Tohocasu
17.10.11,21:45
Dobry den,
chcel by som sa opytat ako to je s ukoncenim skusobnej doby, konkretne z hladiska ci je potrebne po jej ukonceni podpisat novu zmluvu alebo sa automaticky pokracuje v starej? zaroven ako sa predlzuje v pripade PN?
konkretne aby som vysvetlil situaciu:
vstupil som do zamestnania a odpracoval som 34 dni, potom som mal vazny uraz a bol som PN cca dva mesiace. nasledne som sa vratil a odpracoval dalsich 35 dni, takze dokopy 69 pracovnych dni. Zatial som nerozpraval so sefkou o skonceni skusobnej doby, tak by som chcel vediet, ze ako to je? skoncila sa automaticky alebo to vyzaduje nejake formalne ukoncenie a podpisanie novej zmluvy? ako to je v tom pripade s vypovedou, kedze podla zakona ju v skusobnej dobe mozem dat kedykolvek, ale podla zmluvy mam uz dvojmesacnu vypovednu lehotu...
Dakujem za vsetky odpovede
rodina1
17.10.11,19:47
Dobry den,
chcel by som sa opytat ako to je s ukoncenim skusobnej doby, konkretne z hladiska ci je potrebne po jej ukonceni podpisat novu zmluvu alebo sa automaticky pokracuje v starej? zaroven ako sa predlzuje v pripade PN?
konkretne aby som vysvetlil situaciu:
vstupil som do zamestnania a odpracoval som 34 dni, potom som mal vazny uraz a bol som PN cca dva mesiace. nasledne som sa vratil a odpracoval dalsich 35 dni, takze dokopy 69 pracovnych dni. Zatial som nerozpraval so sefkou o skonceni skusobnej doby, tak by som chcel vediet, ze ako to je? skoncila sa automaticky alebo to vyzaduje nejake formalne ukoncenie a podpisanie novej zmluvy? ako to je v tom pripade s vypovedou, kedze podla zakona ju v skusobnej dobe mozem dat kedykolvek, ale podla zmluvy mam uz dvojmesacnu vypovednu lehotu...
Dakujem za vsetky odpovede

Máš zmluvu len na obdobie skúšobnej doby? Asi nie.
V zmluve máš určené, na akú dobu sa PZ uzatvára, či na dobu určitú (potom tam musí byť dátum, dokedy), či na dobu neurčitú.
Pokiaľ nenapíšeš, nemôže byť ani odpoveď fundovaná.
terezamaria
17.10.11,19:57
Dobry den,
chcel by som sa opytat ako to je s ukoncenim skusobnej doby, konkretne z hladiska ci je potrebne po jej ukonceni podpisat novu zmluvu alebo sa automaticky pokracuje v starej? zaroven ako sa predlzuje v pripade PN?
konkretne aby som vysvetlil situaciu:
vstupil som do zamestnania a odpracoval som 34 dni, potom som mal vazny uraz a bol som PN cca dva mesiace. nasledne som sa vratil a odpracoval dalsich 35 dni, takze dokopy 69 pracovnych dni. Zatial som nerozpraval so sefkou o skonceni skusobnej doby, tak by som chcel vediet, ze ako to je? skoncila sa automaticky alebo to vyzaduje nejake formalne ukoncenie a podpisanie novej zmluvy? ako to je v tom pripade s vypovedou, kedze podla zakona ju v skusobnej dobe mozem dat kedykolvek, ale podla zmluvy mam uz dvojmesacnu vypovednu lehotu...
Dakujem za vsetky odpovede

Skúšobná doba sa Ti síce predĺžila o dobu, počas ktorej si bol na PN-ke, ale skončí automaticky.
Tak ako píše rodina1, nepíšeš, na akú dlhú dobu bola skúšobná doba určená. Ale pozri do pracovnej zmluvy a podľa určených mesiacov /2 alebo 3/, ich aj musíš odpracovať. Potom pokračuješ podľa pracovnej zmluvy, zrejme budeš pracovať ďalej, či?
jurmiro
17.10.11,20:14
Skúšobná doba je doba počas ktorej (po nástupe zamestnanca do práce) majú obe strany možnosť zjednodušeným spôsobom ukončiť pracovný pomer. Trvá maximálne 3 mesiace (u vedúceho zamestnanca max. 6 mesiacov). Márne uplynutie skúšobnej doby (ak nebol počas nej skončený pracovný pomer) nemá vplyv na trvanie pracovného pomeru, to znamená, že pokračuje bez ďalšieho ďalej tak ako bol dohodnutý - na dobu určitú alebo neurčitú.
