poirot987
23.10.11,21:32
Panovia ,dami ! Nic ma nevie viac rozculit ako ked mi moj mudry priatel povie neaky skvost z vlady ...tak dnes na obed hovorim Juri ,ideme najst tu slivku storocnu ktoru zakopal moj dedo ..a on mi nato odpovie ! Vies o tom ze to je protizakonne ?Ak to hladas ,mozes ist do basy,ak to najdes mozes ist do basy este viac a ak to priemestnis tak si v riti ,pretoze ide o archeologicky nalez!Co ma toto znamenat ?! Ja si na vlastnom pozemku nemozem vykopavat stare MOJE Flase ???Je Toto stat ? trosku som patral na internete a docital som sa ze archeologicky nalez je predmet ktory dokazuje zivot cloveka z pred roku 1918 a mozem ist na 10 rokov do basy ! takze ja ked hladam slivovicu po mojom dedovi tak pojdem do basy ked ma niekto natrie ?! Co je toto za zakon ? To radsej vylupim liehoviny ! dostanem len rok !!! Moze mi niekto vysvetlit ako toto mohlo prejst ? Radsej ,mozme mi niekto povedat ci na tento zakon urady vazne beru ohlady ?
Stanislav 1975
23.10.11,19:40
Ale ničoho sa neboj- nájdi dedkovú slivku a kludne ju vypi na zdravíčko- nič sa ti nestane, nikto ťa nebude stíhať...

To nieje žiadny archeologický objav- a navyše dedko si to tam iba dočasne uložil...:)
lujza.j
23.10.11,19:47
hmmmm......taká slivka musí byť teda aká fajná:)
zk24
23.10.11,20:13
Keď si predstavím, čo všetko sme našli pri upratovaní starých špájz na dome po starých rodičoch..... Na zdravie ;)

P.S: Mne sa podarilo vykopať starý kúsok drátu v lese nedávno, určite bol starší ako z roku 1918 a určite dokazoval existenciu človeka.... dokonca som si dovolila vytrhnúť ho zo zeme a hodiť do koša skôr ako sa niekto oň potkol... :D