jeho úkor bohatli podvodníci a cudzinci.Keď len toľko!
kopretinka
16.10.11,08:31
stačí každému nasľubovať to,čo chce počuť.....čo tam po tom,že plniť to už nebudeš....
pepsikova
16.10.11,08:34
..to by si v prvom rade musel nastaviť trhy...trhová ekonomika ,jej prosperita a ekonomika musia národu dať záruku, že budú mať prácu a k nej adekvátnu odmenu...inak nič nemá význam...lebo svet produkuje neskutočné množstvá nekrytých peňazí,bezcenných papierov, pri ktorých nikdy nevieš, kedy sa papier znehodnotí-a je kríza...ľudia musia niečomu veriť,tak, ako sme kedysi verili našej stokorunke, bola krytá zlatom...síce bohvieako slávne nedopadla, ale za to môže program jednej strany (nie doslovne )...a program tvojej strany , ak chce dobre pre ľudí, musí sa nastaviť tak, aby dal ľuďom nejaké záruky...doslovne, aby si nerobil z huby ri*...
...ale toto je len môj názor,jasné, každý má svoj...ja si myslím, že prvý krok ku kríze sa urobil v 70.rokoch,keď si francúzi a nemci chodili do ameriky na klondajk nakupovať lacné zlato a doma bohatli...Nixon to zastavil a tým sa ukázalo, čo štáty majú v peňaženke..ale medzitým životná úroveň národa vzrástla tak, že ďalej sa už len požičiavalo...jasné, že tam, kde bolo- v bankách...a keď nebolo, vymyslela sa inštitúcia, ktorá si urobila monopol na papiere,akási megatlačiareň-centrálna banka...
...a nemysli si, že toto mám z vlastnej hlavy,nie,poštudovala som pár prednášok, dlho som nad tým rozmýšlala a pohľadala všeličo na nete, nuž a výsledok ma presvedčil..
..no a ty, v tvojom programe by si mal tu niekde začať-nájsť zlatú baňu na nápad, ako z toho von...inak sa kríza ponesie celým tvojim politickým životom-a takých tu máme dosť...
...nechcem ťa ale odrádzať, ty to možno vidíš inak...lebo každý máme svoj názor a ten je cenný...
trisestri
16.10.11,08:44
..to by si v prvom rade musel nastaviť trhy...trhová ekonomika ,jej prosperita a ekonomika musia národu dať záruku, že budú mať prácu a k nej adekvátnu odmenu...inak nič nemá význam...lebo svet produkuje neskutočné množstvá nekrytých peňazí,bezcenných papierov, pri ktorých nikdy nevieš, kedy sa papier znehodnotí-a je kríza...ľudia musia niečomu veriť,tak, ako sme kedysi verili našej stokorunke, bola krytá zlatom...síce bohvieako slávne nedopadla, ale za to môže program jednej strany (nie doslovne )...a program tvojej strany , ak chce dobre pre ľudí, musí sa nastaviť tak, aby dal ľuďom nejaké záruky...doslovne, aby si nerobil z huby ri*...
...ale toto je len môj názor,jasné, každý má svoj...ja si myslím, že prvý krok ku kríze sa urobil v 70.rokoch,keď si francúzi a nemci chodili do ameriky na klondajk nakupovať lacné zlato a doma bohatli...Nixon to zastavil a tým sa ukázalo, čo štáty majú v peňaženke..ale medzitým životná úroveň národa vzrástla tak, že ďalej sa už len požičiavalo...jasné, že tam, kde bolo- v bankách...a keď nebolo, vymyslela sa inštitúcia, ktorá si urobila monopol na papiere,akási megatlačiareň-centrálna banka...
...a nemysli si, že toto mám z vlastnej hlavy,nie,poštudovala som pár prednášok, dlho som nad tým rozmýšlala a pohľadala všeličo na nete, nuž a výsledok ma presvedčil..
..no a ty, v tvojom programe by si mal tu niekde začať-nájsť zlatú baňu na nápad, ako z toho von...inak sa kríza ponesie celým tvojim politickým životom-a takých tu máme dosť...
...nechcem ťa ale odrádzať, ty to možno vidíš inak...lebo každý máme svoj názor a ten je cenný...

Raz sme sa smiali z cigana,lebo povedal-,,ta neznam com vlada neda natlacit telo penezi,aby ludze mali dost,vsak papira jest.,,- ludia sice dost penazi nemaju,ale ako pises ze sa tlacia nekryte peniace a cenne papiere, tak my to pripomina logiku toho cigana.
Co sa tyka zalozenia politickej strany-treba stanovy,program a 10000 podpisov-ale otazka skor stoji,kde zohnat prachy na financovanie politickej strany?
pepsikova
16.10.11,08:50
..hm..kde zohnať?..nuž, povedľa písania toho svojho programu bude musieť marlo mať dobrých kamošov, ktorí majú nejaké to eurko v talóne a potrebujú ho "preprať, nuž, podsunú ho ...za to si budú nárokovať dobré fleky, však "na to prispeli"...alebo je marlo bohatý a dá vlastné- bez šance na zisk z úrokov...
marleau
16.10.11,09:55
Prvý variant zatracujem hneď na začiatku,druhý je zatiaľ nemožný.
lujza.j
16.10.11,10:36
..hm..kde zohnať?..nuž, povedľa písania toho svojho programu bude musieť marlo mať dobrých kamošov, ktorí majú nejaké to eurko v talóne a potrebujú ho "preprať, nuž, podsunú ho ...za to si budú nárokovať dobré fleky, však "na to prispeli"...alebo je marlo bohatý a dá vlastné- bez šance na zisk z úrokov...
smutné, ale je to takto a asi aj bude:(aj kandidátky strán sú len a len o keške.... ale ved politika je len o peniazoch.iba pred voľbami majú politici plnú hubu ľudí a pre ľudí a pod. tvária sa empaticky, ale iba do vtedy do kedy neprekročia bránu parlamentu, potom sú to majstri sveta v egoizme a v arogancii.
BXLmiami
17.10.11,07:50
Začni sa zviditeľnovať,ukáž že si dobrý rečník a tí čo zakladajú strany si ťa najdu.Ale na program veru vplyv mať nebudeš,to Ti musí byť jasné dopredu.:)
misoft
17.10.11,15:15
Michalme
17.10.11,18:37
Ono veru v tom bordeliku je tazko nieco vymysliet. Snad len, ak by si znarodnil banky, tak by sa narody Europy hrnuli za tebou :) Populizmus hybe svetom, na zapade i vychode :)