noemi-ke
22.10.11,08:55
Chcem Vas poziadat o vas nazor. Momentalne nemame dost penazi na vymenu bytoveho umak.jadra. Ani sa nam necrta moznost v blizkej buducnosti peniaze na to niekde najst. Jadro ma uz pomaly 42 rokov. Nie je viditelne poskodene, ale je neesteticke. Rozhodli sme sa, ze si vymenime len vanu za novu, ale chceli by sme nieco urobit aj s tym umakartovym jadrom. je nejaky sposob jeho upravy, skraslenia, pozerala som tapety, no neviem, ake su vhodne do kupelni, aby aj financne neboli nnad nase moznosti.Nie je moznost niecim ten umakart oblozit?
Momentalne mame velke problemy so starou vanou, nakolko sustavne po jej bokoch, su malicke skary, odkial preteka voda a nasi susedia pod nami sa stale stazuju, vraj im tecie voda z ventilatora, comu neverim, lebo sa sprchuijeme uz tak opatrne, ze az. Manzel to stale nejakymi prostriedkami zapchava,neviem, akymi, no sa to odsunie a je tam malicka medzierkla.
Kazdy vas podnetny nazor a navrh uvitam.
Je tazka doba a aj my, co nie sme solventni, by sme si radi skraslili pribytok.
Nirinda
22.10.11,07:16
misoft
22.10.11,09:24
noemi-ke: pokiaľ je umakart. jadro značne poškodené, dočasná oprava len trochu oddiali jeho "kolaps" -preto si našetri €uráčiky na komplexnú rekonštrukciu (a budeš ich potrebovať dosť + kopu nervov a času).
Čo sa týka vane: pokiaľ vaňa po okrajoch "netesní", skús v obchodoch so sanitárnou technikou zohnať gumenú tesniacu pásku na vane http://domacnost.egallery.sk/ccp0-prodshow/551283.html a tým to ako-tak utesniť a zabrániť prieniku vody okolo vane po stene jadra.
alaya1
22.10.11,09:51
Ale ved pisala, ze nema na novu kupelnu, ani mat nebude.
Neviem, ja by som asi radila nejake pekne tapety, tie vzdy vedia skraslit priestor, ale ake su potrebne, to ani netusim.Alebo to nejakym sposobom oblozit niecom lacnym, no nie som v tom odbornik, tak neviem.
misoft
22.10.11,10:03