m.jano
17.10.11,18:19
Som rok nezamestnany, predtym som bol v UK a tam som videl obchody typu "pound land" teda vsetko za 1libru! Kedze si nemozem najst pracu chcel by som nieco take otvorit u nas na dedine. myslim ze nieco take je na slovensku halierik. Chcel by som mix tovaru halierik drogeria kuchynka. Vie niekto poradit kde hladat dodavatelov hlavne na tovar typu halierik? Mam na mysli sviecky, tanieriky,fotoramky, drogeria a vsetky tie veci co sa daju kupit v takychto obchodoch. Taktiez darcekove veci....hlavne sa obraciam na ludi kt. v tejto oblasti podnikaju resp. vedia o niekom. Dako sa mi to nepodarilo vygooglit. Poradi niekto?
mattto
17.10.11,17:07
keďže ide o veľmi lacné veci, kde sú marže minimálne, zodpovedá tomu aj kvalita, takže príď do Bratislavy na Vajnorskú, kde majú veľkosklady Aziati a tam nakúpiš, alebo dohodneš business rýchlo
mann
17.10.11,18:19
Skús navštíviť zopár obchodov s tovarom ktorý chceš predávať aj ty a všimni si kto je uvedený ako výrobca a distribútor na etikete výrobku. Môžeš si tam aj zopár vecí kúpiť s rôznymi adresami dodavateľov a potom skúšaj s nimi nadviazať spoluprácu.
Myslím, že pár dodavateľov ti dokáže ponúknuť celý sortiment, ktorý chceš predávať.