s-mata
20.10.11,16:16
Pekný deň všetkým,
chcela by som sa poradiť ako je to s dovolenkou nad rámec ZP. Zamestnanec, súčasne konateľ má 31 rokov. Pracovnú zmluvu má uzatvorenú v nemeckom jazyku, s odvolávkou, že sa riadi slovenskými zákonmi. Jedným bodom z pracovnej zmluvy je, že mu prislúcha 25 dní dovolenky. Mzdový systém mi automaticky generuje nárok na 20 dní. Žiadne odbory, ani zamestnaneckú radu nemáme. Chcem sa spýtať, či môžem akceptovať toto navýšenie dovolenky alebo nie. Prípadne, či sa bude jednať o daňovo uznaný výdavok.
Veľmi pekne ďakujem.
zk24
20.10.11,14:19
Ja mám tiež menej ako 30 a zamestnávateľ nám ako bonus poskytuje 5 dní dovolenky. Takže celkový ročný nárok mám 25 dní. Tí čo majú na to už vek, majú 30 dní dovolenky.
eva.toth
20.10.11,14:26
Sú zamestnávatelia, ktorí dávajú svojim zamestnancom dovolenku nad rámec ZK. Stretla som sa s takým zamestnávateľom, ktorý dal ženám s deťmi cez prázdniny dovolenku vo výške 2 týždňov nad rámec ZP. Daňovo uznaný výdavok to podľa mňa nie je.
s-mata
20.10.11,14:27
Ďakujem. Ešte by som sa spýtala, či to máte v pracovnej zmluve a ako máte formulované, ak smiem vedieť. Prípadne, či nemáte vo firme odbory. Jedna právnička tvrdila, že je to daňovo neuznané, ak to je nad rámec ZP a nemáme odborovú organizáciu, ktorá by to schválila. Druhý právnik tvrdí, že stačí, ak to bude v pracovnej zmluve.
zk24
20.10.11,14:29
Ďakujem. Ešte by som sa spýtala, či to máte v pracovnej zmluve a ako máte formulované, ak smiem vedieť. Prípadne, či nemáte vo firme odbory. Jedna právnička tvrdila, že je to daňovo neuznané, ak to je nad rámec ZP a nemáme odborovú organizáciu, ktorá by to schválila. Druhý právnik tvrdí, že stačí, ak to bude v pracovnej zmluve.

V pracovnej zmluve to máme, mám to na výplatnej páske aj ako zostávajúci čas dovolenky, neviažu sa mi na to žiadne dalsie podmienky. Nemáme odbory ani kolektívnu zmluvu.
Tweety
20.10.11,14:43
Ďakujem. Ešte by som sa spýtala, či to máte v pracovnej zmluve a ako máte formulované, ak smiem vedieť. Prípadne, či nemáte vo firme odbory. Jedna právnička tvrdila, že je to daňovo neuznané, ak to je nad rámec ZP a nemáme odborovú organizáciu, ktorá by to schválila. Druhý právnik tvrdí, že stačí, ak to bude v pracovnej zmluve.
Nemôže to byť daňový náklad, ak je to nad rámec zákona a nie je to upravené v KZ.
silvia
05.01.12,09:15
Zamestnávateľ chce poskytnúť všetkým zamestnancom 5 dní dovolenky naviac, úprava je v pracovnej zmluve. Ani tak to nie je daňový náklad? veď základná výmera dovolenky podľa ZP je najmenej 4 týždne...
Tiež sme sa stretli s názorom daň.poradcu, že keď je to upravené v prac. zmluve, je to daňovo uznané.
Vďaka za pripomienky!