martin-nik
18.10.11,17:58
dobrý deň chcel by som sa opýtať že ako to vlastne že ked euro ma veľké problémy a česká koruna napriek tomu klesá voči euru
duves
18.10.11,16:26
dobrý deň chcel by som sa opýtať že ako to vlastne že ked euro ma veľké problémy a česká koruna napriek tomu klesá voči euru
Čo by tym česko získalo, ak by koruna posilňovala?
BIZAL
18.10.11,16:27
To len na chvíľku
martin-nik
18.10.11,16:32
3ebo robím v čechách a nie veľmi výhodný kurz o proti polroku v sak ket grécko skrachuje ceska koruna by mala posilňovať alebo ako to alebo od čoho to závisí
duves
19.10.11,05:16
3ebo robím v čechách a nie veľmi výhodný kurz o proti polroku v sak ket grécko skrachuje ceska koruna by mala posilňovať alebo ako to alebo od čoho to závisí
Je tam vela faktorov, nie iba skutočnosť, že grecky problem oslabuje euro. Češi, čoby proexportne orientovana krajina nema zaujem na posilňovaní koruny, ak to nie je vyvažene rastom produkcie (exportu). Posilnenie českej koruny by znamenalo, že ich praca bude drahšia a prejeví sa to nasledne do drahych tovarov vyrobenych v čr. Ved zavolaj do českej narodnej banky, čo ti povedia.
martin-nik
19.10.11,17:12
lebo keď si pozriem kurz tak mi ukazuje zelenú šípku co to znamená že česka koruna klesá