renatka300
23.10.11,13:55
Dobrý deň :) Rada by som Vás požiadala o radu..Dala som si žiadosť na úrad práce a sociálnych vecí kompenzáciu na kúpu motorového vozidla kvôli synovi..Do konca roka by mi malo prísť rozhodnutie..Môj problémik je v tom, že neviem sa rozhodnúť aké auto..či z autobazáru(podmienka je že nemôže byť staršie ako 5rokov) alebo nové z predajne..Takisto to je aj finančne limitované,štát mi prispeje max sumou vo výške 6639e a ostatné si doplácam ja.Ked sa pýtam okolia,každý preferuje svoju značku.Auto bude používané každý deň,denne cca 50km..dakujem za odpovede :)
lujza.j
23.10.11,11:58
http://www.porada.sk/t178947-kupa-auta.html#post1876917 prepáč, ale prečo to tu dupľuješ?
renatka300
23.10.11,12:12
pretože som zadala to pod zlý príspevok..a auto patrí pod domácnost..ako som sa dočítala
Ice dive
23.10.11,13:44
a aké nároky máš na to auto??? je syn na vozíku, používa len barle, ani jedno z toho... zameral by som sa skôr na potreby syna a rodiny... a nie na značku auta akú si vybrať... iné nároky má na auto vozíčkar, ktorý potrebuje voziť vozík a svoje osobné veci a iné človek, ktorý potrebuje dopravovať len seba...