akorec
16.10.11,20:06
Vzhladom na genialnu situaciu na dnesnom trhu prace som sa dostal do kurioznej polohy.

Nakolko som si po roku na urade ako absolvent konecne nasiel pracu na TPP, som si chcel poziadat o prisevok na dochadzku do prace.
Ziadost bola zamietnuta s odvovodnením, ze nemam narok nakolko ma vyradili v 6.-7. mesiaci lebo som zarobil viacej ako tych cca 120€./ 15.8. som nastupil do prace na TPP.

To, ze som zarobil, nepopieram, problem je, ze som bol na dohodu pre externu firmu vo VW a lacnejsie sa nedalo, a nakolko to bola prva praca kde ma boli ochotni zobrat bol som stastni ze ju budem mat. Problem nastal potom, uctovnicka firmy "velmo skusena- vysoko kompetentna" nedokazala zaslat ani vyplatnu pasku za jun mailom skor ako 10. Augusta a 15. som nastupoval do prace/datup podpisu zmluvy.
Cize nemal som ako vcas sa "udat" a vcas sa znova nahlasit t.j. v auguste na cca 2 tyzne pocas ktorych by nestihli ani vystavit podpisanu kopiu o znovu zaradeni, kedze oficialne podklady na moje vyradenie, som nemal skor v rukach.:confused:


Otazka je ci mam narok na zmieneny prispevok i ked som bol vyradeny z evidencie a mal by som normalne podla prava narok na prisprvok od vyradenia po dobu ktoru som bol na urade?

Alebo som kvoli spinavosti slovenskych zakonov a chorych-podvodnicko inkompetentnych firiem bol okradnuty o tych par halierov ktore by som dostal? :confused: