912
23.10.11,20:45
Dobrý večer,

chcela by som Vás poprosiť o kontakt na dobrého daňového poradcu pre oblasť DPH - týka sa to zahraničnej firmy najlepšie z Bratislavy.

Za dobrý tip Vám už vopred moc ďakujem.

Sue
912
23.10.11,18:51
Potrebujeme súrne jednorázové poradenstvo ohľadne registrácie zahraničnej firmy (áno alebo nie) a fakturácie zahraničnej firme na základe zmluvy o spracovaní.
912
23.10.11,18:55
To by bolo v pohode, moc ďakujem, potrebujeme si dohodnúť návštevu na tento týždeň ak to bude aspoň trochu možné.
kubkokubko
02.10.12,07:48
Prosim vás chcem sa opytat, ci radia danovi poradcovia aj normalnym SZČO, lebo mi pripada, ze vas tu vsetkych s radami uz dost casto otravujem, tak som sa rozhodla, ze si zaplatim nejaku konzultaciu a obratim sa s mojimi otazkami na danoveho poradcu. Neviem, ci som zrovna zle narazila, lebo jedna mi nezdvihala a druha ma odpisala, ze take veci nerobi, tak som zostala zarazena, ci sa vobec danovi poradcovia zapodievaju aj takymi plebs ako sme my zivnostnici, alebo su len pre velke ryby z ktorych kapne mesacne nejake poriadne euro. Ak to zalezi len od ochoty danoveho poradcu, poradili by ste mi niekoho ochotneho z Trnavy a okolia, dakujem.
kubkokubko
03.10.12,06:04
Prosim nikto mi neviete poradit? Dakujem za vas cas.
Andrej13
19.10.12,08:49
dobrý deň,
skúste si vaše otázky spísať napr. do wordu, pošlite mailom na trubela@aminogroup.eu ja Vám skúsim odpovedať, prípadne je potom možné stretnutie v Bratislave.
zuzana cinova
23.10.12,15:05
u nás v Martine na daňovom úrade je menný zoznam aj s kontaktami daňových poradcov pre fyzické osoby...skús si zistiť,či aj u vás nemajú podobný zoznam k dispozícií
inngrid
09.11.12,10:12
Ak to nie je na dlho dajte mne do mailu inngrid@seznam.cz uvidím čo viem pre Vás urobiť :)