baskaaa
20.10.11,08:46
Dobry den chcela by som poradit mozem podpisat zmluvu na prenajom priestorou este ako nepodnikatel??? zivnost budem mat o mesiac neskor,
zk24
20.10.11,07:07
Môžete uzatvoriť zmluvu. Ale ako nepodnikateľ.
baskaaa
20.10.11,07:46
Dakujem, takze mozem, len ako nepodnikatel ?
zk24
20.10.11,07:48
Dakujem, takze mozem, len ako nepodnikatel ?

Keď by ste chcel ako podnikateľ, tak aké IČO uvediete, keď neviete aké sa vám pridelí? A platnosť zmluvy odkedy, keď taká firma v tom čase neexistovala?

Má to nejaký špecifický dôvod, prečo sa na to pýtate? Možno sa to bude dať vyriešiť inač, keď budeme vedieť o čo ide...
baskaaa
20.10.11,07:54
aha Dakujem , ja len ze prenajimatelka chce podpisat zmluvu asi aj koli tomu aby som nenechala tie priestory a ja tiez ich potrebujem a len ma napadlo ze ci neurobím chybu ked len tak podpisem este skor ako zivnost ,takze moc dakujem za odpoved
Economic
20.10.11,07:59
aha Dakujem , ja len ze prenajimatelka chce podpisat zmluvu asi aj koli tomu aby som nenechala tie priestory a ja tiez ich potrebujem a len ma napadlo ze ci neurobím chybu ked len tak podpisem este skor ako zivnost ,takze moc dakujem za odpoved

Zmluva sa môže podpísať skôr, účinnosť zmluvy môže nadobudnúť neskôr a to dňom keď Osvedčenie budeš mať. IČO sa jednoducho potom do zmluvy dopíše.
blavaciko
21.10.11,06:17
v pripade ak potrebujes, tak mozes kludne podpisat zmluvu uz aj teraz ako nepodnikatel, ak potrebujes tak ucinnost zmluvy kludne aj od dnes a ked budes mat ico urobi sa zmluva nova, alebo dodatok k tej starej...