rini17
18.10.11,16:05
Som zivnostnik, stvrtrocny platca DPH a dostal som v septembri peniaze za programovanie (poskytnutie sluzby) pre zakaznikov do USA a Australie. Bol som sa popytat na DU, dozvedel som sa ze ano, mam podat vykaz a ze "vsak napiste tam nejake cislo tej firmy" . Teraz to vyplnam a sa mi to nevidi - to tam mam fakt dat len nejake hausnumera? To tlacivo je zjavne urcene iba pre EU, netreba mne nejake ine tlacivo?
tweedle
18.10.11,14:09
súhrný výkaz sa týka len vývozu do EU
Economic
19.10.11,05:01
Som zivnostnik, stvrtrocny platca DPH a dostal som v septembri peniaze za programovanie (poskytnutie sluzby) pre zakaznikov do USA a Australie. Bol som sa popytat na DU, dozvedel som sa ze ano, mam podat vykaz a ze "vsak napiste tam nejake cislo tej firmy" . Teraz to vyplnam a sa mi to nevidi - to tam mam fakt dat len nejake hausnumera? To tlacivo je zjavne urcene iba pre EU, netreba mne nejake ine tlacivo?

Nie nie je na toto žiadne iné tlačivo. Súhrnný výkaz je len v rámci krajín EÚ.
zk24
19.10.11,05:26
Som zivnostnik, stvrtrocny platca DPH a dostal som v septembri peniaze za programovanie (poskytnutie sluzby) pre zakaznikov do USA a Australie. Bol som sa popytat na DU, dozvedel som sa ze ano, mam podat vykaz a ze "vsak napiste tam nejake cislo tej firmy" . Teraz to vyplnam a sa mi to nevidi - to tam mam fakt dat len nejake hausnumera? To tlacivo je zjavne urcene iba pre EU, netreba mne nejake ine tlacivo?

Vieš, USA nie je Anglicko a Australia nie je Austria :) To pracovníčky DU celkom asi poplietlo :D
rini17
19.10.11,16:36
Vdaka za odpovede, a podla vas nemusim podavat teda nic a ani neodvadzam DPH?
Economic
19.10.11,17:37
Vdaka za odpovede, a podla vas nemusim podavat teda nic a ani neodvadzam DPH?

Presne tak.