funlucy
21.10.11,17:55
Dobrý deň,
máte niekto skúsenosti so spoločnosťou Aqua Danubius Komárno?
Volali nám na pevnú linku,ponúkali wellnes 3 dňové pobyty v hoteloch v Maďarsku od 130 Eur.Nechala som si na e-mail poslať aj prezentaciu hotelov,vyzerá to dobre,aj cena je prijateľná,nakoľko by sa jednalo o plnú penziu.Lenže v záväznej prihláške majú takýto bod:
"Beriem na vedomie,
že odoslaním prihlasovacieho formulára prijímam pozvanie na rekreačnú
prezentáciu ,

ktorá trvá približne
jeden a pol hodiny. (Pracovníci Aqua Danubius 2000 Kft budú udržiavať
s Vami kontakt a informujú Vás o tejto prezentácii pri


príchode do hotela).
Vynechaním prezentácie musíte vyplatiť namiesto registračnej sumy
denné ceny hotela.
"
Ak ste niekto absoloval takýto pobyt,alebo viete o čo sa jedná budem Vám vďačná za postrehy.
http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif" alt="" title="Smile" smilieid="1" class="inlineimg" border="0">

KoxXxo
21.10.11,16:08
Pošli ich do <>.
arizona
21.10.11,17:46
Vyhladaj si cez google ten hotel a prestuduj si, aka je cena,keby si tam sla na vlastne naklady...

Vyzera to na firmu, co vas bude nutit pocuvat ich prednasky o nejakych "fantastickych" vyrobkoch,ktore nikde inde nekupis,len u nich, za neodolatelne lacne ceny :-D a bude vas nenapadne nutit ich zakupit...
uzuz
09.11.11,12:22
Mojmu manzelovi tiez volali a my zhodou okolnosti prave hladame nejaky dobry hotel v Hevizi a oni dali super ponuku. Ked som s tou pani volala ja, neprikladala som velky vyznam tomu, ze ak chceme volat aj znamych, musi to byt par. Zaroven mi povedala, ze potom si mame najst len pol hodinku, ze kolega nam tam ukaze nejake katalogy a tak. Pre istotu som si ale hladala na internete o nich nejake info a natrafila som na vasu otazku. Vtedy mi doslo, ze ide o klasicke vymyvanie mozgov a este sa k nemu treba aj zmluvne zaviazat. A ziadna pol hodinka ale rovno hodinu a pol?! Ja si viac vazim cas straveny s rodinou, preto hladam inde. Ked mi pani opatovne volala, tak som jej povedala, co som sa o ich podmienkach dozvedela, a ze o to nemame zaujem, tak ma ani nepresviedcala, ze to tak nie je... Takze tak. Inak, nasla som rovnako vyhodne aj vyhodnejsie ceny normalne - ziadne taketo oblbovaky. napr. na www.sunflower.sk
Marta Slusná
02.02.12,13:09
Dobrý deň.
Ja som sa tejto ich ponuky s manželom zúčastnila ešte minulý rok v auguste a neolutovala som.
Na začiatku som aj ja mala obavy ohladom tej 1,5 hodinovej prednášky ale nebolo to žiadne skupinové vymývanie mozgov a žiadne vankúše alebo hrnce.
Prišiel za nami na izbu mladý sympatický pán(boli sme iba traja), po príjemnom 5 minútovom zoznámení nám predstavil v skratke firmu a čo ponúkajú, ukázal nám ich katalóg hotelov, kde za podobné výhodné ceny vedia zabezpečiť ubytovanie.
Netlačil nás do ničoho, prišiel, ukázal katalóg s krásnymi miestami a po hodinke a pol odišiel.
Odvtedy sme boli prostredníctvom nich už 3x a sme spokojný s ich službami.

Pekný deň prajem.
Rudolf T81
08.02.12,17:46
Ja som sa s priatelkou tiež zúčastnil tohto výletu a aj prednášky alebo ako to mám nazvať. Súhlasí s príspevkom pani Slusnej, nebolo to nič hrozné, dokonca aj pohárik dobrého vínka sme si spolu dali.
Jediné, čo môžem vytknúť bolo počasie, ale za to asi oni nemôžu :)
Loreline
03.04.12,11:33
Tiež súhlasím s príspevkom pani Slusnej, je to seriózna firma, keď si pozriete ich webovú stránku aquadanubius.sk tak sa viete presvedčiť ako funguje ich systém. Členom ponúkajú akciové pobyty v pekných hoteloch (niekedy aj so zľavou 50 percent). Na tej prednáške Vám predstavia hotely a rôzne wellness pobyty z ktorých si môžete vybrať.
Stať sa členom ozaj oplatí, ak radi cestujete :-)
KoxXxo
03.04.12,11:43
Veríme Vám. Sa tu registrujete len aby ste tu vychválili jednu firmu, to vôbec nie je podozrivé.
arizona
03.04.12,13:18
Veríme Vám. Sa tu registrujete len aby ste tu vychválili jednu firmu, to vôbec nie je podozrivé.
Zareristruje sa vzdy pod inym nickom,pochvali firmu a viac na Poradu nepachne...:eek:

Asi niekomu obchody moc neprekvitaju,ked sa znizuje aj k takejto forme reklamy :D:D:D