1beFree
23.10.11,10:19
Dobry den. Rada by som sa spytala, aku pravomoc ma zastupca zivnostnika. Otvarame s priatelom predajnu s textilom, ja som na materskej takze sa to pise na neho. Ale v podstate vsetko vybavujem ja, komunikacia s prenajimatelom priestorov, pisanie a vybavovanie vsetkych povoleni...Len neviem ci existuje nejaka zmluva alebo splnomocnenie na vykonanie vsetkych ukonov, aby to obstalo aj na zivnostenskom, hygiene, poziarnikoch. Mozem sa aj podpisovat na nejake povolenia, ziadosti? Priatel je sice zlaty :-) ale nechce sa v tom aktivne angazovat....Chodi do prace a neviem ci bude moct prist na vsetky kontroli pred otvorenim prevadzky...DAKUJEM za kazdu radu. PS. budeme mat zamestnanca a ja budem na dohode o vykonani prace.
1beFree
24.10.11,07:52
A nestaci nejake splnomocnenie alebo plna moc? prosim o nazory :-)
Economic
24.10.11,11:50
A nestaci nejake splnomocnenie alebo plna moc? prosim o nazory :-)

Dá sa to vyriešiť splnomocnením na konkrétne úkony.
1beFree
24.10.11,18:21
A nestaci jeden papier? Nechce sa mi vsetko davat overovat....a ked nahodou pride kontrola v priebehu dna, uz ked bude otvorene..rada by som to vsetko riesila za neho, aby sa nemusel potom trepat na nejake urady...Otvaram uz 3 obchod, ale vzdy boli napisane na mna, a aj som bola vzdy k dispozicii..takze vsetky kontroli som ihned vybavila..len si neviem predstavit ako to bude takto fungovat ..