luciadr
19.10.11,12:18
Ahojte,
viete mi niekto poradiť, ako mám účtovať a či vôbec brať do úvahy, keď zamestnanec na služobnej ceste pri pracovnom obede uhradil obed zaokruhlene,teda dal casnikovi trinkgeld? Ci ma smolu a ja mu preplatim len co je na blocku?
Dav
19.10.11,10:26
Len čo je na bločku.
Ďalšie možné riešenie: Ak mu vznikol nárok na stravné, zvážiť, či preplatiť bloček, alebo urobiť cesťák. Ak zamestnanec dostáva stravné lístky, nemá mať na 1 deň aj cestovné, aj stravný lístok
luciadr
19.10.11,10:28
Dobre a keď ide o samotného konateľa, ktorý pracovné obedy/večere absolvuje? Čiže sám povie, ano,preplatiť??? Existuje v zákone niečo, čo mu to vyslovene zakazuje-preplatiť repre?
irma1
19.10.11,10:30
Prečo smolu? Nútil ho niekto niečo niekomu dávať? Či dať sprepitné je každého osobná vec. A ten čašník mu dal na výšku sprepitného potvrdenku? Alebo mu veríš, že niečo dal? A koľko? Alebo Ti zamestnanec napíše čestné vyhlásenie? Na každý výber z pokladne potrebuješ hodnoverný doklad.
A keby si to predsa len chcela účtovať, tak je to náklad, ktorý neovplyvňuje daňový základ.
luciadr
19.10.11,10:33
oki, dakujem za odpoved :) ucinim teda podla rady :)
Chobot
19.10.11,12:48
Dobre a keď ide o samotného konateľa, ktorý pracovné obedy/večere absolvuje? Čiže sám povie, ano,preplatiť??? Existuje v zákone niečo, čo mu to vyslovene zakazuje-preplatiť repre?

Nič mu nebráni preplatiť to z repre. Ak tak rozhodne, môže to, akurát to budú nedaňové náklady.

Rada pre budúcnosť - minule som bol tiež na pracovnej večeri so zahr. partnermi. Pri platení som normálne bez nejakých okolkov išiel za čašníkom, že ako poriešiť sprepitné, aby to bolo na bločku. Väčšina reštaurácií má nejaký soft na účtenky a tam zvyčajne s takým niečím je rátané. V mojom prípade sa tam doplnila suma sprepitného pod položkou "servis".

Ak by to nemali, dá sa s nimi dohodnúť, že doúčtujú trebárs nejaké 2-3 nápoje a máš to na bločku. Riešenie je, len sa treba včas ozvať.
ZuzanaP
16.09.12,11:28
Mňa by zaujímal pohľad z druhej strany, zo strany reštaurácie: mám uzávierku z pokladne,kde sprepitné nefiguruje, v časti kredit (platba kartou) je suma bez sprepitného a v uzávierke z terminálu to figuruje. Ako by ste to zaúčtovali? Cez bankový výpis pri konkr. položke dvoma sumami? Na aký účet? 668?
zazulka
06.11.12,15:18
Má niekto skúsenosti ako účtovať prijaté sprepitné?
ZuzanaP
08.11.12,20:40
Mňa by zaujímal pohľad z druhej strany, zo strany reštaurácie: mám uzávierku z pokladne,kde sprepitné nefiguruje, v časti kredit (platba kartou) je suma bez sprepitného a v uzávierke z terminálu to figuruje. Ako by ste to zaúčtovali? Cez bankový výpis pri konkr. položke dvoma sumami? Na aký účet? 668?

otázka pre drsr: Váš dopyt:


Dobrý deň, ako správne postupovať pri účtovaní sprepitného v reštaurácii pri platbe kartou z pohľadu reštaurácie v PÚ? Zákazník si želá pri platení kartou za služby v reštaurácii nechať aj sprepitné. Toto sprepitné figuruje len na výstupe z terminálu, nie je uvedené na dennej uzávierke pokladne. Účtovať cez výpis z banky a účet 601 alebo účtovať cez interné doklady a aj pohľadávkový účet? Ďakujem.

odpoveď z drsr:

Kompetenčné centrum finančných operácií Banská Bystrica Vám na základe Vašej žiadosti oznamuje nasledovné:


Podľa § 5 ods. 2 zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov príjmami zo závislej činnosti sú bez ohľadu na ich právny dôvod pravidelné alebo jednorazové príjmy, ktoré sa vyplácajú, poukazujú alebo pripisujú k dobru, alebo spočívajú v inej forme plnenia zamestnancovi od zamestnávateľa.


Príjmami zo závislej činnosti je v súlade s § 5 ods. 2 písm. h) aj obslužné.


Z uvedeného vyplýva, že sprepitné nie je považované za tržbu, je to príjem zo závislej činnosti obsluhujúceho čašníka.


Za predpokladu, že sprepitné nie je osobitne vyplácané obsluhujúcemu personálu, ale si ich ponecháva účtovná jednotka, malo by byť súčasťou tržieb účtovnej jednotky.



Ing. Štefánia Haščíková


Odbor služieb pre verejnosť


Kompetenčné centrum finančných operácií Banská Bystrica