Skúšobná doba sa však predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca (napr. čas dočasnej PN), takže treba sledovať kedy vlastne skúšobná doba skončí.
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe (§ 72 Zákonníka práce) a výpoveď (§ 63 resp. § 67 ZP) sú dva rôzne spôsoby skončenia pracovného pomeru. V pracovnej zmluve sa uvádza povinne výpovedná doba v prípade výpovede. Nemá to žiadny vplyv na možnosť skončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe za podmienok ustanovených v § 72 ZP.
Tohocasu
18.10.11,07:32
ospravedlnujem sa, ze som nedodal vsetky dolezite informacie, ale nemal som k dispozicii svoju pracovnu zmluvu. uz sa mi ju podarilo najst a mam tam pracovny pomer dohodnuty na dobu neurcitu. takze ak spravne chapem, tak po odpracovani cca 66 dni sa mi uz skoncila skusobna doba?
terezamaria: praveze zvazujem odchod, nakolko podmienky a hlavne spolupraca s nadriadenym su pomerne problematicke... ale musim este dokoncit projekt, ktory potrva minimalne tyzden, takze uz s velkou pravdepodobnostou prekrocim dobu trvania skusobnej doby a teda podla zakona by som mal mat mesacnu vypovednu lehotu... len sa chcem uistit, ci to tak skutocne je, aby som nesposobil problemy firme ani sebe.
jurmiro
18.10.11,07:42
Vzhľadom na to, že ste bol počas skúšobnej doby PN, treba dobre spočítať (podľa dĺžky trvania PN), kedy Vám vlastne skúšobná doba skončí. Ak dáte výpoveď skutočne až po uplynutí skúšobnej doby, pôjde o "riadnu" výpoveď zamestnanca podľa § 67 ZP a keďže ste odpracoval menej ako rok, bude výpovedná doba jednomesačná. Začne plynúť prvým dňom kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci v ktorom výpoveď doručíte zamestnávateľovi a skončí jeho posledným dňom. Napr. výpoveď doručíte 18.10.2011, výpovedná doba začne plynúť 1.11.2011 a pracovný pomer sa skončí 30.11.2011.
Výpoveď však nie je jediný spôsob ukončenia pracovného pomeru. Je možné sa so zamestnávateľom aj dohodnúť (§ 60 ZP) a vtedy si môžete dohodnúť akýkoľvek dátum skončenia pracovného pomeru. Za predpokladu samozrejme, že zamestnávateľ je ochotný sa s Vami dohodnúť.
Tohocasu
18.10.11,07:45
a kolko presne dni by sa malo odpracovat? nakolko vsade su spominane tri mesiace... pretoze ja som nastupoval v polke mesiaca a aj uraz som mal v tretine, tak na mesiace sa to pocita problematickejsie...
jurmiro
18.10.11,07:52
Treba pozrieť presne dátum nástupu do práce.
Napr. nástup bol 15.8. - to znamená skúšobná doba by mala trvať do 14.11. Potom treba pozrieť počet dní PN a tento prirátať.
Napr. PN trvala 10 dní - o tento čas sa skúšobná doba predlžuje, či v danom príklade by mala skončiť 24.11.
No a nie je na zahodenie to odkonzultovať na mzdovom oddelení (? ), resp. s niekým kto má na starosti personálne veci.
