janci10
22.10.11,08:54
Zdravim,

ja viem, ze som trosku v opozdeni, ale proste je taka situacia: konatel spolocnosti sa po styroch rokoch "zobudil" a zacal sa starat o firmu. Bohuzial, jedna z veci, ktore zanedbal je aj premena ZI na eura. V ORSR ma spolocnost zapisane ZI v SKK. Spolocnost chce urobit zmeny v OR a ako viem, podmienkou je zmena ZI na eura. Akym sposobom ma teraz konat? Na ORSR je tlacivo na premenu stale. Staci pripojit nejaku Zapisnicu z VZ o suhlase a novu spolocensku zmluvu, pripojit 66€? Ma skusenosti niekto, robit to uz niekto tento rok?

Velmi pekne dakujem za odpoved
zalobaba
22.10.11,07:01
Na VZ rozhodnúť o premene z SKK na EUR a jej spôsobe + o ďalších zmenách. Do OR použiť bežné tlačivo na zmenu + kolok 66,- €.
janci10
22.10.11,08:03
O.K., diky. A zrejme bude treba aj novu spolocensku zmluvu, resp.dodatok
KEJKA
22.10.11,09:08
nové znenie SZ, nie dodatok.
Za jeden kolok a na jednom návrhu urobíte všetky zmeny, akurát premena ZI /a vkladov/ na EUR bude prvý bod VZ.
janci10
22.10.11,09:22
Hmm, na jednom navrhu? Nemaju byt dve tlaciva? Jedno Navrh na zapiz zmeny a druhe Suhlas s metodou prepoctu... - lebo tlacivo na Suhlas je aj samostatne v ramci tlaciv na orsr. Alebo staci, ked do Navrhu na zapis zmeny sa uvedie aj zmena ZI z SKK na EUR? Cize za 66 eur by sme mali zmeny zapisu / zmena sidla, spolocnikov/ a tiez premena ZI z SKK na EUR?
KEJKA
22.10.11,10:43
Súhlas tlačivo podľa mňa platilo len do 31.12.2009 alebo 2010?
Určite stačí jeden návrh - máš to v skratke hned v príspevku č.2
zalobaba
24.10.11,10:56
Hmm, na jednom navrhu? Nemaju byt dve tlaciva? Jedno Navrh na zapiz zmeny a druhe Suhlas s metodou prepoctu... - lebo tlacivo na Suhlas je aj samostatne v ramci tlaciv na orsr. Alebo staci, ked do Navrhu na zapis zmeny sa uvedie aj zmena ZI z SKK na EUR? Cize za 66 eur by sme mali zmeny zapisu / zmena sidla, spolocnikov/ a tiez premena ZI z SKK na EUR?


Však skús podať obe tlačivá, a ja už teraz viem, čo sa nás tu budeš pýtať o mesiac......:D