škola_bit
21.10.11,18:12
Môže byť vedúca ekonomického úseku(ekonómka) štatutárnym zástupcom riaditeľa školy? Na našej škole máme troch zástupcov riaditeľa školy (2 pre teoretické vyučovanie a 1 pre odborný výcvik) a napriek tomu štatutárnym zástupcom je ekonómka školy! Je to v poriadku, alebo na základe čoho určí riaditeľ školy svojho štatutárneho zástupcu? Sme stredná odborná škola.
Sabadka
24.10.11,09:53
Môže, pre nepedagogický úsek, musí mať však vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru.
Tweety
24.10.11,09:57
Môže byť vedúca ekonomického úseku(ekonómka) štatutárnym zástupcom riaditeľa školy? Na našej škole máme troch zástupcov riaditeľa školy (2 pre teoretické vyučovanie a 1 pre odborný výcvik) a napriek tomu štatutárnym zástupcom je ekonómka školy! Je to v poriadku, alebo na základe čoho určí riaditeľ školy svojho štatutárneho zástupcu? Sme stredná odborná škola.
Prečo ten výkričník? Žeby tá povestná ľudská závisť? Och,joj.
škola_bit
24.10.11,11:13
Pravdepodobne nie ste zo školstva. Logické - podľa mňa - by bolo, keby na škole štatutárnym zástupcom bol pedagogický zamestnanec. preto ten výkričník;)
Tweety
24.10.11,11:16
Pravdepodobne nie ste zo školstva. Logické - podľa mňa - by bolo, keby na škole štatutárnym zástupcom bol pedagogický zamestnanec. preto ten výkričník;) Nie, nie som zo školstva, ale logika funguje aj inde, či? A veď máte tam aj pedagogických, či nie?