Tohocasu
18.10.11,07:56
mzdove oddelenie ani nemame, sme iba mala firma, takze vsetko sa riesi externe, ale skusim pozistovat... dakujem este raz vsetkym! :) pre mna vsetko vyriesene
rodina1
18.10.11,18:22
mzdove oddelenie ani nemame, sme iba mala firma, takze vsetko sa riesi externe, ale skusim pozistovat... dakujem este raz vsetkym! :) pre mna vsetko vyriesene

Ak si bol PN dva mesiace (ako uvádzaš v pôvodnej otázke) o tieto dva mesiace sa ti predlžuje skúšobná doba. Treba si teda vypočítať, kedy si nastúpil do zamestnania, k tomu pripočítať 3 mesiace skúšobnú dobu, a ted dátum brať ako ukončenie skúšobnej doby. Ak si však bol tie dva mesiace PN, k dátumu ukončenia pôvodnej skúšobnej doby pripočítač 60 dní (čo sú zhruba 2 mesiace tvojej PN) a zistíš nový dátum, dokedy ti platí skúšobná doba. Ak si ešte v skúšobnej dobe (po novom prepočítaní), je možné skončiť PP v skúšobnej dobe (to je § 72 ZP), a dátum, ktorý uvedieš v tomto skončení PP v skúšobnej dobe bude tvojím posledným dátumom v pracovnom pomere.
terezamaria
18.10.11,19:24
ospravedlnujem sa, ze som nedodal vsetky dolezite informacie, ale nemal som k dispozicii svoju pracovnu zmluvu. uz sa mi ju podarilo najst a mam tam pracovny pomer dohodnuty na dobu neurcitu. takze ak spravne chapem, tak po odpracovani cca 66 dni sa mi uz skoncila skusobna doba?
terezamaria: praveze zvazujem odchod, nakolko podmienky a hlavne spolupraca s nadriadenym su pomerne problematicke... ale musim este dokoncit projekt, ktory potrva minimalne tyzden, takze uz s velkou pravdepodobnostou prekrocim dobu trvania skusobnej doby a teda podla zakona by som mal mat mesacnu vypovednu lehotu... len sa chcem uistit, ci to tak skutocne je, aby som nesposobil problemy firme ani sebe.
Tohocasu nebola som dnes na Porade, pokiaľ máš zlé podmienky vo firme, skonči pracovný pomer v skúšobnej dobe. Napíš presne, kedy si nastúpil a odkedy dokedy si bol PN. Možno ešte máš skúšovnú dobu a nemusíš sa nútiť byť vo firme, kde spolupráca s nadriadeným nie je práve vhodná. Pokiaľ by si bol ešte v skúšobnej dobe, žiadny projekt nemusíš dokončovať, jednoducho oznámiš zamestnávateľovi, že pracovný pomer končíš podľa § 72 ZP.
Pukluš
29.01.12,07:52
Prosím Vás, mám nárok na Pn-ku, keď som nastúpila do zamestnania len v novembri 2011, predtým som bola na úrade práce a po 3 mesiacoch pôjdem na PN-ku? Nemusí tam byť splnená podmienka nejakých dní?
veronikasad
29.01.12,08:04
Prosím Vás, mám nárok na Pn-ku, keď som nastúpila do zamestnania len v novembri 2011, predtým som bola na úrade práce a po 3 mesiacoch pôjdem na PN-ku? Nemusí tam byť splnená podmienka nejakých dní?
podmienka 270 dní sa vzťahuje len na nemocenské z dobr.nem.poistenia a materské.

Máš nárok na nemocenské zo zamestnania. Ak pracovný pomer trval menej ako 90 dní, tak len z minima.
suklova
26.06.12,13:22
Ak zamestnanec nastúil 1.5.2012 môžme s ním ukončiť PP v skúšobnej dobe k 31.7.2012, však? K 1.8.2012 sa to už nedá, lebo mu už skúš.doba uplynula/nebola žiadna PN-ka/. Je to prosím Vás tak? Aby som niečo nedomotala. :-)
Tweety
26.06.12,13:31
Ak zamestnanec nastúil 1.5.2012 môžme s ním ukončiť PP v skúšobnej dobe k 31.7.2012, však? K 1.8.2012 sa to už nedá, lebo mu už skúš.doba uplynula/nebola žiadna PN-ka/. Je to prosím Vás tak? Aby som niečo nedomotala. :-)
Je trojmesačná? AK áno, SD končí dátumom 31.7..
suklova
26.06.12,13:56
hej je 3 mesačná. Díky moc. :-)